Багато каналів, які подавалися раніше, відпали через доволі високі тарифи Зеонбуду.
А інформаційні канали не подаються через досі діючі рішення РНБО і відповідний указ Президента, що зобов'язують всі інформаційні канали, що мовлять в Т2, транслювати єдиний телемарафон.