Фастів

Автор i.a.shapoval, Січень 21, 2013, 01:32:02

Попередня тема - Наступна тема

GMB

все к этому и идет. Скорее всего УЦТМ намекнули, что можете и не развиваться. Да и желания не было видно у них...
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
 •  

admin

можно подумать УЦТМ хотела развиватся? сколько лет у них лицензия?
 •  

GMB

ну вот. Наверно - не поверили в успешность развития цифры  :lol:
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
 •  

admin

так нахера было лезть?
 •  

GMB

это риторический вопрос
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
 •  

admin

 •  

Qolo

наверно рассчитывали на "Котигорошков" и "Штепселей" ))
 •  

i.a.shapoval

Ну, не скажіть! Все-таки вони стали першими у нас в цифровому наземному ефірі. На ту пору,пору у мене не було альтернативи: супутникове було не по кишені,інтернет - діал-ап,тільки в 2008- АДСЛ - 2 МБ , а кабельний 100 МБ тільки з 2009 р. ( Такі були реалії можливостей місцевих провайдерів).Отже завдяки УЦТМ  я вже таки 5 років в (приватному секторі) дивився декілька тих каналів, яких не було в аналоговому мовленні - використовуючи два зовнішні аналогово/цифрові тюнери "Grand" і старі (ЕЛТ) 19" монітори гнусмаС :super: . Правда,не приймав кодування МПЕГ-4,яке реально побачив тільки пів-року тому,коли придбав 2 шт. Strong 5802 , але й відтоді мультиплекси в стандарті  DVB/T хоч і не на багато, але доповнюють T2 :) Та й цей сайт я теж відкрив для себе розшукуючи інфу по УЦТМ 4-5 років тому. Правда, "злетіла" моя тодішня реєстрація на ньому - щось не записав; чи логін чи пароль... Отож і тепер я відчуваю певне звуження свого телепростору, коли не стало МХ-4. Особливо засмучує відсутність каналу UBC (BUSINES), який дуже слабо приймаю в аналоговму стандарті. Отож всі ігрища "сім"ї" навколо Т і Т2 реално дістають, приблизно - як реклама :) , На жаль, мій провайдер ще не забезпечує IPTV, а то б давно плюнув на ефір взагалі. Та й приставки ще дороговаті. У мене зараз 4 незалежні місця перегляду, 2 тільки з тюнерами "гранд" - а 2 з тюнерами Стронг і окремими ПК, до них використовую два 19-ти (4:3)ТФТ і два 24-х дюймові ТФТ ЛЕД монітори, тому замінити тюнери і ПК на інтернет-приставки сьогдні мені, пенсіонеру - дорого  :cry: Але й дивитися хочеться не лише фільми з трекерів. Тому й сумую, бо цікавить не лише спосіб передачі, але й контент каналів. Крім реклами, звісно...
 •  

admin

а причём тут первые или последние?
они проект запороли
Оновлено о 09:43:26
[strike]и когда они были "первыми" они ещё не принадлежали УЦТМ и не являлись МХ4[/strike] (забыл что разговор про Калиновку)
 •  

i.a.shapoval

Це тільки запитання в темі було про Калинівку (МХ-4/МПЕГ-4),бо я тільки пів-року дивився передачі звідти, коли придбав тюнери 5802, а потім раптом канали пропали. А взагалі-то я здавна дивився DVB/T MPEG-2 з Київської телевежі на Дорогожицькій. 41 і 43 (ТВК) і думав, що то мультиплекси УЦТМ. Можливо, помилявся. А відносно "запоротих" проектів, то не все так просто в Україні. На усіх теренах, за усіх влад, страшенна корупція і хаос.
Враховуючи в чиїх руках перебували і перебувають грошові потоки і як швидко змінюються приортети у власників і самі власники то запоротим може бути любий проект. А в царині мовлення, то на нас чекає ще епопея з цифровізацією рідіомовлення. Це буде ще та історія...
 •  

admin

оооо
буду дуже вдячний, якщо вкажите координати Укртелекоміської вежі у Фастові. Дуже давно шукаю. 64 ТВК у Фастові 100% законний. Зі самого початку.
41 и 43 ТВК Київ це НЕ УЦТМ.

Взагалі-то про хаос і корупцію правильно. А от приклади тут недоцільні.
 •  


i.a.shapoval

50 град.04 мін. 29,76 сек. Пн.шир.,29 град. 56 мін. 57,84 сек. ( за Гуглем)
 •  

admin

 •  

i.a.shapoval

 •