Наша вікторина

Автор fediv, Січень 22, 2013, 10:04:56

Попередня тема - Наступна тема

fediv

Попробую почати жартівливу тему запитань і відповідей. Якщо учасники форуму захочуть, будуть продовжувати. Одне прохання: не шукати відповідь в Інтернеті, бо нецікаво.
Отже, запитання перше.Як правильно підключати автомобільний акумулятор в автомобілі ?
1. Спочатку плюсову клему.
2. Спочатку мінусову клему.
3. Не має значення.
4. Обидві разом.
--------
І ЧОМУ ?
Хто хоче, нехай відповідає. А правильну відповідь я напишу через кілька днів.
  •  

Crossovok

А с каких пор Вы претендуете на звание эксперта?
  •  

fediv

Якщо я відповім, хтось може здогадатись правильну відповідь.
  •  

Djundich

Цитата: "Crossovok" post=42731А с каких пор Вы претендуете на звание эксперта?
А почему человек не может претендовать на звание эксперта.  :dunno:

Цитата: "fediv" post=42729ПЯк правильно підключати автомобільний акумулятор в автомобілі ?
1. Спочатку плюсову клему.
2. Спочатку мінусову клему.
3. Не має значення.
4. Обидві разом.
--------
І ЧОМУ ?
Хто хоче, нехай відповідає. А правильну відповідь я напишу через кілька днів.
По моему первые три ответа подходят, главное полярность не перепутать, хотя я с начала плюс подключаю.
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

Ігор

Спочатку мінусову, потім плюсову.
  •  

fediv

УВАГА ! Правильна лише одна відповідь.
  •  

Evgeniy

По логике, если в вопросе спрашивается, как правильно подключать, то ответ будет две вместе, по другому работать не будет :-) Какую подключать первую не спрашивается то.
  •  

Polyvko V.

  •  

taunt

Первым подключать надо ''+'',чтоб избежать возможного случайного закорачивания на массу,ну и снимать клемму ''+'' последней,соответственно (-;
  •  

fediv

Хто б міг подумати ! Так швидко розкололи. Справа в тому, що два тижні тому я поніс в гараж старенький, добре підзаряджений акумулятор. Спочатку добре прикріпив мінусову клему, а потім взявся прикручувати плюсову. На холоді в мене випадає з руки гаєчний ключ і закорочує собою плюсову клему на корпус автомобіля.
Ні, пішла не іскра !
Пішов вогонь, висотою десь півметра. Старенький акумулятор, звісно, зовсім пропав.
А якби спочатку підключав плюсову клему ? Закоротив її на корпус ? Немає проблеми, адже мінусова ще не підключена. Потім підчіпляємо мінусову клему. Знову кинули ключ, закоротили і її на корпус. Не біда, вона і так підключена до корпуса.

Ось таке правило, вартістю нового акумулятора. Ну, а вам я це правило дарую безкоштовно.
ІНОДІ ВАЖЛИВІШИЙ НЕ ЗАКОН ОМА, А ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ.
  •  

taunt

Цитата: "fediv" post=42766ІНОДІ ВАЖЛИВІШИЙ НЕ ЗАКОН ОМА, А ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ.
Если не сказать больше:"Техника безопасности-превыше всех законов!" ;)
  •  

Ігор

В когось є ще якісь цікаві запитання?
  •  

Djundich

Цитата: "fediv" post=42766Хто б міг подумати ! Так швидко розкололи. Справа в тому, що два тижні тому я поніс в гараж старенький, добре підзаряджений акумулятор. Спочатку добре прикріпив мінусову клему, а потім взявся прикручувати плюсову. На холоді в мене випадає з руки гаєчний ключ і закорочує собою плюсову клему на корпус автомобіля.
Ні, пішла не іскра !
Пішов вогонь, висотою десь півметра. Старенький акумулятор, звісно, зовсім пропав.
А якби спочатку підключав плюсову клему ? Закоротив її на корпус ? Немає проблеми, адже мінусова ще не підключена. Потім підчіпляємо мінусову клему. Знову кинули ключ, закоротили і її на корпус. Не біда, вона і так підключена до корпуса.

Ось таке правило, вартістю нового акумулятора. Ну, а вам я це правило дарую безкоштовно.
ІНОДІ ВАЖЛИВІШИЙ НЕ ЗАКОН ОМА, А ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ.
Получается я правильно делаю.

Вот из моего опыта, когда я пришол на роботу, буквально проработав месяц. При замене выпрямителей ВСП-24/10 на ВУК-36/130, у меня что-то зачесалось и я решил удерживая плюс, отпустить минус чтоб почесатся, батарея была заземлена плюсом, а батарея была СК-6 216 а/ч. Представьте какая была искра
Я долго вспоминал этот случай, повезло что напарник успел схватить провод.
Просто привычка из-за автомобиля.
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

Don_Andrey

Вопрос. В чем конструктивное преимущество у Li-Pol (литий-полимерных) батарей перед Li-Ion (литий-ионным)?
Объективная реальность - это иллюзия, вызванная отсутствием алкоголя в крови.
  •  

Djundich

Используют гелиевый электролиттом.
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •