ТРМ в Кiровоградськiй областi

Автор Ilya, Вересень 04, 2011, 22:17:14

Попередня тема - Наступна тема

vital-fm

Якраз у невлеликих містах і розвинене місцеве мовлення: Олександрія, Стрий, Прилуки, Калуш, Бердичів...
  •  

Yuriy

На Кировоград есть заявка на частоту от Нац. Рады УДЦР. Может хотят развести Шансон с КОДТРК  и запустить УР -1 на 106.7 ?
  •  

vital-fm

"Шансону" навряд чи дадуть 24 години, а ось щоб ОДТРК пішла з 106.7 цілком можливо, а ці відрізки тоді йому розіграють, як у 2011-му Дніпропетровськ та Донецьк.
  •  

AntinRud95

На Великодніх святах побував в Олександрії . На новенький Lenovo A 319 приймав Мелодію з Кременчука на 103.5. Сигнал на 4+, місцями на 5. Це з 5 поверху по вул.Шевченка. Просто йдучи по вулиці прийняти майже неможливо. Хоча за містом в північний бік сигнал відмінний. Ось запис прийому у себе вдома https://soundcloud.com/anton_rudak/jzcdbiskgcio  . Тож, в таблицю радіо в Олександрії можна додати 103.5 Мелодія, але з дописом "прийом можливий в деяких районах"
Йоган фон Ґете
"люди вірять у все, окрім правди"
  •  

admin

Потрібно уточнити. В деяких районах прийом можливий на землі? Чи на 5му поверсі?
  •  

AntinRud95

Прийом можливий на високих місцевостях (у місті), у сел.Войнівка, і навколишніх населенних пунктах(на землі), що розташовані з північного боку Олександрії. Хоча колись вдалось прийняти у с. Піщаний Брід, що знаходиться в 15 км на південь від Олександрії.
Йоган фон Ґете
"люди вірять у все, окрім правди"
  •  

AntinRud95

на землі у місті вдавалося прийняти в дачному кооперативі, що знаходиться біля м-н Перемога, і у деяких місцях де немає багатоповерхівок
Йоган фон Ґете
"люди вірять у все, окрім правди"
  •  

mihaylin

#262
RDS по Кировограду:
100,0 FM - отсутствует уже давно.
103,4 - поменялся телефон рекламной службы с 220-484 на 277-338
103,8 - поменялся телефон рекламной службы с 220-484 на 277-338
105,3 - обновился RDS теперь выглядит так:
757 mmpc/6.1'C/HIT-FM/105-3 FM/REKLAMA/277-338/
я так понял первое - атмосферное давление и температура
Остальное осталось то же, что и было.
  •  

AntinRud95

УР1 працює в Олександрії на 101.2 цілодобово. О 3 ночі, коли я приїхав потягом, працювало. Взимку , і в березні працювало до 12.
Йоган фон Ґете
"люди вірять у все, окрім правди"
  •  

AntinRud95

прийом фм радіо в Олександрії. Знову ж таки з 5 поверху по вул.Шевченка 81А. Вікно виходить на схід. https://www.youtube.com/watch?v=wuLzWnkTL0Y&feature=youtu.be
91.3 Русскоє Радіо (Олександрія)
98.8 Kiss FM (Кременчук)
99.8 Хітфм (Олександрія)
101.2 УР1 (Олександрія)
101.7 люкс фм (Кременчук)
103.1 ретро фм (Олександрія)
103.5 мелодія (Кременчук)
104.3 хітфм (Кременчук)
105.1 РВД (Олександрія. Після грози замовкло)
105.4 Наше Радіо (Кременчук)
107.0 Любімоє Радіо (Кременчук)
107.6 Маяк (Олександрія)
Йоган фон Ґете
"люди вірять у все, окрім правди"
  •  

admin

нажаль, для сторінки Олександрії, мені потрібен перший поверх
  •  

admin

ЦитатаУ мiстi Кiровоград 1 травня на хвилi 104.2 розпочало мовлення радiо 24 (перед цим було Best fm)
  •  

vital-fm

А ліцензію переоформили? Щось я пропустив.
  •  

admin

  •  

mihaylin

#269
Появилось RDS:
104,2 FM / RADIO 24 / REKLAMA / TEL. / 30-41-41
  •