Баланівка (Бершадь)

Автор Ilya, Вересень 04, 2011, 22:33:36

Попередня тема - Наступна тема

Ilya

 Ободівці (Бершадь)

Забыл написать, что на 100,1 МГц - позывные в эфире "Лада FM".
  •  

Radioman

  •  

admin

Переніс сюди повідомлення по темі.
  •  

admin

Розглянувши заяву ПП ТРК «ПОДІЛЬСЬКІ КОМУНІКАЦІЇ», м. Ладижин Вінницької обл. (місцезнаходження: вул. Процишина, буд. 45, кв. 91, м. Ладижин, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 24321; електронна адреса: gromad.center@gmail.com), щодо внесення змін до Реєстру суб'єктів у сфері медіа щодо ліцензіата та умов ліцензії на мовлення НР № 00891-м від 06.01.2018 (радіомовлення з використанням радіочастотного спектра, регіональна категорія, 4 частоти у Вінницькій обл., обсяг мовлення – по 24 години на добу, крім: на частоті 107,5 МГц у с-щі Чечельнику Вінницької обл. обсяг мовлення – 4 години на добу у відрізках часу: 14:00-18:00; на частоті 105,1 МГц у с. Ободівці Вінницької обл. обсяг мовлення – 1 година 10 хвилин на тиждень у відрізках часу: понеділок-п'ятниця: 06:30-06:44) у зв'язку з вилученням частот: 107,5 МГц у с-щі Чечельнику Вінницької обл., Р=0,2 кВт, та 105,1 МГц у с. Ободівці Вінницької обл. Р=1,0 кВт

---
. Внести зміни до Реєстру суб'єктів у сфері медіа щодо ліцензіата та умов ліцензії на мовлення НР № 00891- м від 06.01.2018 ПП ТРК «ПОДІЛЬСЬКІ КОМУНІКАЦІЇ», м. Ладижин Вінницької обл., у зв'язку з вилученням частот: 107,5 МГц у с-щі Чечельнику Вінницької обл., Р=0,2 кВт, та 105,1 МГц у с. Ободівці Вінницької обл. Р=1,0 кВт, та зміною територіальної категорії мовлення, присвоїти ідентифікатор у Реєстрі, зазначивши: - територіальна категорія мовлення – місцева
  •  

admin

#19
Передивився файли погодження по Баланівці що надав SzymonPL
 
У Баланівці немає МХ-7, проте є малопотужний МХ-6.
З цікавого спочатку планувалася 54 та 64 ТВК на самій маківці 240-245 метрів (труба  АТП-IV-68) та ще й спрямовану, а встановили Kathrein 750 10068 на верхньому майдачику 220 метрів
  •  

DVB

Цитата: admin від Березень 04, 2024, 16:20:22У Баланівці немає МХ-7, проте є малопотужний МХ-6.
Так от чого я від них МХ-7 не можу прийняти. Я вже думав у них теж вертикальна поляризація.
Я з Баланівки УР-1 на телефон приймаю, або на складену телескопічну антену приймача. Теоретично, МХ-7, мав би йти й на ДМВ антену. Але по нулям.
  •  

admin

Ні, це просто означає що у тих файлах нічого про МХ-7 у Баланівці не сказано.
  •  

DVB

А. Тоді потрібно все ж таки спробувати на метрову антену прийняти. Бо на ДМВ, я їх навіть присутності не бачу.
  •  
    Подякували за цей пост: admin

Ігор

На МХ і потрібно пробувати. У брата через 8 км і горб не зміг прийняти на ДМХ. В мене за 5 км проблем немає з МХ7. Дивився навіть на Clear TV 😁
Скільки км до вежі?
  •