Радіо П'ятниця (екс РУД, Super Radio)

Автор Zheka, Березень 17, 2011, 17:22:46

Попередня тема - Наступна тема

Ігор

Я не почув там жодної української пісні. Зараз я це радіо не слухаю. Але мені воно вже надоїло.  
  •  

neekeri

Цитата: "jaedroua" post=4597
Цитата: "Ігор" post=4593Тепер звучить більше 80-х. Трохи нуднувате :(

А чого ви чекали? Це ж масова радіостанція (у найгіршому розумінні), тому тут не буде ультрамодних зарубіжних хітів. Лише старе барахло з 80-х та 90-х ("Бухгалтер, милый мой бухгалтер...", "Младший лейтенант, мальчик молодой...", "Он уехал прочь на ночной электричке...") та найпопсовіших пісень сучасності ("Пришла и оторвала голову нам чумачечая весна...", "Мы отдыхаем, отдыхаем, мы отдыхаем, отдыхаааааем...", "И до утра опять не будет спать, будет вспоминать...").

Думаю, це буде суміш Ретро, Дачі, Русского та Люкс. Тобто, шлак і відстій.
Тим не менше, багатьом таке подобається. Успіх "Суперам" з їхнім покриттям просто гарантований.

Нарешті адекватна думка!  :)
+1  
  •  

Zheka

Цитата: "RadioS" post=4584
Цитата: "Ігор" post=4570В Києві запустили Супер радіо в тестовому режимі.
Тільки що почув "тестове мовлення - Супер радіо".
Це Виходить що Київ перше місто де все таки з'явилось супер радіо, і зникло радіо мелодія?
перше, де з"явилось... а ось зникла "мелодія" вперше в Запоріжжі(не мовить з 29.05.2011)  
  •  

pavlo_r

Цитата: "jaedroua" post=4597Думаю, це буде суміш Ретро, Дачі, Русского та Люкс. Тобто, шлак і відстій.
Тим не менше, багатьом таке подобається. Успіх "Суперам" з їхнім покриттям просто гарантований.
Думка то адекватна. Просто адекватно не може думати Насрада. Нафіга нам ще одна Дача Люкс і ретро? Це те що державний регулятор запропонував замість державного радіоканалу  :sick: Та про яку адекватність може йти мова після цифрового конкурсу  
  •  

Владос

Кто-то из Киева может пустить вещание в инет , хотя бы на полчаса?  
  •  

RadioS

Цитата: "pavlo_r" post=4625
Цитата: "jaedroua" post=4597Думаю, це буде суміш Ретро, Дачі, Русского та Люкс. Тобто, шлак і відстій.
Тим не менше, багатьом таке подобається. Успіх "Суперам" з їхнім покриттям просто гарантований.
Думка то адекватна. Просто адекватно не може думати Насрада. Нафіга нам ще одна Дача Люкс і ретро? Це те що державний регулятор запропонував замість державного радіоканалу  :sick: Та про яку адекватність може йти мова після цифрового конкурсу
Ну як на фіга,там буде звучати весь зброд всіх попсових станцій(що так подобається більшості слухачів),плюс до того там будуть викладатись новини які будуть вихваляти покращення життя вже сьогодні.
буде щось схоже на "ГОЛОВНИЙ КАНАЛ УКРАЇНИ"  
  •  

sanyo

на вкус и цвет...лично я предпочитая совр.музыку.Не плохо чтоб было как kissfm-но он сильно грузит процессор :) На даный момент тащусь от RMF DANCE и сегодняшнего варианта love radio-хотелось чтоб супер и было таким.Но конечно не дай Бог каким вы говорите сейчас  
  •  

Lerry

Цитата: "Vova.UA" post=4618Така сама історія, як і з сімферопольським Модним радіо
Кстати, несколько слов о так называемом симферопольском Модном Радио.
Сейчас там идёт музыкальный нон-стоп в формате Бизнес-Радио. В начале каждого часа идут новости от киевского Бизнес-Радио. Рекламу убрали вообще. Вместо неё звучит следующая заставка: "Реклама на Бiзнес-Радiо: 525-000. Бiзнес-Радiо - Модне Радiо". Так что, Admin, думаю, можно добавить выделенный слоган на соответствующей странице.
В общем, Модное Радио организовало в Симферополе ретрансляцию Бизнес-Радио.

P. S.: Прошу прощения за отклонение от основной темы. Просто не знал, где на этом сайте можно было отписаться о симферопольском Модном Радио.  
  •  

admin

Цитата: "RadioS" post=4607В загалі то я це раніше новини опублікував а потім вона з явилась у Вас.

дивитися треба ліпше
пост Ігоря раніше за твій - Сьогодні 12:33
а твій - Сьогодні 13:24


або тут

Сьогодні 12:29
ЦитатаВ Києві запустили Супер радіо. Йде тестове мовлення.
  •  

admin

Цитата: "Lerry" post=4650P. S.: Прошу прощения за отклонение от основной темы. Просто не знал, где на этом сайте можно было отписаться о симферопольском Модном Радио.
надо было создать тему в соответствующем разделе  
  •  

Serhiy1970

Цитата: "Владос" post=4626Кто-то из Киева может пустить вещание в инет , хотя бы на полчаса?

Поддерживаю просьбу зёмы. Только заранее оповестите о запуске.
Жалко что сейчас нет хорошего прохождения из зоны неуверенного приёма. Летом, хоть у нас в Чернигове "Мелодия" на 101,3 МГц, но всё равно было слышно из Киева на 101,1 МГц. Разница была в отставании черниговского сигнала на пару секунд, а также в рекламных вставках.
Сейчас ни хрена из Киева не слышно скроме 99,0 , 105,0 , и еле-еле 100,0.
Пробовал на приёмниках Degen 1103 и Tecsun PL-310.

А может кто из киевлян заснимет ролик приемник, настроенный на 101,1 МГц и выложит на Youtube ?  
  •  

Sergey

На сайте "Мелодии" киевляне пишут, что на 101,1 в Киеве ещё играет "Мелодия" и что информация о запуске "Супер Радио" ложная. Кто-нибудь может подтвердить?  
  •  

Shurik

В Киеве на 101.1 идет СуперРадио.
Мелодия идет в Киеве на 97.5 со слабым сигналом  
  •  

jaedroua

Повноцінне мовлення «Суперрадіо» розпочнеться ближче до весни 2012 року.
http://www.telekritika.ua/news/2011-09-12/65678

Поступово тестування розпочнеться по всіх 55 містах мережі і триватиме орієнтовно місяць-два.
Назва залишиться "Суперрадіо". Такого формату поки що на ринку немає.  
  •  

roman

А Вот у меня В Кривом роге еще есть радио мелодия,если её отключат вообще ,то у нас в Кривом роге тоже включат Супер радио ,потомучто мы не принимали в конкурсе и частота 104.7 в городе Кривом роге не выставляласть ,
Ответьте мне что будет С РАДИО МЕЛОДИЕЙ В КРИВОМ РОГЕ?  
  •