Фантазії sohokа

Автор sohok, Лютий 10, 2013, 13:45:11

Попередня тема - Наступна тема

sohok

Які радіостанції ви хочете, щоб були створені в Україні. Якби у мене було багато грошей ,я би зробив 8 музичних україномовних радіостанцій і всі ці станції мовили б на фм хвилях по всій Україні. Всі радіостанції я би зробив україномовні і музика в них була би тільки україномовна. 1-радіо сучасна українська україномовна поп музика . 2-радіо українська україномовна рок музика. 3 -радіо українська альтернатива, на цій радіостанції були би український україномовний реп ,хіп-хоп і інша альтернативна музика. 4-радіо української україномовної ретро музики від 20 років до 80 років. 5-радіо фольк музики на якому була би українська весільна музика і інша українська фольк музика. 6-радіо патріотичної музики на якому були б козацькі пісні українські воєнні пісні, пісні січових стрільців і армії упа. 7-радіо української україномовної естради ,на якому були б пісні таких співаків як тарас петриненко ,білоножко ,софія ротару і інших таких українських естрадних співаків .8-радіо української культури на якому були б українські оперні музиканти, українська класична музика,український джаз.Також я б зробив на фм хвилях України такі розмовні радіостанції ,1-розмовне радіо новин на якому би цілодобово йшли новини в прямому ефірі, як є в росії на радіо комерсант фм .2-розмовне радіо де б цілодобово у прямому ефірі  розмовляли на різні теми .3-розмовне радіо це сіті фм в кожному обласному центрі була б створена міська розмовна станція де б цілодобово у прямому ефірі ,обговорювали міські проблеми. 4-розмовне радіо це спорт фм де б цілодобово були спортивні трансляції і слухачі обговорювали спортивні теми .5-розмовне радіо це дитяче радіо діти фм, таке саме як в росії. 6-розмовне радіо це гумор фм на якому були б анекдоти і різні гумористичні передачі. 7-розмовне радіо це здоровя фм, на якому можна обговорювати різні теми про здоровя. 8 розмовне радіо це політика фм де обговорювали різні політичні теми . 9-розмовне радіо це дискавері фм де б -обговорювали історію україни і світу, туристичні міста світу ,географію світу 10- розмовне радіо Театр фм на якому були б різні театральні вистави кіно і таке інше Ось такі 18 радіостанцій 8 музичних і 10 розмовних я би зробив і вони б були на фм хвилях по всій Україні
  •  

admin

націоналізмом тхне
  •  

sten

Проблема в том, что украинской музыки одного формата, которую можно ставить в эфир в достаточном количестве просто нет. Даже музыкальной редактор Проминя, говорила, что сделать чтобы станция работала в одном формате не возможно, поэтому пришлось взять, из каждого формата по чуть-чуть. По поводу разговорных: эти станции могут быть только при государственной поддержке: потому, что Спорт fm уже было в Донецкой области ее пришлось закрыть из-за не прибыльности.
"Любое навязывание громадам механической унитарности, принудительных связей будет большой ошибкой, которая приведет только к сопротивлению, реакции, центробежности, или даст основу для новых междоусобиц"
Михаил Грушевский
  •  

sohok

Цитата: "admin" post=44758націоналізмом тхне
Чому зразу націоналізмом тхне ,просто хочеться послухати на фм радіо різноманітної української -україномовної музики різних форматів .Наприклад в італії ,іспані, франції, туречині можна послухати ріноманітну музику всіх цих форматів, що я написав саме італійською в італії ,іспанською в іспанії, турецькою в туречинні ,францюською у франції мовами. Якби наші олігархи були б хоч трішки патріотами України ,вже би давно б були створені такі музичні радіостанції, як я написав з різноманітними україномовними форматами. Ці олігархи не купили б собі яхту, а ці гроші могли дати на створення радіо з українською музикою .Якщо я б мав частину тих грошей, що вони мають я б їх витратив на створення таких україномовних радіостанцій.Так само з розмовними форматами радіостанцій у франції є майже всі формати розмовних радіостанцій, що я написав
  •  

admin

Цитата: "sohok" post=44762
Цитата: "admin" post=44758націоналізмом тхне
Чому зразу націоналізмом тхне ,просто хочеться послухати на фм радіо різноманітної української -україномовної музики різних форматів .Наприклад в італії ,іспані, франції, туречині можна послухати ріноманітну музику всіх цих форматів, що я написав саме італійською в італії ,іспанською в іспанії, турецькою в туречинні ,францюською у франції мовами. Якби наші олігархи були б хоч трішки патріотами України ,вже би давно б були створені такі музичні радіостанції, як я написав з різноманітними україномовними форматами. Ці олігархи не купили б собі яхту, а ці гроші могли дати на створення радіо з українською музикою .Якщо я б мав частину тих грошей, що вони мають я б їх витратив на створення таких україномовних радіостанцій.Так само з розмовними форматами радіостанцій у франції є майже всі формати розмовних радіостанцій, що я написав
извини, но мысли у тебя запутанные
  •  

vital-fm

sohok, а де б транслювались пісні українських виконавців російською чи іншими мовами?
Я вже про зарубіжну музику мовчу.
Ну і коли в фантастичний 0 вийдете, чи до останньої копійки дотувати?
  •  

sohok

Цитата: "vital-fm" post=44795sohok, а де б транслювались пісні українських виконавців російською чи іншими мовами?
Я вже про зарубіжну музику мовчу.
Ну і коли в фантастичний 0 вийдете, чи до останньої копійки дотувати?
А на яких  зараз радіостанціях транслюють пісні українських виконавців українською мовою ,майже ні на жодній ,крім одиничних місцевих радіостанцій .Для російської і зарубіжних мов були б створені окремо  станції. А для чого виходити в 0, оскільки дотувати ці україномовні станції олігарх може  скільки завгодно ,якщо захоче просто не купивши ще одної яхти чи автомобіль.
  •  

vital-fm

Напевно відкрию вам величезну таємницю, не тільки на місцевих, загальнонаціональні теж викручуються, звісно не так, як би комусь того хотілося, але говорити про повну відсутність україномовних пісень не можна.
Потрошку відходьте від штампів і вмикайте радіо.
Як бачимо, радіо не настільки аж надприбутковий продукт щоб бездумно на нього тратити гроші, де невигідно - вимикають.
  •  

sohok

Цитата: "vital-fm" post=44805Напевно відкрию вам величезну таємницю, не тільки на місцевих, загальнонаціональні теж викручуються, звісно не так, як би комусь того хотілося, але говорити про повну відсутність україномовних пісень не можна.
Потрошку відходьте від штампів і вмикайте радіо.
Як бачимо, радіо не настільки аж надприбутковий продукт щоб бездумно на нього тратити гроші, де невигідно - вимикають.
Назвіть хоч одну всеукраїнську станцію у львові, щоб можна було на ній послухати пісні українською мовою українських виконавців. Я такої назвати не можу Коли б я не включив чи рускоє радіо, чи хіт фм, наше радіо ,авто радіо ,ретро там завжди йшли пісні російською чи зарубіжною мовою, пісні українською мовою йдуть напевно тільки вночі
  •  

vital-fm

"Рокс", на "Мелодії" чув вдень, "Стильне", "Бест" також, "Гала радіо". Я ж писав, що не так багато, як би хотілося, ну і вночі звичайно.
  •  

admin

Наше радіо, Рокс ... це з того що я інколи слухаю
українські пісні трапляються
давайте кінчати з дурницями
Оновлено о 19:07:19
зараз на Галі
  •  

admin

кстати, совсем не могу понять, почему песни украинских исполнителей должны быть исключительно на украинском. А те кто поют на русском или английском, это второй сорт или как?
национализм чистой воды
  •  

sohok

Цитата: "admin" post=44823кстати, совсем не могу понять, почему песни украинских исполнителей должны быть исключительно на украинском. А те кто поют на русском или английском, это второй сорт или как?
национализм чистой воды
Та можуть бути пісні українських виконавців любою мовою .Просто на всеукраїнських радіостанціях  пісень українською мовою майже нема, якщо буде за день 10% то це дуже добре. Якщо була б хоч одна всеукраїнська радіостанція на якій б 100% були тільки пісні українською мовою, то за всі інші радіостанції можна було не говорити і на цих радіостанціях могли бути пісні любою мовою Я б нічого не писав про всі інші радіо якщо б в Україні було б хоч одне всеукраїнське  радіо з 100% україномовною музикою
  •  

admin

а чому має бути?
  •  

iskostya

Цитата: "admin" post=44823кстати, совсем не могу понять, почему песни украинских исполнителей должны быть исключительно на украинском. А те кто поют на русском или английском, это второй сорт или как?
национализм чистой воды
На слух они звучат как иностранные!
  •