Фантазії sohokа

Автор sohok, Лютий 10, 2013, 13:45:11

Попередня тема - Наступна тема

admin

  •  

pavlo_r

sohok, в сьогоднішніх реаліях така радіостанція - це утопія, хоча згоден - вона повинна бути. Але хто візьметься за це? На щастя зараз не 90-ті і ті хто хоче чути українську музику знайде спосіб її слухати, головне щоб бажання було.

to admin: якою мовою співати - це як на мене особиста справа виконавця. І взагалі яке значення має якою мовою і де записана пісня, якщо це якісний продукт то він знайде свого слухача. В мене наприклад є улюблені пісні що виконуються як українською так і англійською, російською, французькою чи польською мовами. Та трохи дивно виходить, коли в нас є радіомережі на яких переважає російськомовний чи англомовний контент, але нема жодної, де б переважали музичні твори українською мовою. Але скільки раз я вже зарікався в нашій державі не дивуватись нічому. Суспільство має те на що заслуговує. І навіть якщо попит на україномовний продукт є (а він думаю є) ті хто зацікавлений в його наявності мовчки споживають те, що дають, або бідкаються у вузьких колах, як ось на цьому форумі.
  •  

GMB

ЦитатаНа слух они звучат как иностранные!
ну, блин, логично! А как они еще должны восприниматься слухом, если они на английском?! Вы спросите у кого-нибудь - The Hardkiss - это иностранная группа?
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

admin

так і для особиста справа виконавця. Я не бачу чому має бути 18!!! радіостанцій лише з україномовними пісням.
  •  

pavlo_r

А хто каже про 18? Достатньо однієї, але не буде і її
  •  

admin

перечитай спочатку.
  •  

GMB

та то понятно, что как минимум 1 должна быть!
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

admin

не должна


кто хочет - пусть делает, но никто не должен

а НРКУ должно учитывать интересы всей Украины
а не только украиноговорящеий и украинослушающей
если уж на то пошло
  •  

sohok

Цитата: "admin" post=44827а чому має бути?
Тому що ми живемо в державі Україна і в цій Україні українець не може знайти радіо, де б можна було послухати українські пісні українською мовою .Чому в польщі є радіо де тільки пісні польською мовою, в росії є радіо де тільки пісні російською мовою .У всіх країнах світу  є радіо де пісні йдуть тільки державною мовою І тільки в Україні нема радіо де українець може слухати пісні своєю мовою. Я навіть пропоную відмінити квоти на українську музику на радіостанціях України .Але за це всі радіохолдинги України мають за свій кошт створити радіо, де б звучала 100% україномовна музика
  •  

admin

Цитата: "sohok" post=44848Але за це всі радіохолдинги України мають за свій кошт створити радіо, де б звучала 100% україномовна музика
:99:  :99:  под стулом  под стулом  под стулом

поділись травкой, прохаю....
ЦитатаТому що ми живемо в державі Україна і в цій Україні українець не може знайти радіо, де б можна було послухати українські пісні українською мовою .Чому в польщі є радіо де тільки пісні польською мовою, в росії є радіо де тільки пісні російською мовою .У всіх країнах світу є радіо де пісні йдуть тільки державною мовою І тільки в Україні нема радіо де українець може слухати пісні своєю мовою.
є якісь інтернаціональний закон який забов'язує мати таку станцію?
  •  

pavlo_r

Цитата: "admin" post=44840перечитай спочатку.
Ну що тут вдієш. Ловлю його на слові: як заробить грошей - нехай зробить хоч одну  ;)

Про інтереси згоден, тут до НРКУ претензій нема, особливо в тому становищі в якому радіокомпанія перебуває зараз.
Щодо загальнонаціональної станції зі 100% українською музикою - вона могла б бути, якби знайшлася людина згодна вкладати в це гроші і не очікувати особливих прибутків в перші кілька років. Я б особисто був не проти розвитку тернопільського УХ-Радіо. В межах Західної України для початку.
  •  

admin

спробувати за свої гроші це одне, можливо одна радіостанція і вийде колись у 0.... а маячня цього топіку це геть інше
  •  

sohok

Цитата: "pavlo_r" post=44832sohok, в сьогоднішніх реаліях така радіостанція - це утопія, хоча згоден - вона повинна бути. Але хто візьметься за це? На щастя зараз не 90-ті і ті хто хоче чути українську музику знайде спосіб її слухати, головне щоб бажання було.Але чому я в українській незалежній державі ,маю шукати способи послухати українську музику Чому я маю весь час возити в машині і носити з собою флешки і диски з українською музикою Чому я не можу просто включити радіо і послухати українську музику. Як це робить росіянин чи поляк в своїй державі і слухає свою музику на радіо
  •  

pavlo_r

Я не палаю особливим ентузіазмом по іншій причині. Радіо сьогодні це вже не той засіб поширення музики, яким воно було в 90-х. В умовах перенасичення ринку радіостанціями з будь-яким проектом важко вийти у нуль і тут нічого не вдієш, тому я сумніваюсь у можливості створення такої мережі з нуля, шанси не великі. А щодо музики і не тільки української, то сьогодні вона швидше і ефективніше поширюється в інтернеті чим по радіо. Тут теж виникає питання до прихильників української пісні: скільки альбомів українських гуртів чи виконавців ви купили за минулий рік? А скільки просто скачали? Артисти теж їсти хочуть, їх треба підтримувати не тільки закликами "Слухай українське!"
Оновлено о 20:56:04
Цитата: "sohok" post=44854Але чому я в українській незалежній державі ,маю шукати способи послухати українську музику Чому я маю весь час возити в машині і носити з собою флешки і диски з українською музикою Чому я не можу просто включити радіо і послухати українську музику. Як це робить росіянин чи поляк в своїй державі і слухає свою музику на радіо
А чому я в цій державі не можу заробити на власне житло? Чому тут автомобілі дорожчі чим в Польщі? Чому одяг і побутова техніка в тій же Польщі дешевші, а зарплати у них вищі? Яка держава такі і теракти. Хочете більше української музики на Нашому радіо? Організовуйте ініціативну групу і бомбардуйте УМХ запитами, якщо вірите, що їм не пофіг.
  •  

vital-fm

sohok
Вже проходили історію і з однією радіостанцією з повністю українським контентом, "Молоде радіо" працювало, хоч у Києві на УКВ, та всерівно недовго, вони є в інтернеті і не настільки там популярні, та ще й до того мовлення без тегів, щоб не дізналися слухачі, хто виконує ту, чи іншу пісню.
Чисто українських станцій в інтернеті назбирається більше 8-ми, так чому б цим як альтернативою не скористатись.
  •