Фантазії sohokа

Автор sohok, Лютий 10, 2013, 13:45:11

Попередня тема - Наступна тема

sohok

Цитата: "vital-fm" post=44868sohok
Вже проходили історію і з однією радіостанцією з повністю українським контентом, "Молоде радіо" працювало, хоч у Києві на УКВ, та всерівно недовго, вони є в інтернеті і не настільки там популярні, та ще й до того мовлення без тегів, щоб не дізналися слухачі, хто виконує ту, чи іншу пісню.
Чисто українських станцій в інтернеті назбирається більше 8-ми, так чому б цим як альтернативою не скористатись.
Щоб знати який буде рейтинг в радіостанції з повністю україномовним контентом на фм хвилях, треба щоб така хвиля була, а зараз такої станції нема. Потрібно щоб така станція мала стільки частот як наше радіо і щоб вона проіснувала рік і ось через рік можна буде знати, які справжні рейтинги у станції з українською музикою
  •  

vital-fm

Частот вже для експериментів немає, НРКУ б всунути на те, що залишилось, і то під питанням.
Та й ліцензія на 7 років видається вже мінімум.
Експеримент був з "Нашим радіо", пам'ятаєте нічний експрес, чи як воно називалось, так плюватись хотілось від повтору плейлиста щоночі з перестановкою пісень. Ви таке радіо хочете цілодобово?
Подібне зараз на "Супер радіо" після 2-ої ночі.
Можливо, актуальною б була локальна мережа в межах території, як писав Павло, але оскільки, яку не яку, мережу, має "ФМ галичина", її можна взяти за основу, та тільки вони ж то не захочуть, самі перехопили собі подібних "Еко радіо", там було вдосталь української музики.
  •  

Yuriy

Цитата: "vital-fm" post=44873Експеримент був з "Нашим радіо", пам'ятаєте нічний експрес, чи як воно називалось,  
Ця програма називалася "Наш Формат".
  •  

Opgy

Цитата: "sohok" post=44799
Цитата: "vital-fm" post=44795sohok, а де б транслювались пісні українських виконавців російською чи іншими мовами?
Я вже про зарубіжну музику мовчу.
Ну і коли в фантастичний 0 вийдете, чи до останньої копійки дотувати?
А на яких  зараз радіостанціях транслюють пісні українських виконавців українською мовою ,майже ні на жодній ,крім одиничних місцевих радіостанцій .Для російської і зарубіжних мов були б створені окремо  станції. А для чого виходити в 0, оскільки дотувати ці україномовні станції олігарх може  скільки завгодно ,якщо захоче просто не купивши ще одної яхти чи автомобіль.
sohoka, Если бы вы стали олигархом я более чем уверен что вы себе тоже покупали яхты и новые автомобили...И тем более не вкладывали бы деньги в убыточное дело!Потому как станциям таких направлений,тем более в маштабах страны ,точно не жить
  •  

sohok

vital-fm а за 107.2 фм у львові щось чути ,коли вони почнуть мовлення ,до 21 березня коли закінчується рік як вони отримали ліцензію вони почнуть мовлення чи ні
  •  

vital-fm

Цитата: "Yuriy" post=44874
Цитата: "vital-fm" post=44873Експеримент був з "Нашим радіо", пам'ятаєте нічний експрес, чи як воно називалось,  
Ця програма називалася "Наш Формат".

А потім нічний експрес, ближче до продажу, останнє переформатування нічного ефіру.
sohok, не знаю, та як бачимо, можуть собі дозволити і не мовити, може пронесе, як цифрових.
  •  

sohok

Ц
Цитата: "Opgy" post=44875
Цитата: "sohok" post=44799
Цитата: "vital-fm" post=44795sohok, а де б транслювались пісні українських виконавців російською чи іншими мовами?
Я вже про зарубіжну музику мовчу.
Ну і коли в фантастичний 0 вийдете, чи до останньої копійки дотувати?
А на яких  зараз радіостанціях транслюють пісні українських виконавців українською мовою ,майже ні на жодній ,крім одиничних місцевих радіостанцій .Для російської і зарубіжних мов були б створені окремо  станції. А для чого виходити в 0, оскільки дотувати ці україномовні станції олігарх може  скільки завгодно ,якщо захоче просто не купивши ще одної яхти чи автомобіль.
sohoka, Если бы вы стали олигархом я более чем уверен что вы себе тоже покупали яхты и новые автомобили...И тем более не вкладывали бы деньги в убыточное дело!Потому как станциям таких направлений,тем более в маштабах страны ,точно не жить
Це все залежить від самих олігархів які не є патріотами України. Якби у нас був хоч один олігарх -патріот України у нас би вже давно було створене радіо з українською україномовною музикою і цей олігарх би дотував це українське радіо стільки скільки потрібно .От питання до всіх чому олігархи дотують футбольні клуби і не отримують прибутків з цих футбольних клубів ,а не можуть дати трошки грошей ,щоб створити радіо з українською музикою
  •  

admin

тому що срати вони хтіли на українську музуку...полегшало?


о чём тут разговор?? о том что должен существовать олигарх которому должна нравится украинская музыка и он вишь-ли должен мля финансировать украинское убыточное радио?
а губозакатывачку не подарить?

sohok, так і хочеться спиати як ти вирішиш оцю дилему

Мы наливаем полную ванну воды, кладём рядом чайную ложечку и большую кружку, и предлагаем освободить ванну от воды. Как ты это сделаешь?
  •  

vital-fm

sohok
Так різні бюджети, і відповідно доходи/розходи.
Я собі уявляю новину: "Ведучу "Європи плюс" за 10 млн$ придбала "Європа плас"... І т.д.
  •  

sohok

Цитата: "vital-fm" post=44883sohok
Так різні бюджети, і відповідно доходи/розходи.
Я собі уявляю новину: "Ведучу "Європи плюс" за 10 млн$ придбала "Європа плас"... І т.д.
Так звичайно ,що різні бюджети доходи і розходи. Я пишу про те ,що ці олігархи дотують всі ці футбольні клуби на мільйони доларів і не заробляють на них гроші. То чому ці олігархи не можуть по вашому дотувати станції з українською музикою і не заробляти на цих радіо грошей. Я думаю що якщо б ці олігархи захотіли б, то дотували б і радіо з українською музикою
  •  

pavlo_r

Тому що олігархи люблять футбол і шансон чи ще щось з того роду.
  •  

sohok

sohok, так і хочеться спиати як ти вирішиш оцю дилему

Мы наливаем полную ванну воды, кладём рядом чайную ложечку и большую кружку, и предлагаем освободить ванну от воды. Как ты это сделаешь?[/quote] Проста відповідь- витягуєм пробку з ванни, яка тримає всю воду і вся вода йде у водопровід
  •  

vital-fm

Але і надто сильні убитки, принаймні топ клуби не терплять, адже різні механізми доходів, ви ще ж не забули, що футбол без пива - не футбол, в той час, як радіо вже і горілка не допомагає, запустіть платне радіо і футбол фм придумають.
  •  

sohok

Цитата: "admin" post=44882тому що срати вони хтіли на українську музуку...полегшало?


о чём тут разговор?? о том что должен существовать олигарх которому должна нравится украинская музыка и он вишь-ли должен мля финансировать украинское убыточное радио?
а губозакатывачку не подарить?

Ну те що срати вони хотіли на українську музику це зрозуміло, але дуже хочеться, щоб зявився один олігарх патріот України, який би дав гроші на радіо з українською музикою
  •  

Qolo

Цитата: "pavlo_r" post=44852Я б особисто був не проти розвитку тернопільського УХ-Радіо. В межах Західної України для початку.
крім "УХрадіо", є ще доволі цікава та якісна Івано-Франківська станція "Дзвони", яка теж мовить виключно українську музику (http://guzei.com/online_radio/listen.php?online_radio_id=9131). Як на мене, поки що вона краща у своєму форматі та заслуговує на увагу слухачів (принаймні, таке враження склалося за дві години прослуховування).

до речі, ще знайшов непоганий ресурс з 4 каналами української музики (але, звісно не знаю як часто там оновлюють плейлисти): http://myradio.ua/chanel/tag/%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0-%D0%BC%D1%83%D0%B7%D0%B8%D0%BA%D0%B0
  •