ТРМ у Білій Церкві

Автор VALENTAYN, Грудень 08, 2010, 19:38:03

Попередня тема - Наступна тема

Іван_

#2100
я нажаль не можу як новачок написати Вам особосто - тому пишіть мені на email у профілі - я Вам розповім
там немає нічого складного, у RDS вказуєте країну, це буде код 6.... далі цифра 2 яка вказує що це національне....(там є локальне, інтернаціональне......)а далі дивіться щоб був вільний...
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

Ігор

Цей принцип я знаю, просто не зміг знайти який з них вільний. Хотя для місцевих станцій наче не повинно перекидати при співпадінні адрес.
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

Іван_

Цитата: Ігор від Травень 24, 2019, 14:16:54
Цей принцип я знаю, просто не зміг знайти який з них вільний. Хотя для місцевих станцій наче не повинно перекидати при співпадінні адрес.

не перекидає.... я перевіряв

Ігор

Тоді думаю проблему вичерпано. Раніше там стояло зачення FFFF. І перекидало на одну з Київських радіостанцій.
  •  

admin

  •  

Ігор

107,6 трохи побуде без місцевої реклами.
  •  

admin

DJFM переоформили на вул. Героїв Небесної Сотні 2.
Вже перенесли мовлення?
  •  

Ігор

Вони з самого початку мовили звідти.
На 107,6 повернулася місцева реклама
  •  
    Подякували за цей пост: admin

Ігор

Забув додати, на 100,9 повернулася частота 96,8 у радіотексті.
  •  

Ігор

На 103,3 РДС виглядає так BLITS-FM / Пустий рядок / BLITS-FM.UA ( Бігуча строка ) ***** Pop Music +RT: назви треків

GOLOVNE RADIO MISTA, REKLAMA (0456) 39-10-31 у радіотексті не використовуємо.

РІ код 6099

Ігор

На 100,9 сигнал просів настільки, що він приймається тільки в межах міста. За містом його зовсім немає. І біля Веги він був в моно глушився завадами.
  •  

Ігор

#2111
Прямий подав признаки життя в ефірі грає інструментальна музика. Походу це флешка із Deva.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon, DVB

admin


sanyo

Есть ли какие изменения в эфире на Прямом в Белой Церкви? до сих пор инструменталка играет?
  •  

Ігор

Вчора почалося мовлення. Після 17:00 почув трансляцію з прес конференції президента, зараз в ефірі ведучі.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon, sanyo