ТРМ у Білій Церкві

Автор VALENTAYN, Грудень 08, 2010, 19:38:03

Попередня тема - Наступна тема

Ігор

Жах! Дивно чому це УР1 склало їм компанію?


З днем народження!  
  •  

Сегезмунд

Ilya писав(ла):
ЦитатаПриезжайте в г.Южноукраинск Ник. обл., тут местный плейлист уже второй год играет.
Это на какой станции? На Авторадіо?  
  •  

Radiostyle

Ігор писав(ла):
ЦитатаЖах! Дивно чому це УР1 склало їм компанію?
Я думаю тому,що скоріше за все обслуговувати радіостанції залишився Майдан,адже телеканал не закрили,а обладнання всіх вищеперелічених радіостанцій розміщується в одній будівлі,так само і
1-го каналу,можливо знеструмили передавачі!


ЦитатаЗ днем народження!
ДякуЮ!  
  •  

Ігор

Якщо це так, тоді УР1 транслюється з Логінова.  
  •  

Radiostyle

Ігор писав(ла):
ЦитатаЯкщо це так, тоді УР1 транслюється з Логінова.
Скоріше за все так і є!  
  •  

Ігор

Це лише припущення! Там я точно бачив антени, здається 8, а може й більше тому що проїзджав в маршрутці міг помилитися коли рахував. Нажаль я небачив що робиться на Чуйкова, тому що не знаю де вона знаходиться, і в центрі тепер буваю рідко.


Додано: 26-07-2011 16:16

Відновили мовлення на Рус радіо, кіс фм і хіт фм. Ур-1 ще не працює.
На Русскому звук став ще жахливіше.


Додано: 26-07-2011 16:26

Щойно відновили мовлення Ур1!

А на русскому перебор з гучністю.  
  •  

admin

Radiostyle писав(ла):
ЦитатаОце подарунок на День Народження:ohmy:
мої вітання  
  •  

Radiostyle

admin писав(ла):
ЦитатаRadiostyle писав(ла):
мої вітання
Дякую!  
  •  

Ilya

Сегезмунд писав(ла):
ЦитатаЭто на какой станции? На Авторадіо?

Да.  
  •  

Radiostyle

Вони вже конкретно дістали,довбодятли якісь там працюють,а не технічний персонал,хотів послухати Контакт по Кісу,так де там,знову - несуча :S , на Русском другу неділю моно і звук паршивий,Ретро так і не налаштували нормально:моно,низкий рівень гучості,та рівень низьких частот,невже це так складно покрутити ручки:unsure:  
  •  

Ігор

Мовлення Кіс фм відновлено!
Добре що Перець фм вже не транслює Майдан фм, працює на всю потужність і рекламою ненадоїдають. Може і Тавр почне сам обслуговувати свої радіостанції, тоді я думаю буде толк. За Ретро я сумніваюсь що зараз ним хтось займається.  
  •  

Ігор

  •  

Radiostyle

Ось і Русського трохи записав завантажуємо і слухаємо http://www.fayloobmennik.net/844897:laugh:  
  •  

Radiostyle

1.Авто радіо-(місто розсташоване поряд з трасою міжнародного сполучення С-Петербург-Київ-Одеса,та й в самому місті транспорту чимало,я думаю автомобілісти були б задоволені);
2.Радіо Ера-(звичайно 1-й канал НРУ теж добре висвітлює новини,але на Ері побільше культурологічно-просвітницьких програм,та громадсько-політичних,а слухати про ці ліки цілий день вже дістало);
3.Шансон-(іноді буває душевної пісні хочеться послухати);
4.Європа плас(нормальна молодіжна радіостанція).
5.Люкс фм.
6.Мюзік радіо.
7.Супер радіо.  
  •  

Ігор

1) Європа плас (хочеться молодіжне радіо з закордонною музикою)
2)DJ FM
3)хочеться щось місцеве цікаве, молодіжне.
4)Промінь
щодо авторадіо я вважаю що радіо для автомобілістів повинне мати максимальне покриття в Україні.  
  •