ТРМ у Білій Церкві

Автор VALENTAYN, Грудень 08, 2010, 19:38:03

Попередня тема - Наступна тема

Ігор

Антени зараз в основному польські. За останній рік помітив що їх міняють на хвильвий канал. З власного досвіду знаю що підсилювачі часто працюють до першої грози, або починають заводитись.  
  •  

Vova.UA

Ігор написав(ла):
ЦитатаАнтени зараз в основному польські. За останній рік помітив що їх міняють на хвильвий канал. З власного досвіду знаю що підсилювачі часто працюють до першої грози, або починають заводитись.
Так зараз побільшало антен типу \"ворона\".
[img size=300]http://satmaster.com.ua/published/publicdata/OVERHITSATMATER/attachments/SC/products_pictures/large_0294148c5b9431cb53eaa5a1f747ebc1.jpg[/img]
Я такою не користуюсь, а от в сусідів десь тиждень стояла - потім зняли. Слабий прийом був. І ті \"вуса\" для МХ часто відлітають. А підсилювачі по-різному горять. На \"сітці\" в мене ніколи не горіли  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

admin

для 75 км потрібно АТХ-91



до 60 км можно й DIP-19


для ДМХ  
  •  

Ігор

Мені говорили що прийом польської антени і хвильового каналу однаковий, але на хвильовому каналі негорять підсилювачі.  
  •  

Ігор

  •  

admin

таж АТХ-91, ліпшого усе одно немає  
  •  

Vova.UA

admin написав(ла):
Цитататаж АТХ-91, ліпшого усе одно немає
В характеристиках вказано 21 - 60 канал. А як з рештою ???  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

admin

примається але гірше  
  •  

Ігор

А відомі характеристики підсилення в Дб?  
  •  

Vova.UA

AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

admin

на роксі помилилися імхо бо назва сама за себе говорить

Polaris 60/21-60  
  •  

Ігор

Я на своїй антені змінив підсилювач на swа 7777 і в мене майже зникла накладка Ут1 на 2+2 на 7 каналі.  
  •  

Vova.UA

Ігор написав(ла):
ЦитатаЯ на своїй антені змінив підсилювач на swа 7777 і в мене майже зникла накладка Ут1 на 2+2 на 7 каналі.
Я коли ставив \"сітку\" - був підсилювач 9999. Він стояв до першої GSM вежі перед моїм домом :angry:  Зараз стоїть SWA-3 (МХ на іншій антені)  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Ігор

Літом 2006 я за тиждень перепробував майже всі підсилювачі що були в магазині. Підходять мені swа 7777; swа 9999;swа 99999 і swа 9999999, хотя між девятками немає різниці. Ще пробував swа 107.  
  •  

Vova.UA

Ігор написав(ла):
ЦитатаЛітом 2006 я за тиждень перепробував майже всі підсилювачі що були в магазині. Підходять мені swа 7777; swа 9999;swа 99999 і swа 9999999, хотя між девятками немає різниці. Ще пробував swа 107.
ого, я таких не бачив :ohmy:  В нас, кажуть, 9999 - найсильніший  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •