ТРМ у Львівській області

Автор sohok, Грудень 08, 2010, 23:08:43

Попередня тема - Наступна тема

Polyvko V.

На 67,04  ще в першій годині слухав  новини, по роботі вийшов з приміщення. Біля 16.00 включив, вже була несуча. Переключив на 103,9 і вже сигнал точного часу і новини слухав на 103,9. :дякую:
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

vital-fm

Цитата: STALKER RADIOAMATOR від Грудень 22, 2020, 18:22:26
Ніхто не вкурсі на 67.04 був якийсь конкурс?
Після вилучення може бути конкурс, хоча нікому вже не треба - 2 основні гравці нижнього УКХ є вже у Львові, на останньому львівському конкурсі на нижню УКХ претендувала тільки Марія. Яскраве домучує КИїв, радіо м відмовилось від Одеси. Після відходу НСТУ аудиторія ще більше скоротиться.
  •  

taras_l

Цитата: Левандівка від Грудень 22, 2020, 16:04:39
Культура вже на 103.9.  :super:
Після NRJ слухаючи Культуру засинаю zzz :lol:
  •  

vital-fm

Культура сприяє здоровому сну.
  •  

STALKER RADIOAMATOR

На 67.04 є несуча, тобто виглядає, що вони по звичці кнопку включили. 
  •  

vital-fm

Ну ще офіційно не оголосили про запуск, тому і тримають.

STALKER RADIOAMATOR

Коротше  УКХ OIRT у нас теж поступово відходить в історію, а приймачі суто на OIRT  так поконкретніше стають музейними експонатами.
  •  

vital-fm

Ну так, вже міст з більше 3 станцій там нема, подекуди взагалі нічого.
  •  

sen

Цитата: STALKER RADIOAMATOR від Грудень 23, 2020, 13:51:32
Коротше  УКХ OIRT у нас теж поступово відходить в історію, а приймачі суто на OIRT  так поконкретніше стають музейними експонатами.

Їх скоріше за все і немає молодше 30 років. Думаю після 91-го їх і не випускали, можливо в 90-ті ще якісь старі модели довиробляли. Хоча зараз купити приймач з OIRT немає проблем, на базарі повно аналогових приймачів по ~200 грн з широким FM і досить непоганим пройомом. До речі багато від кого чув що радянські УКХ приймачі мали дуже гарний пройом, але з власного досвіду не згоден з цим. Були колись і VEF і Протон, і не сказав би що вони приймали сигнал краще за китайські аналогові приймачі або фірмові музичні системи з широким FM.

  •  

vital-fm

Доречі НСТУ таки переоформила Львів, Черкаси та Хмельницьк - цього разу вже ніхто не заперечував.

STALKER RADIOAMATOR

На моє спостереження совкові радейка по прийому непогані принаймі по Львову.  В мене був Океан 214, Верас  РП 225, в бабусі був Океан 209.  Зараз у мене є Урал Авто-2, не скажу як він на дальняк, бо маю його десь півтора року,і не встиг його принаймі на Тернопільщину звозити( я туди час від часу катаюся), але звук в ньому просто бомба.  Також маю ВЕФ-221, але там є ФМ діапазон-експортовий варіант, який випускався з 1988 року, тобто в Союзі в УКХ CCIR мовлення ше не було. Він на дальняк теж не тестований мною. Звук на ньому теж бомба. Як я колись писав, що слухати всякі ретро-передачі на Промені і Культурі то ті радейка, що в мене є самий кайф, максимальне занурення в ретро)). Тепер все ретро буду слухати на ВЕФі, Урал -Авто відправляється в коробку на шафу). Ще колись у мене була китайська шарманка з обома УКХ діапазонами, певно роки 2002-2003 приблизно. Але важко говорити мені про той експонат китайського радіобудування. Звук був препаскудний, але зато всі станції тягнув)))
  •  

vital-fm

Так по Тернополю ж нічого вже на нижньому УКХ нема.
  •  

corazon

#3372
У мене Культура наразі приймається значно гірше, ніж Промінь (який іде з труби), і ніж приймалося NRJ на її місці (теж з труби).
Припускаю, що просто поки що малопотужний тест.

STALKER RADIOAMATOR

Добре, що взагалі запустили то всьо в УКХ CCIR,  по Тернополю глянув-дійсно там весь OIRT відключений.
  •  

Diller

Цитата: corazon від Грудень 23, 2020, 17:26:46
А то я думав - щось якість Культури "не дотягує" до Високого Замку. У мене вона наразі приймається значно гірше, ніж Промінь (який іде з труби), і ніж приймалося NRJ на її місці (теж з труби)..

Підтверджую.Сигнал став слабкішим,NRJ приймалось набагато впевненіше,і в більших місцях квартири (60 км від Високого замку 1й поверх)зараз таке враження що там потужність в рази 2 менша.Розміщення антени для прийому з Променем на 102,5 трохи відрізняється
  •  
    Подякували за цей пост: corazon