ТРМ у Львівській області

Автор sohok, Грудень 08, 2010, 23:08:43

Попередня тема - Наступна тема

vital-fm

А чим закінчилась історія старого мосту?
Чи не УТ 3 часом? Бо в презентації про концерти і т.д. згадувалось.
  •  

Formally 20

Цитата: Vova.UA від Жовтень 28, 2021, 20:48:15
Аверс щось конкретно розгулявся, я очікував Перший західний у Львові, та й не тільки тут...

Може ще є вільне місце від 112-го на МХ5
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

vital-fm

  •  
    Подякували за цей пост: corazon

corazon

Цитата: vital-fm від Жовтень 29, 2021, 02:45:10
А чим закінчилась історія старого мосту?
Чи не УТ 3 часом? Бо в презентації про концерти і т.д. згадувалось.
Спочатку Міст почав частково ретранслювати канал СТБ (після появи самого СТБ) зі своїм логотипом. На той час власного ефіру Мосту було теж ще досить багато.
Пізніше, якщо довіряти історії Львова на цьому сайті - ліцензію переоформили під СТБ. Логотип Мосту прибрали, але де-факто певний час ще окремі його передачі (декілька годин) виходили на СТБ без його логотипу, після чого і зовсім пропали.
Після того програми ТК Міст перейшли на канал НБМ. Вони виходили під логотипом НБМ, кілька годин на день. Пізніше вони щезли і звідти.

Концерт вітань справді йшов по Мосту, він називався "Будьмо" (повністю окремий від концерту ОДТРК). "Будьмо" йшов на СТБ і далі, без логотипу Мосту, серед тих кількох передач, які залишалися. Після того концерт "Будьмо" перейшов на канал НТА, де його закрили десь кілька років тому.
  •  

STALKER RADIOAMATOR

Цитата: corazon від Жовтень 29, 2021, 11:54:23
Спочатку Міст почав частково ретранслювати канал СТБ (після появи самого СТБ) зі своїм логотипом. На той час власного ефіру Мосту було теж ще досить багато.
Пізніше, якщо довіряти історії Львова на цьому сайті - ліцензію переоформили під СТБ. Логотип Мосту прибрали, але де-факто певний час ще окремі його передачі (декілька годин) виходили на СТБ без його логотипу, після чого і зовсім пропали.
Після того програми ТК Міст перейшли на канал НБМ. Вони виходили під логотипом НБМ, кілька годин на день. Пізніше вони щезли і звідти.

Концерт вітань справді йшов по Мосту, він називався "Будьмо" (повністю окремий від концерту ОДТРК). "Будьмо" йшов на СТБ і далі, без логотипу Мосту, серед тих кількох передач, які залишалися. Після того концерт "Будьмо" перейшов на канал НТА, де його закрили десь кілька років тому.

Міст ще ретранслював MTV, якісь німецькі канали, ну тут на сайті є інфа, потім вони ввійшли в мережу Уніка-ТБ, і аж потім появився СТБ на Мості. Дуже добре памятаю в ефірі Моста відеокліпи в записі з логотипами каналів VIVA, MCM, звісно СТБ з BIZ-TV( СТБ в свою чергу ретранслювавло BIZ-TV-типу на екрані були зразу 3 логотипи-Міст, СТБ і BIZ-TV), також було дуже багато фільмів з VHS -відеокасет в російському перекладі. З передач памятаю концерт вітань на якому між іншим теж крутили відео з логотипами різноманітних телеканалів, телефестиваль "Мелодія"-насправді цілий пласт української музичної культури, музичну передачу "Оля-Ля" чи щось в тому дусі, "Шуфлядки пана Стефка", які десь в 2001 році перейшли на НБМ-Львів, прожила та передача недовго чомусь, в 2013 році ця передача вже появилася на ТРК Львів і там вона теж недовго прожила, новини "Репортер", "Школа пані Діани"-я навіть колись уривок скидував, Ще теж на початку 2000-х вони крутили серіал щось по типу "Наглі і Красиві" теж в російському перекладі і в дуже кепській якості, причому вони переривали ефір СТБ з BIZ-TV. Дуже багацько ще було телемагазинів. Ще згадалася така штука як Стовп -ТБ-вони крутили огоошення по типу біжучого зображення  під всяку там музику. А біжучий рядок вони видавали під час ретрансу СТБ-теж всякі оголошення по типу замовлення привітань на той самий концерт вітань-памятаю навіть номери телефону-21-74-15 і замовлення реклами на ТК Міст так само 21-74-15 і 21-90-59.  Ведуч принаймі фестивалю Мелодія точно були Юрій Цветков і та якась Галина прізвища не памятаю, яка і вела в тому числі концерт вітань, Шуфлядки пана Стефка-то Стефко Оробець то ясно, Ол-Ля явно ведучу не згадаю. Приблизно так.
P.S. звісно цікаво би було побачити відроджений Міст як Міст без усіляких там ретрансів і з показами архівних відео-це би було круто, адже це теж цілий пласт львівської мас-медійної культури.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

Vova.UA

Шкода, що пропустив ті часи... Тоді у мене була лише антена метрового діапазону на Львів, і дециметрова на Польщу. Тому ДМХ зі Львова не приймалося, аж поки не з'явився Новий канал на 21ТВК, який приймався на метрову антену. Пам'ятаю, коли у мене в районі почати з'являтись оті польські "сітки" - то їх так і називали "антена на міст" (на старі радянські дмх-антени без підсилювача прийом тут поганий ). Я спочатку ще не розумів - що ж то за "міст" такий  под стулом , аж пізніше дізнався, що це канал, який потім перетворився на СТБ
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

Sl@d

#3471
На Мості точно були німецькі RTL, SAT1 і PRO7.
Причому там була якась стандартна сітка мовлення, бо будучи малим шкетом, я кожного ранку суботи залипав на голівудські мульти німецькою. Це був просто інший світ...
Не пригадаю скільки то тривало, але не дуже довго. Може рік....максимум два.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

corazon

Теж згадав цей рухомий рядок від Мосту (білими буквами внизу) під час програм СТБ. Стовп ТБ теж добре пам'ятаю.
Хотілось би десь побачити записи цих речей, але, думаю, навряд чи вони десь є.

STALKER, з поверненням на форум. Можливо, у Вас є ще якісь записи з Мосту? (нещодавно шукав в ютубі і натрапив на той єдиний уривок з "пані Діани", який Ви виклали раніше).
Також, будь ласка, прочитайте і дайте відповідь на мої останні ПП, дякую.
  •  

STALKER RADIOAMATOR

Цитата: corazon від Листопад 03, 2021, 21:56:55
Теж згадав цей рухомий рядок від Мосту (білими буквами внизу) під час програм СТБ. Стовп ТБ теж добре пам'ятаю.
Хотілось би десь побачити записи цих речей, але, думаю, навряд чи вони десь є.

STALKER, з поверненням на форум. Можливо, у Вас є ще якісь записи з Мосту? (нещодавно шукав в ютубі і натрапив на той єдиний уривок з "пані Діани", який Ви виклали раніше).
Також, будь ласка, прочитайте і дайте відповідь на мої останні ПП, дякую.


https://www.youtube.com/watch?v=KbCQlIq_NXQ&t=1551s
Ось на цьому відео є перше лого Моста -просто прописом МІСТ білими буквами на початку. Далі є відео з зеленим логотипом. Отой логотип незначно міняв колір, трошки розмір і був десь так до 2001 року може до 2002 року. Ведуча програми Ол-Ля Ольга Земкова. Згадав як промотав той відос. Відос не мій-давніше його випадково знайшов. Записів більше не маю з Мосту. Є ще дещо з ютубу скачане, колись давніше викладав в розділ з записами. Я думаю, що всі записи на Мості би мали бути як і в VHS так і в Betacam форматах. Плюс питання зберігання архіву-або на першому поверсі його тримають або десь в підвалі на Сихівській 8, що звісно вже гірше, адже магнітна плівка не любить вологості. Однозначно якісь копії би мали бути в архіві на Високому Замку. Згадав до речі наступний прикол-коли Львівське телебачення було цікавим, правда все там йшло з VHS-касет в ефір))). От і був оцей період такий десь в 2001 році- був 12 канал ЛТБ на метрах - вони працювали з 7 ранку до 10-ої ранку на тому ж 12 ТВК  і був 6 канал ЛТБ вони відповідно працювали на 6 ТВК  на метрах тоді коли Інтер мав перерву, тіко 6 канал включався десь о 13.00 дня  і працював десь до 18.00-18.30 коли з перерви виходив Інтер. І мовлення 6 каналу починалося з оголошень(ведучий Роман Лемеха) і з такої передачі як Телеярмарок))) Хто знову ж таки в тємі той може згадати, що Телеярмарок виходив на Мості, що звісно чиста правда)))  і  ось ще одна згадана мною передача з Мосту. А 6 канал мавпував банально-вони взяли ту саму заставку передачі причому в дуже жахлиій якості і якийсь час транслювали ту предачу. Це все було перед ретрансом O-TV і так далі))  До речі я вже так за 6 канал згадав-ретрансляція музичних каналів згадується у нас на сторінці- я памятаю так було-відеокліпи з MTV причому російського, але кліпи були закордонні то точно-вони йшли в записі.  Потім після MTV зявився O-TV який давали вже напряму з супутника. Теж дещо цікаве було- коли по O-TV зявлялася реклама то Львів давав свою рекламу, типу на перерив і памятаю, що точно рекламували Радіо Довіра Ніко ФМ-воно саме тоді у Львові зявилося. також ще була реклама передачі Світ Кіно. Десь на осінь з музики появився канал MTB-розшифровувалося як Music Television Box, це щось було таке, як перезапуск канала O-TV, пробуло воно недовго, вони потім кажись зробили ребрендинг і O-TV більше на 6 каналі не було. Наступним був Ентер-Мюзік, теж недовго проретраслювався він у нас, і останнім вроді був Інтер+. Опісля здається основний Інтер змінив сітку мовлення, перейшов на цілодобове мовлення і по факту 6 канал перестав існувати. ЛТБ вже як ЛТБ перейшло на частоту каналу 1+1-це вроді був 2002 рік. Ну там вже ніц цікавого не було.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

BanderaTV

Перший Західний оновив лого
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

kotenko.

Майже місяць тому оновив.
#наташанемішай
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

vital-fm

#3476
Цитата: admin від Вересень 11, 2020, 08:01:49

На сторінку радіостанції можна додати: в ефірі окремі програми каналу еспресо - не ретрансляція, в тегах з потоку підписані як інформаційний ролик.
Джерело: рокосівський потік в данний момент, хто з ефіру може промоніторити - відпишіться.
П.С. Якщо ефір та інтернет потік збігаються, компанія ризикує отримати ще позапланових за відсутність позивного протягом години - пішла нова передача вслід за старою, без жодних перебивок.
  •  

admin

Хтось знає, чи є обласні врізки на малопотужних передавачах УР-1 у гірській місцевості? ну там Лімни з Козьовими?
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

Radio_2019

#3478
Цитата: admin від Листопад 12, 2021, 09:44:33
Хтось знає, чи є обласні врізки на малопотужних передавачах УР-1 у гірській місцевості? ну там Лімни з Козьовими?
Згідно з інформацією Суспільного.Львів, регіональні врізки там є:
https://lv.suspilne.media/articles/9555
І не тільки там, а й у інших нас. пунктах, де наявність регіональних врізок не вказана тут на сайті.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  
    Подякували за цей пост: admin, corazon

admin