ТРМ у Львівській області

Автор sohok, Грудень 08, 2010, 23:08:43

Попередня тема - Наступна тема

TV-Ukr

ЦитатаСимволічно у День Незалежності України запустили ще одну радіостанцію у фм діапазон!
Оффтоп: згадав, що минулого року, теж у День Незалежності, запустили вежу в Комишувасі на Луганщині, яка нині, на жаль, є окупованою.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

admin

теж оффтоп...ВІК офіційно закрився. -1 телеканал
  •  

Vova.UA

Щойно чув оголошення на 105,4 про те, що з 1 вересня сюди повертається радіо Джаз. А радіо Байрактар переходить на 107,2  :-?
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

taras_l

Цитата: Vova.UA від Серпень 26, 2022, 09:27:24
Щойно чув оголошення на 105,4 про те, що з 1 вересня сюди повертається радіо Джаз. А радіо Байрактар переходить на 107,2  :-?
Цікаво, чому не на 104,3 Фм? Там дотепер, наскільки я розумію, транслюють марафон.
  •  

kram2000

Цитата: Vova.UA від Серпень 26, 2022, 09:27:24
Щойно чув оголошення на 105,4 про те, що з 1 вересня сюди повертається радіо Джаз. А радіо Байрактар переходить на 107,2  :-?

Так Радіо Вголос ж належало медіахолдингу Добродомова-Козловського (НТА, Вголос та 4 канал)..

Схоже, інтерес до медіа у даних панів вже охолонув.
  •  

corazon

Цитата: taras_l від Серпень 26, 2022, 09:43:55
Цікаво, чому не на 104,3 Фм? Там дотепер, наскільки я розумію, транслюють марафон.
В онлайні Дуже радіо вже певний час знову має власний ефір (правда без ведучих). Чи може хтось перевірити ефір 104.3?
Щодо 107.2 - шкода, що радіо Вголос закриють (якщо це дійсно так).
  •  

vital-fm

Релаксу ще нема - може кандидат на 104,3?
  •  

STALKER RADIOAMATOR

Цитата: corazon від Серпень 26, 2022, 14:27:44
В онлайні Дуже радіо вже певний час знову має власний ефір (правда без ведучих). Чи може хтось перевірити ефір 104.3?
Щодо 107.2 - шкода, що радіо Вголос закриють (якщо це дійсно так).
104,3 щось транслюється по типу марафону.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

taras_l

Цитата: STALKER RADIOAMATOR від Серпень 26, 2022, 21:18:44
104,3 щось транслюється по типу марафону.
На 104.3 Фм транслюють записи програми Сніданок з 1+1 за попередні дні, яка йде на каналах 2+2 і ТЕТ.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

corazon

Виходить, Дуже радіо з власним ефіром відновилось тільки в онлайні. Там навіть теги з назвами пісень є тепер.
Раніше кілька місяців в онлайні був марафон.
  •  

pavlo

В ночі мелодія фм сьогодні був основний ефір а потім перейшов на єдині новини і за 10 хвилин був основний ефір
  •  

taras_l

Радіо Джаз повернулося до Львова на 105.4 Фм. :music:
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

Sl@d

Цитата: taras_l від Вересень 01, 2022, 06:22:30
Радіо Джаз повернулося до Львова на 105.4 Фм. :music:
Джаз повернувся, RDS ні
На Вголос йде трансляція Байрактар, RDS далі Vgolos
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

pavlo

Я замітив що в львів мелодія фм другий день без місцевої реклами і місцевої музики тільки звучати основний ефір
  •  

JohnTitty

Я помітив що вчора і сьогодні днем у Львові УР-1 (103.3), Радіо Джаз (105.4) і Незалежність (106.7) замовкли. В мене їх прийом в принципі слабкий порівняно, але все ж вчора і сьогодні їх не було взагалі.
Хтось може підтвердити?

Вчора ввечері мовлення було.
  •