ТРМ у Львівській області

Автор sohok, Грудень 08, 2010, 23:08:43

Попередня тема - Наступна тема

admin


ну тоді чому на питатння усі 3, ти відповів так?
Цитата: BanderaTV від Травень 08, 2020, 10:06:49
Так
  •  

BanderaTV

Цитата: admin від Травень 08, 2020, 17:06:38
ну тоді чому на питатння усі 3, ти відповів так?
На 2 з 3
  •  

admin

Добре, тоді вибачаюсь перед Мих. Думич.

admin


ЦитатаЗніміть будь ласка позначку про погану якість звуку стрий фм і фреш фм в м. Стрий Львівської обл, там з квітня вже все звучить дуже пристойно
ЦитатаТакож запущено в ефір радіо Сколівські бескиди, десь на початку травня, но не з гори а з антени на приміщенні універмагу.
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

Vova.UA

Армія фм збільшила потужність у Львові, по відчуттях - десь приблизно до дозволених УДЦР 250 Вт. Сигнал гірший, ніж на 88.2, проте цього достатньо , щоб на південь від Львова заглушити Культуру на 92.5...
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7

admin

ЦитатаПривіт.
Армія ФМ дійсно підняли потужність у Львові. Приймач показує 20
"децибел-папугаїв" там де раніше було 12.
Але появились інтермодуляції! В машині радіо зупиняється на них при автопошуку:
На 93,3 МГц чути мікс Мелоді+АрміяФМ, декодується RDS Мелодії, приймач
переходить на 91,5, згідно AF.
На 96,2 мікс з РадіоНВ+АрміяФМ, декодується RDS РадіоНВ, приймач
переходить на 88,6, згідно AF.
В результаті воно заглушило третю програму польського радіо. Зазвичай
96,3 в мене приймалось на 4, а 96,0 на 2-3 залежно від погоди. Тепер
96,0 і 96,3 заглушено повністю.
Перевірив на різних приймачах, щоб переконатись, що інтермодуляції
виникають не в самому приймачі.
Зараз 92.4 стабільно чути до 30км по прямій на північ від Львова. На
30км було перше відчутне завмирання, дальше не моніторив.
З повагою,
Ігор
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

Vova.UA

Ніхто часом не помітив погіршення сигналу на 100.8 зі Львова ? Чи може то мене якісь локальні перешкоди...
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

corazon

#3142
У мене також, приблизно з п'ятниці. Шумить, сигнал слабший.
Вчора вдень хвиля пропадала на кілька хвилин зовсім, пізніше Доцик і Шльома в ефірі просили вибачення за "передавальні проблеми".
  •  
    Подякували за цей пост: Vova.UA

admin

  •  
    Подякували за цей пост: Sl@d

STALKER RADIOAMATOR

Всім привіт.Оце переглядав таблицю мовленння у Львові і на 102.5 там де Промінь буде написано вул. Надійна 2, труба, я так розумію це 90-а труба буде недобудованої котельні, вона насправді висока, але це шось нове)))) вона 120 метрів висоти має і огляд пристойний. на замку що вже місця нема вільного?)
  •  

admin

  •  

STALKER RADIOAMATOR

90-ту трубу знаю і бачив давно, так виглядає, що то сама найвища труба у Львові. Приблизна висота над рівнем моря на землі десь 350 метрів(Сихів між іншим трошки у ямі знаходиться, це Сихівська промзона), плюс висота труби 120 метрів, плюсуємо маємо 470 метрів загалом туди сюди. Першочергове завдання 90ої труби мало бути викидати продукти згоряння мазуту високо в атмосферу. Знаходиться вона на території недобудованої теплоцентралі, яка в свій час мала забезпечувати теплом нові будинки на Сихові, Зубрі, Горішньому і Пасіках-Зубрицьких - тобто були грандіозні плани забудови вищевказаних мною сіл(Сихів вже не село в 91 році було) висотними будинками, а не так як зараз що в усіх трьох селах особняки. Але в 1991 році все рухнуло, висотки не збудували, відповідно котельню не довершили і потрохи все металеве почали тащити в відповідні пункти прийому)) мені розказували що там вже і котли були. Перший раз я туди попав на ту котельню в 2009 році, і вже тоді там було досить унило, лазили туди всі кому не лєнь). На 90-ту трубу я потрапив в 2016 році, пейзажі звідтам просто неймовірні. Надіюся Промінь буде звідтам гатити як дурний))) якщо звісно антену на самому вершечку втулять)) Але концерн мусить подумати про захищене встановлення самого передавача, так як я розумію він буде біля підніжжя труби стояти, там де обладнання для мобільного звязку,  а я нагадую що навколо лязять всі кому не лінь) от приблизно так.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

Radio_2019

Цитата: STALKER RADIOAMATOR від Липень 11, 2020, 09:06:07
Всім привіт.Оце переглядав таблицю мовленння у Львові і на 102.5 там де Промінь буде написано вул. Надійна 2, труба, я так розумію це 90-а труба буде недобудованої котельні, вона насправді висока, але це шось нове)))) вона 120 метрів висоти має і огляд пристойний. на замку що вже місця нема вільного?)
Скоріше за оренду місця та електроенергію менше платити, ніж на Високому Замку)
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  

STALKER RADIOAMATOR

Цитата: Radio_2019 від Липень 11, 2020, 11:58:01
Скоріше за оренду місця та електроенергію менше платити, ніж на Високому Замку)
На мою думку там небезпечно для УР-2 ставити передавач, все таки то УР-2, другий канал Українського Радіо, другий по значимості після УР 1. Якщо сигнал вилетить, то як лагодити? а на Замку все в купі.. Ну але їм видніше. Цікаво чий передавач буде стояти замість того?  і яка частота буде? дуже воно все інтересно виходить, нагадує мені Радіо Люкс на 67.82 мц, яке працювало з глушилки на Святоюрській горі, і кажись 101.3 і 103.9 звідтам шурувало, ну їх потім попереносили на Замок.

STALKER RADIOAMATOR

сам себе плутаю 101.3 мГц звідтам шурувало, воно накладалося на 67.82, тоді на 101.3 було Ютар, потім АвтоFM.