ТРМ у Львівській області

Автор sohok, Грудень 08, 2010, 23:08:43

Попередня тема - Наступна тема

admin

Цитата: Pawel від Липень 13, 2020, 19:48:25

Наскільки я пригадю в ліцензї, що її отримало ТРК ,,Пілот-Україна" за підсумками конкурсу щодо мовлення на частоті 103,9, було зазначено, що мовлення має відбуватися з Високого замку. Може admin або хто, має можливсть підняти історію конкурсів тих років?
а що це дасть? на конкурсі місце мовлення від балди прописується (завичай РТПЦ)
  •  

STALKER RADIOAMATOR

Цитата: Pawel від Липень 13, 2020, 19:48:25
Історія радіомовлення на сторінці Львова великою мірою писалася з умовиводів користувачів цього ресурсу, і має відверто слабкі моменти, як щодо 101.3-103.9 так і щодо 102,5.

Наскільки я пригадю в ліцензї, що її отримало ТРК ,,Пілот-Україна" за підсумками конкурсу щодо мовлення на частоті 103,9, було зазначено, що мовлення має відбуватися з Високого замку. Може admin або хто, має можливсть підняти історію конкурсів тих років?

Точно. Було таке. ТРК Люкс були партнерами Ютару/АвтоФМ/СтарФМ у Львові, як на 101.3 так і на 103.9, доки ця станція не перейшло до складу УМХ. Люкс так захопився цим "партнерством", що одразу почав трансляцію виключно з львівської студії своїм плейлистом.
Довідник називався Навігатор, знайшов у своїй бібліотеці за 2002 рік , адреса Авто ФМ пл. Галицька 15, от те що воно було з тої студії що і Люкс от воно по комутації могло лагати. Я не технік я рядовий юзер і спостерігач. Треба буде ті телефонні довідники якось поперевертати, там багато цікавого є.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

STALKER RADIOAMATOR

Цитата: Focs від Липень 13, 2020, 19:32:14
Маю записи і АвтоФМ і СтарФМ, і навіть ефіри з Лілею Ваврін, оскільки був палким фанатом цих станцій. Львівський ефір старфм ніколи не любив, оскільки я є фанатом електронної музики, а після того, як я відвідав одеське море і слухав оригінальний старфм і автофм, зрозумів, що львівська версія є просто недолуга. Тому на форумі старфм відстоював ретрансляцію оригінального ефіру. Але 100% оригінального ефіру прийшов за півроку до закриття станції. Ефіри записані маю на пк, колись сам писав для адмінів старфм в Одесі, крім того маю записи програм План Б, Інтервенція, Патамушто вєчєр, просто денних і нічних ефірів, сети діджеїв, таких як покійний Андрєй Балконский... Ех, ото були часи....
А от записи ютару зрадістю б послухав.
Ліля Ваврін співала: "ти знову в дорозі, но ти не один, з тобою АвтоФМ".
Викладіть будьласка в першу чергу АвтоФМ. З мене пиво.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

vital-fm

Цитата: Focs від Липень 13, 2020, 20:49:33
Люксен займалася ХітФМ'ом, Гала радіом, МФМ і іншими. Доречі, чи всі пам'ятають, що ХітФМ раніше був на 105,4. Називався ХітФМ захід, ще був там такий ведучий Діджей Са-са-саша?
По російськи вездехот, а по нашому - всюди хіт, а до того нічні програми вітань. Одного разу вловив їх ефір до 7-ої ранку, і почув: в: московское время 7:55, а після 7-ої пішов місцевий, чи вони за київським працювали, плейлист.
Люксен з нашого радіо розпочався.
Щодо ютару: не всі частоти перейшли kiss fm, чомусь наша тернопільська 105.3 не зайшла, можливо в ті часи самотужки транслювались, місцевої реклами не пригадаю, можливо не погодили частоту, але у Львові він запустився, коли в Тернополі його вимкнули, ще пам'ятаю заставку на львівській частоті з київською, тоді йшов лише плейлист.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

Focs

#3169
Цитата: vital-fm від Липень 14, 2020, 02:55:55
По російськи вездехот, а по нашому - всюди хіт, а до того нічні програми вітань. Одного разу вловив їх ефір до 7-ої ранку, і почув: в: московское время 7:55, а після 7-ої пішов місцевий, чи вони за київським працювали, плейлист.
Люксен з нашого радіо розпочався.
Щодо ютару: не всі частоти перейшли kiss fm, чомусь наша тернопільська 105.3 не зайшла, можливо в ті часи самотужки транслювались, місцевої реклами не пригадаю, можливо не погодили частоту, але у Львові він запустився, коли в Тернополі його вимкнули, ще пам'ятаю заставку на львівській частоті з київською, тоді йшов лише плейлист.
От нічні програми привітань не були регулярними у Львові і дуже часто можна було почути оригінальну програму по заявкам Начьной капріз, йшла ніби з 00:00 до 02:00 по нашому часу.
Наша частота 101,3 теж не попала у руки КіссФМ.
Щодо Ютару, то в мережі є стаття http://mediasat.info/2016/12/23/ukrainskoe-radioveshhanie-ot-i-do-chast-3/

STALKER RADIOAMATOR

Принаймі то що я чув і памятаю на Ютарі був прогноз погоди, гороскоп і реклама зі Львова. Йшла музика нон-стоп, багато російської попси. Коли зявилося Авто ФМ, там ще більше російської попси було, одного ведучого я памятаю там такий був Юрій Голуб, він перед тим вів на Львівській Хвилі передачу Автохвиля - розказував про проблеми на львівських дорогах(і що цікаво на Радіо Люкс була передача Автолюкс абсолютно така сама, хто вів не памятаю в упор), Лілю Ваврин памятаю вона і тоді не була співачка відома, але мені дуже подобалася(між іншим 2 альбоми в колекції ма мати ). Ведуча вона була офігенна.  Була обідня програма вітань В робочий полудень по російськи В рабочий полдень.
На Хіт Фм на 105.4 памятаю Всюдихід-Вездеход, в прямому ефірі слухачі не передавали привіти то точно, треба було дзвонити на оператора Радіоком по номеру 069  і передавати привіти, а потім ведучі читали то в ефірі.  Ще памятаю почалися мутки з частотою 105.4 мГц і наш Хіт Фм-Захід мутили так звану Перехіт -вечірку в якомусь клубі у Львові ледь чи не на вул Суботівській (хоть я в упор не можу доперти який там клуб на Левандівці міг бути, ще й на Суботівській). І через якийсь час на 105.4 зявилася Довіра.
Якось приблизно так. То було зо 20 років тому.
Тепер порився я троха по своїх довідниках, був ще один довідник Весь Львів, так от за 2003 рік ТРК Люкс займалося рекламою для наступних радейок і ТБ каналів : Радіо Мелодія 107.2 мГц - дійсно була львівська реклама, дуже часто могла перервати пісню і шурувати потім ще могло бути 2-3 пісні підряд зі Львова потім київський ефір вертався. З пл. Галицької 15 транслювалося Авто ФМ, то ми вже знаємо. Для ТБ- Новий Канал - також памятаємо виходили в ефір зі своїми передачами на 21 ТВК на частоті Нового каналу і з рекламою, причому дуже часто під час грози,  так як вони ефір Нового Каналу з супутника брали, пропадав сигнал, то вони ставили записи безпосередньо з лого Новий канал. і М1 теж виглядає був під їхнім крилом, хоча реклами я не памятаю, але був такий самий технічний момент як на Новому каналі, коли пропадав сигнал з Києва то вони від балди ставили відеокліпи нон-стоп.
Тепер Довідник Всь Львів за 2006 рік - ТРК Люкс зі студії на Галицькій 15 транслювала вже Стар ФМ, займалася рекламою для Авторадіо, Радіо Ера, (Мелодія кажись тоді на Люксен перескочила), на Ері памятаю львівську рекламу, після кожного блоку вони теж якусь там пісню ставили потім вертали київський ефір. Для ТБ лишився Новий канал і зявився канал 24.
Студія Люксен це в першу чергу студія звукозапису Руслани Лижичко  і Сашка Ксенофонтова.  Теж маю кілька релізів від Люксена як студії звукозапису. Руслана починала з того, що якраз і записувала джінгли для наших радейок і рекламу,  і для Високого Замку(газети) теж писала рекламу. Паралельно співала). Для радіо Люкс вона джингли писала то точно. На якій студії не скажу, може починала і з Студії Лева. Люксен опікувалися Гала Радіо, Хіт ФМ, Наше радіо, МФМ здається. Ну Гала , хіт і наше 100 пудово було. Знаходилися вони на пр. Свободи 21.   Звідтам же ж і Гала радіо вели свої львівські ефіри.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

vital-fm

Цитата: Focs від Липень 14, 2020, 07:06:27
Щодо Ютару, то в мережі є стаття http://mediasat.info/2016/12/23/ukrainskoe-radioveshhanie-ot-i-do-chast-3/
Значить Ютар до вас прийшов з другою, нетривалою, хвилею запуску, хоча і Борис пише, що були лише плани запустити.
  •  

Focs

Народ, ось те, що більш менш є в мене на пк з тих 2002-2007 років за період роботи AvtoFM-StarFM. Ці станції сформували моє бачення музики, яку я люблю. Скинув вам трохи ефірів, що записував як на касети так і на пк. Нажаль Ютару немаю взагалі. Прошу відразу вибачення за якість звуку, як тоді вмів, так і писав. Так само зрозумів, що маю дуже мало цілих ефірів, а більше вирізаних пісень. Маю ексклюзивну папку зі студії СтарФМ з оригінальними джинглами радіо, один скинув у папку.
Ще пару ремарок: як ви можете почути з записів, у нас у Львові час від часу (не зрозуміло з яких причин) проскакував повноцінний ефір з Одеси. І цей ефір завжди був краще того неподобства, що виходив зі студії на Галицькій, 15. Хоча вже перед смертю СтарФМ, навіть у Львові був ефір майже такий, як оригінальний. Одним словом ось лінк на архів https://drive.google.com/file/d/1GyuoOapX0Ytn195mP7vQKGHgkNrvewjy/view?usp=sharing
Цей лінк буде робочим тиждень, потім я його видалю.

STALKER RADIOAMATOR

#3173
Страшно Дякую.  В мене паро записів Ютару є . але там нон-стоп і перебивки. Я поріжу тих паро перебивок хіба.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

vital-fm

Можна і повністю, для атмосфери тих часів.
  •  

STALKER RADIOAMATOR

Цитата: vital-fm від Липень 15, 2020, 12:04:58
Можна і повністю, для атмосфери тих часів.
Боюся Саундклауд буде матюкатися за авторські права. Щось придумаю одним словом. Я між іншим поки в хаті сиджу пишу ефіри Променя з 68.99 мГц, стараюся виловити коли вони на 102.5 перейдуть, і з Енерджі. Їх теж мають відрубати якби скоро.))) Думаю через 20 років воно таке саме цінне буде як записи з Ютара, Авто ФМ і стар ФМ)))).
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

vital-fm

На гугл диск викласти архівом.
  •  

Focs

Цитата: vital-fm від Липень 15, 2020, 12:04:58
Можна і повністю, для атмосфери тих часів.
Підтримую, кидайте все на гугл диск
  •  

STALKER RADIOAMATOR

  •  

Radio_2019

#3179
Усім привіт!  :hi:

Ось оновлення по RDS на Львівщині:

Турка:
На 97,2 МГц з'явився RDS:
KARPATSKYJ HOMIN  97,2 FM  TURKA  TEL 03269 3-14-12 (Бігучий рядок) / TURKA

На 89,0 РДС також є:
RADIO / GOLOS / NADII / www. / Hope.FM / tel. / 0 800 / 30-20-20 / 89,0 / MHz ***** None + RT: Radio GOLOS NADII | www.Hope.FM | tel. 0 800 30 20 20 + PI Code: 6000 + MS + AF

Самбір:
На 92,9 МГц якість звуку хороша.

Новий Розділ:
На 104,1 МГц з'явився RDS:
PIATNYCA / 104.1MHz NOVYI ROZDIL RADIO (Бігучий рядок) ***** Pop Music + PI Code: 6211 + AF.
Тут в РДС чомусь немає контактів, напевне львівська реклама йде.

На 105,0 МГц в Підбужі дуже малий рівень RDS, на жаль, не вдалось подивитися.

Трускавець:
На 100,6 МГц RDS:
PIATNYCA / 100.6 MHz TRUSKAVETS` Tel: 050 3707037 RADIO (Бігучий рядок) ***** Pop Music + PI Code: 6211 + AF

В таблиці було:
... / *** PTY - Pop music

На 101,4 МГц замість "101,4 FM" пише: "101.4 FM", і PI Code: A100.

Стрий:
На 90,9 МГц RDS:
SHANSON ***** Country Music + RT: Shanson Stryj 88.5 FM, www.shanson.ua, Reklama (097) 2369-000 + PI Code: 62D8 + AF
Було:
SHANSON ***** Country Music + Rt: Shanson, 90.9 FM, Stryj, www.shanson.ua, Reklama (044) 537-37-37 + AF

На 101,0 МГц RDS:
Radio / Stryi FM / TVOGO / MISTA / дата / tel41993 / 101.0 fm + RT: Radio Stryi FM - Radio tvogo mista 101.0 fm + PI Code: 6000 + CT.
Було:
Radio / Stryi FM / TVOGO / MISTA / tel41993 + RT: Radio Stryi FM - Radio tvogo mista 101 fm + CT

На 104,8 МГц також змінився РДС:
FRESH FM / KOVTOK / SVIGOSTI / Дата / RADIO / FRESH FM / 104.8 FM / TEL41993
Було:
FRESH FM / KOVTOK / SVIGOSTI / Дата / RADIO / FRESH FM / 104.8 FM / TEL 45983

Східниця:
На 100,2 МГц RDS такий:
RADIO / SLOVO / 100.2 FM / Boryslav + RT: Radio  Slovo  100.2 FM  Boryslav
Було:
RADIO / SLOVO / 100.2 FM / BORYSLAV

Сколе:
RDS на 104,4 МГц:
LVIV.FM / SKOLE / 104.4 FM / TEL 097 / 2970007 ***** Varied + RT: RADIO LVIVSKA KHVYLIA + PI Code: A000 + AF
Було:
LVIV.FM / SKOLE / 104,4 FM / TEL 032 / 2970005 ***** Varied + RT: LVIVSKA KHVYLIA + AF

Золочів:
На 89,9 МГц змінився RDS:
Zolochiv / Tel 067 / 108900 / 89,9FM ***** Pop Music + RT: Zolochiv FM
Було:
Zolochiv / Zboriv / Brody / Пустий рядок / 89,9FM / Zolochiv / tel:098 / 1545400 / Krasne / Bus`k / Zboriv / Brody / Пустий рядок / Zolochiv ***** Pop Music + RT: Zolochiv FM
Якість сигналу на 102,8 МГц хороша, приймається, по суті, на рівні з 89,9 МГц.
Тому помітку: "можливо мовить з меншою потужністю", якщо можна, приберу.

Красне:
На 87,5 також зміни в RDS:
BUSKE / RADIO / 87,5 FM / REKLAMA / 098 / 8083595 + RT: BUSKE RADIO 87,5FM
Було:
BUSKE / RADIO / 87,5FM / REKLAMA /  098-808-35-95 (бігучий рядок) + Rt: BUSKE RADIO 87,5FM.

Львів:
88,2 МГц:
RADIO / PERSHE / 88,2 FM ***** Info + RT: Radio Data Sample message .. Max 64 chars here + AF
Було:
Radio / Pershe / 88.2 FM **** Info

На 89,7 МГц RDS без змін, лише є зміни в радіотексті - тепер він пустий (але присутній).
Інколи проскакує щось типу: @#` і т.д.
PI Code: 6227.
Було:
GALY4YNA / 89,7 FM / 254-6184 + Rt: 1 ***** folk music

У Славському з радіотекстом (RT) на "FM Галичина" (102,6 МГц) те ж саме, що й у Львові, а усе інше - без змін.

На 90,4 МГц на жодному з телефонів ніц не показало. Хто зі Львова - перевірте, будь ласка.

На 91,9 МГц є RDS:
PIATNYCA / 91.9MHz L'VIV Tel: 297-5333 RADIO (Бігучий рядок) ***** Pop Music + PI Code: 6211 + AF
Тут РДС я дивився на ЧОТИРЬОХ телефонах - Huawei Y5 2018, Samsung GT-S5611, Samsung C3782 та Samsung Galaxy A3 SM-A300F.
На перших трьох - нічого, на останньому - RDS працює чудово, навіть при слабкому сигналі.

100,8 МГц:
LVIV.FM / 100,8 FM / LVIV / TEl (л чомусь маленька) 097 / 2970007 ***** Pop Music + RT: RADIO LVIVSKA KHVYLIA 100.8 FM + PI Code: A000 + CT + MS + AF
Було:
LVIV.FM / 100.8 FM / TEL 097 / 2970007 + Rt: RADIO LVIVSKA KHVYLIA ***** Pop Music + CT + MS + AF

На 102,1 МГц зміни незначні:
RADIO / MAXIMUM / 102.1 FM **** POP M + PI Code: 1021 + AF
Було:
RADIO / MAXIMUM / 102.1FM **** POP M

На 104,7 МГц RT не помічено. Можливо, просто не виловив. Але PI Code: 1047.
Є також CT і AF.
Одним словом - якщо хтось захоче - перевіряйте)

Усе інше ніби без змін.

:super:  :music:
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦