ТРМ у Львівській області

Автор sohok, Грудень 08, 2010, 23:08:43

Попередня тема - Наступна тема

Radio_2019

 :дякую:
Цитата: Sl@d від Серпень 06, 2020, 20:55:38
RDS на NRJ пропав
Було:
NRJ рухома стрічка 103.9MHz L'VIV Tel: 297-5333 ***** Pop M + PI Code: 62F3 + AF
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  
    Подякували за цей пост: corazon, dxman

STALKER RADIOAMATOR

Знов молоко на 103.9 і 102.5. Що вони чудять?
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

STALKER RADIOAMATOR

Так виглядає, що Промінь на 68.99 мГц відключили з кінцями приблизно в 9.16 сьогодні, маю запис приблизно на годину, але поспостерігати ще треба, NRJ на 103.9 ще є.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon, Sl@d

STALKER RADIOAMATOR

Промінь включився, значить відключення звязано з профілактикою.  Цікаво чому вони ше радянський укх використовують? Дуже дивно воно все виглядає.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

admin

Мабуть проплатили до хх/уу/2020 року.
  •  

vital-fm

Підозрюю що через різне розташування передавачів, або проплатили, або підстава, щоб потім впаяти заборгованість за трансляцію. Або в НСТУ за мовленням не слідкують.
  •  

STALKER RADIOAMATOR

До речі, що там з графіком профілактик?Є на 2019 рік, може якби я знав, що буде профілактика, я б не думав, що сьогодні Промінь з кінцями відрубали))) Як варіант радянська УКХ частота може бути тепер, як резервна враховуючи те звідки 102.5 працює. Але ж і врахувавши те що такого приймача не просто знайти, то моя версія має право бути невірна.
  •  

vital-fm

#3217
Скоро вимкнуть, питання тільки наскільки скоро, мій прогноз - після переоформлення місця розташування передавача, ніби в переважній більшості запущених так і відбувалось.
  •  

Vova.UA

конструкція на трубі в Дрогобичі зараз виглядає отак (+2 диполя)
знімали на ходу з машини, тому така якісь  :unsure:
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7


admin

  •  

Polyvko V.

Слухаю на роботі, територія станції Клепарів, на смартфоні глухо .https://maps.visicom.ua/c/24.35463,49.84795,11/d/u8c59sh9fb,u8cec7f4t2?lang=uk
  •  
    Подякували за цей пост: admin, corazon

taras_l

На радіо NRJ 103.9 фм звучить інформація.
Львів. З 1 вересня слухай радіо NRJ онлайн. Завантажуй мобільний додаток в Google play market або в ApStore.
Отже з 1 вересня буде мовити радіо Культура.

vital-fm

Або з 31 серпня.
Протримались у Львові найдовше.
Якщо не рахувати п'ятниці, то умх в місті вже не буде.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

corazon

Якщо є змога, варто запиcати цей джингл на NRJ для історії.
  •