ТРМ у Львівській області

Автор sohok, Грудень 08, 2010, 23:08:43

Попередня тема - Наступна тема

admin

а от НСТУ каже що це КРРТ, тобто Високий Замок. Що скаже панство?
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

admin

Цитата: vital-fm від Грудень 23, 2020, 16:54:47
Доречі НСТУ таки переоформила Львів, Черкаси та Хмельницьк - цього разу вже ніхто не заперечував.
Ти онлайн дивився? Де там приблизно це рішення?
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

Vova.UA

#3377
Пустомити - сигнал Культури гірший від 103.3 і 102.5  :nosuper:
А от Джаз на 105.4 мабуть або добавили потужності, або перенесли на трубу... рніше на телефон погано приймалось, зараз чисте стерео
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7

vital-fm

#3378
Цитата: admin від Грудень 23, 2020, 21:11:21
Ти онлайн дивився? Де там приблизно це рішення?
З 1:27.30.
Що конкретно переоформляли дізнаємося з рішень, але в оголошенні про переоформлення фігурували ці міста, інших підстав ніби не було для переоформлення.
Питання вносилось з голосу, представника НСТУ не було.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

Polyvko V.

#3379
Культура  на рівні  Променя, 103,3 УР-1 краще. Місце прийому  Клепарів.  https://www.google.com/maps/@49.8570672,23.9729824,16z?hl=uk
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

admin

Цитата: vital-fm від Грудень 24, 2020, 04:32:27
З 1:27.30.
Що конкретно переоформляли дізнаємося з рішень, але в оголошенні про переоформлення фігурували ці міста, інших підстав ніби не було для переоформлення.
Питання вносилось з голосу, представника НСТУ не було.
1. Переоформити додаток 5 (дата видачі додатка 15.10.2020) до ліцензії на
мовлення НР № 01063-м від 31.03.2017 ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО
ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ
УКРАЇНИ», м. Київ, у зв'язку зі зміною оператора телекомунікацій на частоті
103,9 МГц у м. Львові, зазначивши в ліцензії:
- оператор телекомунікацій на частоті 103,9 МГц у м. Львові: Концерн РРТ.

vital-fm

  •  
    Подякували за цей пост: corazon

МАЯК-232

1,3км на ПдСх від Високо Замку: 103,9 сигнал набагато сильніший ніж 102,5. Несильно міняється від зміни поляризації.
А от 102,5 іде строго у вертикальній поляризації (дивно якось, бо ж антена на котельні ніби не вертикальна). Прийом на RTL-SDR (АРП викл) і симетричний вібратор, в приміщенні. 67,04 працювало до півночі, тоді вимкнувся відразу передавач, а не тільки звук, як було раніше.

STALKER RADIOAMATOR

Отже на дальняк 103.9 ще не знаю як приймається, 102.5 в Золочеві було чути до залізничного переїзду, далі вже ніц не чути., 67.04 знову працює повноцінно, є звук йде паралельно зі 103.9. В мене що з труби, що з Замку приймається все однаково.

STALKER RADIOAMATOR

І коротенький моніторинг: 67.04 працює як і працювало, є трансляція Культури,  103.9-молоко вже десь другий день.

corazon

Видно, всі ці три частоти були поки в тестовому режимі, бо в Черкасах і Хмельницькому також відключили після кількох днів тесту, судячи з меседжів на цьому форумі.

corazon

Думаю, що ще і NRJ знову можуть включити (хоча, ймовірніше, за кілька днів запустять Культуру вже офіційно і на повну потужність).
  •  

Sl@d

Цитата: corazon від Грудень 30, 2020, 16:32:32
Думаю, що ще і NRJ знову можуть включити (хоча, ймовірніше, за кілька днів запустять Культуру вже офіційно і на повну потужність).
Сьогодні вдень Культура мовила декілька годин. Я вже подумав, що офіційно запустити, але потім знов вимкнули.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

Sl@d

Таки запустили остаточно. Сподіваюся... Навіть є RDS: UA:Radio / Kultura / 103.9MHz / Lviv ***** Culture

RDS порадувало :klass:

taras_l

Цитата: Sl@d від Грудень 31, 2020, 14:48:09

Таки видно, що так. Знов відключили. :cry:
В такому разі необхідно зазначити, що на 103,9 Фм тестове мовлення (або мовлення нерегулярне).
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019