ТРМ у Львівській області

Автор sohok, Грудень 08, 2010, 23:08:43

Попередня тема - Наступна тема

DVB

Було смішні 10 вт. Думаю не менше чим до 100 вт підвищили.
  •  

pavlo_r

Не знаю, що вони реально качали, але у мене на селі прийом був кращим, ніж 103,6 з того ж Радехова. При нагоді перевірю зміни
  •  

dxman

Цитата: mikhail від Червень 15, 2022, 17:36:43
А чи реально у Львові витягнути польські мультиплекси? Франківський район цікавить. На кімнатну антену саму просту сигнал з високого замку бє на рівні 90 на 100 і ще якийсь шнур в мене з даху йде, не знаю чи є там антена яка чи ні але і від нього т2 показує на тому самому рівні. Є підозра що тут від проволоки воно буде показувати 🤣
Реально на сихові ловили і на Гашика теж.
  •  

Polyvko V.

Цитата: dxman від Червень 22, 2022, 16:06:15
Реально на сихові ловили і на Гашика теж.
На Левандівці постійно приймаю з Перемишля.
  •  

dxman

Я там людині ставив антену якраз на Перемешиль то теж йде нормально, правда іноді у денний час сипиться картинка
  •  

mikhail

Певно просто треба зовнішню антену на дах ставити бо кімнатною того не отримаєш 😅
  •  

kotenko.

Не думаю, що з понеділка прийом не погіршиться, модуляція ж буде 256, а не 64QAM.
#наташанемішай
  •  

MediaPDK

#3637
@forest74

Я знаю, що це інший регіон. Але будь ласка, передайте цю інформацію тому, хто буде вирішувати проблему.

88,7 Підбуж - Перешкоди від електромережі 50 Гц. У передачі звуку також є артефакти.
Іноді правий канал тихіший за лівий. RDS також стане в нагоді, якщо це можливо.
100,5 зі Старого Самбора також занадто гучний порівняно з іншими українськими станціями, RDS був би в нагоді.
Немає стерео. Я бачу це вже кілька днів.

102,5 Радіо Промінь - Львів -зі Львова передає занадто голосно в порівнянні з іншими українськими станціями.

92.5 і 105.6 - Добромиль - RDS був би в нагоді.
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

Radio_2019

#3638
В нас на Суспільному (і Армії FM) взагалі майже всюди можна налаштувати RDS, там у більшості населених пунктів передавачі з вбудованим RDS-енкодером - було б кому це зробити і було би бажання... Лише у Полтавському КРРТ, бачу, до цього додумались.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  

MediaPDK

FM Галичина - 102,7 FM - Зараз лівий канал набагато тихіший, ніж правий.
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

MediaPDK

Вчора я подивився на 102,7 FM, і це звучало добре. Сьогодні лівий канал голосніший за правий.
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

vital-fm

ЛХ повністю вийшла з марафону.
Незалежність теж.
  •  

0-0-0-0

Сайт ПравдаТУТ Львів вже дааааавно не працює. Треба прибрати посилання зі сторінки каналу на нашому сайті.
  •  

admin

  •  

Vova.UA

Щось усе занадто далеко... Хоча навіть коли у Перемишлі була трансляція для українців - сигнал був ну дуже вже слабкий

Цитата: MediaPDK від Липень 12, 2022, 21:26:42
Вчора я подивився на 102,7 FM, і це звучало добре. Сьогодні лівий канал голосніший за правий.
Щойно слухав, у стерео все нормально. А от у Бориславі Галичина йде в моно, не знаю відколи
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •