ТРМ у Львівській області

Автор sohok, Грудень 08, 2010, 23:08:43

Попередня тема - Наступна тема

Michael_15

corazon написав(ла):
ЦитатаНадіюся, що російські пісні на 102.1 - це тільки для тестової трансляції, а потім станція стане схожою на Еко-FM або хоча б на сучасну FM-Галичину.
Друже, ця станція не буде схожою ні на Еко ні на Галичину  
  •  

Vova.UA

Michael_15 написав(ла):
Цитатаcorazon написав(ла):
ЦитатаНадіюся, що російські пісні на 102.1 - це тільки для тестової трансляції, а потім станція стане схожою на Еко-FM або хоча б на сучасну FM-Галичину.
Друже, ця станція не буде схожою ні на Еко ні на Галичину
А на що ??? :ohmy: :huh: :huh:  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

pavlo_r

AlexDN написав(ла):
Цитатаcorazon написав(ла):
ЦитатаОт зараз на новій львівській станції 102.1 FM можна почути серед іншого і російськомовні пісні. Але це не перший випадок, коли на львівській станції крутять подібні пісні.
От мені не зрозуміло: чим якісна непопсова російськомовна пісня (є і такі, виявляється) гірша за західну \"you sexy, sexy, come on, sugar baby\" (або щось на зразок цього)? Хіба серед українських пісен немає низькопробної примітивної попси? Може треба наповнювати ефір насправді якісною музикою, а не виключати пісні тільки за мовною ознакою?

Але до радіостанцій, котрі транслюють тільки украіномовні пісни, ставлюся позитивно, такі станції повинні бути, і не тільки у Львові.
Не маю нічого проти російськомовної музики на радіо (може навіть і львівському), але якось задовбала вже ця одноманітність в ефірі. Чомусь українські радіостанції орієнтуються в основному на попсу і ми в результаті маємо або купу мережевих \"Шарманок\", або ті ж \"Шарманки\" тільки львівського розливу -  без попси російської, зате під зав\'язку набиті попсою євроамериканською :angry: Чому б поряд з \"Радіо Рокс\" та \"Кісс ФМ\" не запустити щось із класикою чи хіп-хопом в ефірі? З 4 місцевих  радейок у Львові, всі 4 дуже між собою подібні, мізерний вийняток становить хіба \"Незалежність\", а хотілось би чогось нового, та й назва \"Український формат\" вселяла надію, що у нас у Львові буде своє \"УХ-Радіо\", тому якщо після тестів музичне наповнення не зміниться, думаю їм варто буде поміняти назву, бо хоч плейлист там і непоганий, в \"Український формат\" він явно не вписується.  
  •  

Vova.UA

Незалежність клись була хорошою станцією. І репчик, і альтернативи багато, і Транс я почав слухати завдяки цій станції. Зараз - майже її не слухаю.
І подібні коменти можна побачити у їхній гостьовій книзі.
ой, перепрошую, можна БУЛО. зараз щось не відкривається....
Доречі сайт не оновлювався з 28.12.08 (хіт-парад)
:S  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

pavlo_r

Так хороша хвиля була. Сам у 2003-2004 постійно 106,7 слухав  
  •  

Vova.UA

Коментарі не працюють - Львів і Область СЮДИ !  :cheer:  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Vova.UA

Борислав: на Галичині 102,9 не працює РДС,
Перший національний перейшов в ПАЛ  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

SFC

  •  

pavlo_r

УВАГА!!! Є велика ймовірність, що зеонбуд запустив у Львові всі мультиплекси тестово. Принаймі в нашій мережі 22 33 та 40 канали ідуть з сильними завадами. (це канали ефірних мультиплексів) На головній станції мені сказали, що завада зовнішня, ймовірно цифра з Високого замку.  
  •  

Vova.UA

Цитата: "Vova.UA" post=3878Борислав: на Галичині 102,9 не працює РДС,
Перший національний перейшов в ПАЛ
Вже працює !

А Перший Нац. я мав на увазі теж у Бориславі, а не у Львові.

pavlo_r, а на сусідніх каналах перешкоди є ???  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

pavlo_r

Завади тільки на 22 33 та 40 каналах, на яких ми транслюємо Гумор, Полонію та Мультиманію, на інших нема
Також ефірний сигнал реєструється Мультитестом на рівні з аналоговими СТБ, ICTV та ін. Цікаво, що на 28 твк нема нічого.  
  •  

Yura_666

Доброго вечора що таке DVB-T/Т2 мовлення?? Як його злапати?? там платні канали?? :blink:  
  •  

Vova.UA

Цитата: "pavlo_r" post=4094сигнал реєструється Мультитестом на рівні з аналоговими СТБ, ICTV та ін.
Добре є  :woohoo:  :woohoo:  :woohoo:
Тоді до мого Задрипанська має долетіти )))

А що каже Мультитест на сигнал Нового каналу ? Щось він в мене "піднепав"  :huh:  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Vova.UA

Цитата: "Yura_666" post=4124Доброго вечора що таке DVB-T/Т2 мовлення?? Як його злапати?? там платні канали??

 :blink:  :blink:  :huh:

http://ru.wikipedia.org/wiki/DVB-T2  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Yura_666

А як приймати канали через ресивер DVB-T/T2? чи можна любий ресивер його підключати до ефірної антени чи потрібно тарілку?? І які там частоти??  
  •