Виберіть стиль:

Автор Тема: DVB-T2 у Нововолинську  (Прочитано 26080 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

sergiykovych

• Гість
DVB-T2 у Нововолинську
« : Вересень 10, 2011, 20:39:01 »
Приїхав у Нововолинськ з цифровим DVB-T2 сет-топ-боксом та відразу просканував ефір.
Отримав список із семи каналів, серед них 1+1, ICTV, УТ-1...  Решта назв відображалася знаками питання;швидше за все тому, що мій STB Pace DIT8030 не підтримує кирилицю.

Також немає відео сигналу на жодному каналі.
Переглянув у меню шкалу якості сигналу- там теж відсутні значення SNR та BER, тай не показує на якій частоті сигнал.

Список каналів свідчить про те, що це перший мультиплекс 26 DVB-T2 / H.264/MPEG-4 AVC.

З якого передавача сигнал - не відомо.

Лишу сет-топ-бокс рідним та назвонюватиму чи з'явилося уже відео та інші мультиплекси.

Взагалі приємно вражений, що у Нововолинську уже триває процес інсталяції DVB-T2
Наприклад в Ужгороді ще тиша, лише словацькі канали можна зловити.  

Відсутній RadioS

• Досвідчений
  • Подяки
  • -Надані: 168
  • -Отримані: 134
  • Репутація: +167/-3
  • Розташування: Україна, Рівне
DVB-T2 у Нововолинську
« Відповідь #1 : Вересень 10, 2011, 20:44:35 »
Цікаво, а де можна придбати Сет Топ Бокс,і ще, на звичайний лсд телевізор можнна прийняти цифр сигнал?  

Відсутній Vova.UA

• Профі
  • Подяки
  • -Надані: 117
  • -Отримані: 260
  • Репутація: +547/-4
  • Розташування: Львівська область, Пустомити.
DVB-T2 у Нововолинську
« Відповідь #2 : Вересень 10, 2011, 20:46:01 »
Цитувати
STB Pace DIT8030

Що це за прилад такий, що навіть Гугл з ним не справився ???  :blink:  :blink:  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7

sergiykovych

• Гість
DVB-T2 у Нововолинську
« Відповідь #3 : Вересень 10, 2011, 21:11:28 »
Насправді я взяв із собою Pace DIP7100 для фінського провайдера Elisa. www.elisa.fi
STB DIT8030 теж маю, проте лишив в Ужгороді, він здається для шведського провайдера Boxer www.boxer.se

Обидва бокси розробила компанія Pace, яка  спеціалізується на дизайні STB лише для конкретних провайдерів.На сайті можна переглянути концепцію їхніх боксів www.pace.com

Інформації в неті буде небагато про такі продукти, адже у магазинах їх не купити.  

sergiykovych

• Гість
DVB-T2 у Нововолинську
« Відповідь #4 : Вересень 10, 2011, 21:20:19 »
Зеонбуд обіцяє, що ZTE розробить та поставить бокси для українців. Лишається чекати появи, доречі дуже скоро!
Щодо телевізорів- так упевнений, що основні українські гравці на ринку телевізорів LG,Samsung та ін розпочнуть монтувати у нові телевізориуже DVB-T/DVB-T2 тюнери. Вартість та сама.
Якщо кортить уже, то хіба привезти з Європи якийсь екземпляр боксу чи телевізора. Наприклад з Британії , де DVB-T2 забезпечує провайдер Freeview.
Непоганий приклад HDT8520 від Pace (у минулому це був Philips)
HDT8520  

neekeri

• Гість
DVB-T2 у Нововолинську
« Відповідь #5 : Вересень 10, 2011, 21:37:12 »
Цитата: "sergiykovych" post=4639
Насправді я взяв із собою Pace DIP7100 для фінського провайдера Elisa. www.elisa.fi
STB DIT8030 теж маю, проте лишив в Ужгороді, він здається для шведського провайдера Boxer www.boxer.se

Обидва бокси розробила компанія Pace, яка  спеціалізується на дизайні STB лише для конкретних провайдерів.На сайті можна переглянути концепцію їхніх боксів www.pace.com

Інформації в неті буде небагато про такі продукти, адже у магазинах їх не купити.

Самі привезли з країни Суомі(Фінляндії)? чи, може, якимось іншим чином? я от якраз туди збираюсь, діаспора в мене велика там. може би й собі привіз, як оце нокію.
було б чудово, якщо б Ви змогли привезти свій Pace DIP7100 у Львів, тут здається цифра вже працює.  

HDTVUkraine

• Гість
DVB-T2 у Нововолинську
« Відповідь #6 : Вересень 10, 2011, 22:32:58 »
Зачем привозить то, что не поддерживает кириллические названия каналов? Разве вам нравится на вопросительные знаки смотреть? К тому времени, как появится полноценное вещание, железо у нас будет продаваться не дороже, чем на западе, и оно точно будет с нормальной кириллицей.  

Відсутній Vova.UA

• Профі
  • Подяки
  • -Надані: 117
  • -Отримані: 260
  • Репутація: +547/-4
  • Розташування: Львівська область, Пустомити.
DVB-T2 у Нововолинську
« Відповідь #7 : Вересень 10, 2011, 22:46:52 »
Цитата: "HDTVUkraine" post=4664
Зачем привозить то, что не поддерживает кириллические названия каналов? Разве вам нравится на вопросительные знаки смотреть?

Редагувати канали - змінити назву.
я думаю,  така штука в меню має бути.

В мене, доречі сат. тюнер коли сканує дуже слабий транспондер - прописує канали як Unname. Може і там сигналу не хватило  :lol:  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7

SFC

• Гість
DVB-T2 у Нововолинську
« Відповідь #8 : Вересень 10, 2011, 22:55:11 »
Зачем привозить то, что не поддерживает кириллические названия каналов? Разве вам нравится на вопросительные знаки смотреть? К тому времени, как появится полноценное вещание, железо у нас будет продаваться не дороже, чем на западе, и оно точно будет с нормальной кириллицей.

поддерживаю!  

HDTVUkraine

• Гість
DVB-T2 у Нововолинську
« Відповідь #9 : Вересень 10, 2011, 23:03:55 »
Цитата: "Vova.UA" post=4665
Редагувати канали - змінити назву.
я думаю,  така штука в меню має бути.

Не всегда, не везде, и это муторно и бессмысленно. Да и не забывайте про EPG, оно тоже будет в кириллице.  

neekeri

• Гість
DVB-T2 у Нововолинську
« Відповідь #10 : Вересень 10, 2011, 23:10:49 »
К тому времени, как появится полноценное вещание, железо у нас будет продаваться не дороже, чем на западе,

Ой, сумніваюсь я, що хтось ці тюнери там спеціально купував і віз в Україну щоб дивитись "зеонбудівську" цифру.  ;)  а так, цілком з Вами згоден.  

Відсутній admin

• Адміністратор
  • Профі
  • Подяки
  • -Надані: 5698
  • -Отримані: 4878
  • Репутація: +5320/-162
  • Розташування: Brescia (BS), Italy
  • System Administrator at Sabaf Group
    • укртвр
DVB-T2 у Нововолинську
« Відповідь #11 : Вересень 11, 2011, 11:32:27 »
а є якась можливість сфоткати місцеві телевежі?  
Первая доза вакцины - внедрение чипа. Вторая доза вакцины - внедрение дейла.

Можно по-разному относится к киевским мэрам, но они хотя бы были в сознании, когда их выбирали.

sergiykovych

• Гість
DVB-T2 у Нововолинську
« Відповідь #12 : Вересень 11, 2011, 19:29:04 »
Цитата: "neekeri" post=4672
К тому времени, как появится полноценное вещание, железо у нас будет продаваться не дороже, чем на западе,

Ой, сумніваюсь я, що хтось ці тюнери там спеціально купував і віз в Україну щоб дивитись "зеонбудівську" цифру.  ;)  а так, цілком з Вами згоден.

Справа у тому, що бокс мені дістався безкоштовно. Допоки немає українізованих stb я можу тішитися, що можу поекспериментувати з цифрою уже цими днями. Такою змогою мало хто може похвалитися, чи не так? :)  

SFC

• Гість
DVB-T2 у Нововолинську
« Відповідь #13 : Вересень 11, 2011, 19:33:23 »
Цитата: "sergiykovych" post=4731
Справа у тому, що бокс мені дістався безкоштовно. Допоки немає українізованих stb я можу тішитися, що можу поекспериментувати з цифрою уже цими днями. Такою змогою мало хто може похвалитися, чи не так? :)

це дiйсно так... ;)  

sergiykovych

• Гість
DVB-T2 у Нововолинську
« Відповідь #14 : Вересень 11, 2011, 19:36:03 »
Зможу сфотографувати місцевий передавач на Піонерській,6 (КРРТ), бо знаходиться у місті, на криші будівлі укртелекому.(фото кілька місяців тому уже є на сторінці міста Нововолинськ)

Щодо вежі Телемереж України - вона на окраїні міста, треба спеціально їхати...