Телебачення у Нововолинську

Автор sergiykovych, Вересень 10, 2011, 20:39:01

Попередня тема - Наступна тема

sergiykovych

Приїхав у Нововолинськ з цифровим DVB-T2 сет-топ-боксом та відразу просканував ефір.
Отримав список із семи каналів, серед них 1+1, ICTV, УТ-1...  Решта назв відображалася знаками питання;швидше за все тому, що мій STB Pace DIT8030 не підтримує кирилицю.

Також немає відео сигналу на жодному каналі.
Переглянув у меню шкалу якості сигналу- там теж відсутні значення SNR та BER, тай не показує на якій частоті сигнал.

Список каналів свідчить про те, що це перший мультиплекс 26 DVB-T2 / H.264/MPEG-4 AVC.

З якого передавача сигнал - не відомо.

Лишу сет-топ-бокс рідним та назвонюватиму чи з'явилося уже відео та інші мультиплекси.

Взагалі приємно вражений, що у Нововолинську уже триває процес інсталяції DVB-T2
Наприклад в Ужгороді ще тиша, лише словацькі канали можна зловити.  
  •  

RadioS

Цікаво, а де можна придбати Сет Топ Бокс,і ще, на звичайний лсд телевізор можнна прийняти цифр сигнал?  
  •  

Vova.UA

ЦитатаSTB Pace DIT8030
Що це за прилад такий, що навіть Гугл з ним не справився ???  :blink:  :blink:  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

sergiykovych

Насправді я взяв із собою Pace DIP7100 для фінського провайдера Elisa. www.elisa.fi
STB DIT8030 теж маю, проте лишив в Ужгороді, він здається для шведського провайдера Boxer www.boxer.se

Обидва бокси розробила компанія Pace, яка  спеціалізується на дизайні STB лише для конкретних провайдерів.На сайті можна переглянути концепцію їхніх боксів www.pace.com

Інформації в неті буде небагато про такі продукти, адже у магазинах їх не купити.  
  •  

sergiykovych

Зеонбуд обіцяє, що ZTE розробить та поставить бокси для українців. Лишається чекати появи, доречі дуже скоро!
Щодо телевізорів- так упевнений, що основні українські гравці на ринку телевізорів LG,Samsung та ін розпочнуть монтувати у нові телевізориуже DVB-T/DVB-T2 тюнери. Вартість та сама.
Якщо кортить уже, то хіба привезти з Європи якийсь екземпляр боксу чи телевізора. Наприклад з Британії , де DVB-T2 забезпечує провайдер Freeview.
Непоганий приклад HDT8520 від Pace (у минулому це був Philips)
HDT8520  
  •  

neekeri

Цитата: "sergiykovych" post=4639Насправді я взяв із собою Pace DIP7100 для фінського провайдера Elisa. www.elisa.fi
STB DIT8030 теж маю, проте лишив в Ужгороді, він здається для шведського провайдера Boxer www.boxer.se

Обидва бокси розробила компанія Pace, яка  спеціалізується на дизайні STB лише для конкретних провайдерів.На сайті можна переглянути концепцію їхніх боксів www.pace.com

Інформації в неті буде небагато про такі продукти, адже у магазинах їх не купити.

Самі привезли з країни Суомі(Фінляндії)? чи, може, якимось іншим чином? я от якраз туди збираюсь, діаспора в мене велика там. може би й собі привіз, як оце нокію.
було б чудово, якщо б Ви змогли привезти свій Pace DIP7100 у Львів, тут здається цифра вже працює.  
  •  

HDTVUkraine

Зачем привозить то, что не поддерживает кириллические названия каналов? Разве вам нравится на вопросительные знаки смотреть? К тому времени, как появится полноценное вещание, железо у нас будет продаваться не дороже, чем на западе, и оно точно будет с нормальной кириллицей.  
  •  

Vova.UA

Цитата: "HDTVUkraine" post=4664Зачем привозить то, что не поддерживает кириллические названия каналов? Разве вам нравится на вопросительные знаки смотреть?
Редагувати канали - змінити назву.
я думаю,  така штука в меню має бути.

В мене, доречі сат. тюнер коли сканує дуже слабий транспондер - прописує канали як Unname. Може і там сигналу не хватило  :lol:  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

SFC

Цитата: "HDTVUkraine" post=4664Зачем привозить то, что не поддерживает кириллические названия каналов? Разве вам нравится на вопросительные знаки смотреть? К тому времени, как появится полноценное вещание, железо у нас будет продаваться не дороже, чем на западе, и оно точно будет с нормальной кириллицей.
поддерживаю!  
  •  

HDTVUkraine

Цитата: "Vova.UA" post=4665Редагувати канали - змінити назву.
я думаю,  така штука в меню має бути.
Не всегда, не везде, и это муторно и бессмысленно. Да и не забывайте про EPG, оно тоже будет в кириллице.  
  •  

neekeri

Цитата: "HDTVUkraine" post=4664К тому времени, как появится полноценное вещание, железо у нас будет продаваться не дороже, чем на западе,

Ой, сумніваюсь я, що хтось ці тюнери там спеціально купував і віз в Україну щоб дивитись "зеонбудівську" цифру.  ;)  а так, цілком з Вами згоден.  
  •  

admin

а є якась можливість сфоткати місцеві телевежі?  
  •  

sergiykovych

Цитата: "neekeri" post=4672
Цитата: "HDTVUkraine" post=4664К тому времени, как появится полноценное вещание, железо у нас будет продаваться не дороже, чем на западе,

Ой, сумніваюсь я, що хтось ці тюнери там спеціально купував і віз в Україну щоб дивитись "зеонбудівську" цифру.  ;)  а так, цілком з Вами згоден.

Справа у тому, що бокс мені дістався безкоштовно. Допоки немає українізованих stb я можу тішитися, що можу поекспериментувати з цифрою уже цими днями. Такою змогою мало хто може похвалитися, чи не так? :)  
  •  

SFC

Цитата: "sergiykovych" post=4731Справа у тому, що бокс мені дістався безкоштовно. Допоки немає українізованих stb я можу тішитися, що можу поекспериментувати з цифрою уже цими днями. Такою змогою мало хто може похвалитися, чи не так? :)
це дiйсно так... ;)  
  •  

sergiykovych

Зможу сфотографувати місцевий передавач на Піонерській,6 (КРРТ), бо знаходиться у місті, на криші будівлі укртелекому.(фото кілька місяців тому уже є на сторінці міста Нововолинськ)

Щодо вежі Телемереж України - вона на окраїні міста, треба спеціально їхати...  
  •