Технічні переноси частот

Автор АДВ, Червень 20, 2013, 15:05:59

Попередня тема - Наступна тема

Radiostyle

Цитата: admin від Червень 20, 2013, 20:54:39
Рим і 40 кВт має, Києву 10 ще замало.
Якщо хтось забув, то за часів рад УКХ мало 15 кВт у Києві.
Ну ти ж сам писав,якби всі мовили не з під "палки",то і 5 для Києва достатньо було з головою.
Прямий приклад станції ТАВРу в БЦ  :nosuper:
  •  

admin

#16
Есть еще за Киевом и область. А 15 квт УКВ не с палки вещали
  •  

Ігор

Цитата: Radiostyle від Червень 20, 2013, 21:02:36
Прямий приклад станції ТАВРу в БЦ  :nosuper:
я часом думаю, якби в БЦ збудувати вежу, висотою 100 метрів, перенести туди всі радіостанції, то імхо можна було б добре покрити південь області.
  •  

admin

  •  

Radiostyle

#19
Цитата: admin від Червень 20, 2013, 21:05:27
Есть еще за Киевом и область. А 15 квт УКВ не курс палки вещали
Ну в такому випадку,вистачило б 2-3-х передавачів на область для якісного покриття.
І тут жеж згадуються слова пана Манжосова,у відповідь на недання НРКУ частот у верхньому фм діапазоні,"Фм мовлення не забезпечує якісного покриття великої території,а тільки "точкове"",УДЦР не дасть зараз всім по (хоча б) 5 кВт у обл. центрі.
  •  

Ігор

  •  

Radiostyle

#21
Цитата: admin від Червень 20, 2013, 21:17:06
:nono:
Владе,а чому ти такий цьому противник?!
Зараз не ті часи,що було по 15 кВт,і якщо вже з Києва не можуть (не хочуть) якісно покривати друге за населенням місто в області (нехай і відстань не значна,але враховуємо рельєф місцевості,та направленість антен),то вже б можна було і вежу для міста збудувати,але і до цього,як ми бачимо нікому діла немає.
  •  

Radiostyle

Цитата: Ігор від Червень 20, 2013, 21:25:54
не вийде? Навіть якщо увімкнути на 1 кВт.
Та все вийшло б,якби там міркували з розумом,а не через  бабло
  •  

admin

Не вийде. Перекрити південь область можливо з приблизноі позиціі Бук та з тієі приблизноі висоти. Радіомобайл в руки і розраховуйте, потім будете казати, що я противник.
  •  

Ігор

Хотів спробувати "погратися" з радіомобайлом. Або не розібрався, або щось не пішло. Треба буде ще раз спробувати скачати.
  •  

Radiostyle

Цитата: admin від Червень 20, 2013, 22:18:05
Не вийде. Перекрити південь область можливо з приблизноі позиціі Бук та з тієі приблизноі висоти. Радіомобайл в руки і розраховуйте, потім будете казати, що я противник.
Владе,може й так,але навіть якщо ми порахуємо,ситуація ніяк не змінеться,рахувати повинні не ми а УДЦР та Нацрада,а так нажаль зараз в Уркаїні така ситуація,що одним усе,а іншим
  •  

sohok

Скажіть то вже остаточно частоту шансону перенесли до львова і скоро шансон буде у львові ,чи це тільки ще можливо ,що нацрада дозволить шансону бути у львові
  •  

sohok

Будь ласка дайте мені відповідь на питання чи остаточно шансон буде у львові
  •  

pavlo_r

А чому б не бути? Шансон не ZIK, його НацРада не боїться  :wink:
ЦитатаЗокрема, голова Нацради Володимир Манжосов закликав колег голосувати за «Шансон», оскільки «це вже не той "Шансон", що був раніше, а радіо гарного якісного міського романсу».
http://www.telekritika.ua/news/2012-12-26/77793

80 на 20 у нас вже є. Тепер буде ще й «радіо гарного якісного міського романсу»  8-)
  •  

sohok

Цитата: pavlo_r від Червень 20, 2013, 23:45:54
А чому б не бути? Шансон не ZIK, його НацРада не боїться  :wink:http://www.telekritika.ua/news/2012-12-26/77793

80 на 20 у нас вже є. Тепер буде ще й «радіо гарного якісного міського романсу»  8-)
Я запитую чи було вже рішення Нацради про перенос частоти Шансону  до Львова, чи ще цього рішення не було і буде пізніше
  •