Технічні переноси частот

Автор АДВ, Червень 20, 2013, 15:05:59

Попередня тема - Наступна тема

vital-fm

В них і так багато волокити з переносами, видно не пріоритетні міста.
Там, де треба було оперативно запуститись - швидко стартували.
  •  

Radiostyle

Цитата: vital-fm від Грудень 11, 2013, 22:15:07
В них і так багато волокити з переносами, видно не пріоритетні міста.
Там, де треба було оперативно запуститись - швидко стартували.
Ну я не думаю Віталію,що такі міста (обл.,центри) як:Львів,Луцьк,Ужгород,Рівне,Тернопіль,Херсон і тд.,є для них не приоритетними.
  •  

vital-fm

Значить проблемніше оформити перенос/запуск, ніж у Миколаєві.
  •  

АДВ

І тут шансон понесло, оййойой


Національна рада

вирішила:
1. Переоформити додатки 1, 5, 6 (дата видачі додатків 11.02.2013) до ліцензії на мовлення НР № 1746-м від 11.02.2013 ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ШАНСОН», м. Київ, у зв'язку з технічним переносом частот: 103,4 МГц з
м. Горохова Волинської обл. до м. Луцька Волинської обл.; 87,9 МГц з
смт Перечина Закарпатської обл. до м. Ужгорода Закарпатської обл.; 90,4 МГц з м. Кам'янки-Бузької Львівської обл. до м. Львова;  90,8 МГц з м. Нової Одеси Миколаївської обл. до м. Миколаєва; 88,5 МГц з м. Дубна Рівненської обл. до  с. Антополя Рівненської обл.; 90,8 МГц з м. Бережан Тернопільської обл. до
м. Тернополя; 92,2 МГц з с. Великих  Копанів Херсонської обл. до м. Херсона, зміною оператора телекомунікацій на вищезазначених частотах, збільшенням території розповсюдження програм та потужності передавачів на частотах:  103,4 МГц з 0,1 кВт до 0,25 кВт; 87,9 МГц з 0,1 кВт до 0,25 кВт; 90,4 МГц з 0,1 кВт до 0,5 кВт;  90,8 МГц з 0,1 кВт до 0,25 кВт; 88,5 МГц з 0,1 кВт до 0,5 кВт; 90,8 МГц з 0,1 кВт до 0,5 кВт; 92,2 МГц з 0,1 кВт до 0,5 кВт,
+
технічний перенос частоти 105,7 МГц з с. Ленінського, АР Крим, у м. Керч,

Херсон мабуть приросте шарманкою...
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

admin

  •  

vital-fm

АДВ
А я ставлю на "Мелодію".
  •  

АДВ

Цитата: vital-fm від Грудень 19, 2013, 17:14:04
АДВ
А я ставлю на "Мелодію".
Частота ж БРГшна. Як там може Мелодiя заспiвати?
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

vital-fm

А чому б не продати, як "Тернопіль" та "Ман".
  •  

Radiostyle

Цитата: АДВ від Грудень 19, 2013, 15:35:51
І тут шансон понесло, оййойой


Національна рада

вирішила:
1. Переоформити додатки 1, 5, 6 (дата видачі додатків 11.02.2013) до ліцензії на мовлення НР № 1746-м від 11.02.2013 ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ШАНСОН», м. Київ, у зв'язку з технічним переносом частот: 103,4 МГц з
м. Горохова Волинської обл. до м. Луцька Волинської обл.; 87,9 МГц з
смт Перечина Закарпатської обл. до м. Ужгорода Закарпатської обл.; 90,4 МГц з м. Кам'янки-Бузької Львівської обл. до м. Львова;  90,8 МГц з м. Нової Одеси Миколаївської обл. до м. Миколаєва; 88,5 МГц з м. Дубна Рівненської обл. до  с. Антополя Рівненської обл.; 90,8 МГц з м. Бережан Тернопільської обл. до
м. Тернополя; 92,2 МГц з с. Великих  Копанів Херсонської обл. до м. Херсона, зміною оператора телекомунікацій на вищезазначених частотах, збільшенням території розповсюдження програм та потужності передавачів на частотах:  103,4 МГц з 0,1 кВт до 0,25 кВт; 87,9 МГц з 0,1 кВт до 0,25 кВт; 90,4 МГц з 0,1 кВт до 0,5 кВт;  90,8 МГц з 0,1 кВт до 0,25 кВт; 88,5 МГц з 0,1 кВт до 0,5 кВт; 90,8 МГц з 0,1 кВт до 0,5 кВт; 92,2 МГц з 0,1 кВт до 0,5 кВт,
+
технічний перенос частоти 105,7 МГц з с. Ленінського, АР Крим, у м. Керч,

Херсон мабуть приросте шарманкою...
Так,що,може на днях запускатися будуть,подарунок пид ялинку :-)
Я теж думаю,що Шарманка буде.
  •  

Opgy

я до сих пор не пойму логики БРГ. Зачем в Алчевске им 99.9? качество звука шлак ,мощность сигнала тоже не огонь даже 105.5 из Луганска и то мощней принимаетсяВсе любители шансона слушают в том же Алчевске 105.5 из Луганска !Уже хотябы Шарманку в Алчевске пустили или DjFm тогда бы был толк от частоты .А так  то тупо бред
  •  

miha

Цитата: admin від Грудень 19, 2013, 15:41:53
пример для НРКУ
От тепер нрку має право перенести частоту з славська чи іншого міста Львівської області до Львова .Оскільки це вже прецедент і таких переносів частот в Україні ще ніколи не було
  •  

w_Waxman

Opgy, думаю, чтобы конкурентам не отошли.
  •  

admin

Цитата: miha від Грудень 19, 2013, 22:09:39
От тепер нрку має право перенести частоту з славська чи іншого міста Львівської області до Львова .Оскільки це вже прецедент і таких переносів частот в Україні ще ніколи не було
тобі скільки років?
прецедент, ніколи не було :laugh: :laugh: :laugh:
  •  

miha

Цитата: admin від Грудень 19, 2013, 22:36:41
тобі скільки років?
прецедент, ніколи не було :laugh: :laugh: :laugh:
А що я кажу неправду  ,ще ніколи ні одна радіостанція не переносила так багато частот і на такі далекі відстані ,так що нрку може вимагати в нацради, щоб їй також перенесли частоту
  •  

admin

#119
на такі відстані частоти переносились. можливо разом це все не оформлювалось, але НРКУ не потрібен цей прецедент, для того щоб поступово переносити одна за одною частоти.

Іншими словами - НРКУ не обов'язково зразу по надцять частот оформлювати. Усе інше не має значення.

Також "прецедент" не має жодної ваги з точки зори легальності операції. Немає жодного закону який забороняє переносити частоти, також немає жодного закону який регулює кількість частот які можуть бути перенесені разом, або максимальну відстань.
Зрозуміло?
  •