112 Україна (2013-2021)

Автор GMB, Липень 10, 2013, 18:33:50

Попередня тема - Наступна тема

GMB

Олексій Семенов запускає супутниковий інформаційний телеканал «112 Україна»
Інвестори каналу, за даними джерел, – ті, які інвестують у канали Tonis, Business, БТБ, газети «Капитал» і «Взгляд»
http://www.telekritika.ua/rinok/2013-07-10/83191
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення 10 липня прийняла рішення про видачу ліцензії супутниковому інформаційному телеканалу «112 Україна». Ліцензіатом стало ТОВ «ТРК "112-ТВ"».

Канал представляв генеральний продюсер Олексій Семенов - у минулому головний продюсер Першого національного. З його слів, «112 Україна» буде інформаційним каналом соціальної спрямованості: «Всередині нашого каналу збираються люди, готові розбиратися в соціальних явищах і соціальній несправедливості. На сьогодні весь світ прагне перейти до соціальних реаліті-шоу, проектів, новин. Канал "112 Україна" - це те, що в усьому світі називається службою спасіння».

«112 Україна» планує стати найбільш оперативним інформаційним каналом. «У нашій студії прямого ефіру працюють двоє ведучих, вони завжди в онлайні, а наші редактори, які збирають інформацію, перебувають у ньюзрумі та оперативно роблять свої прямі включення в прямий ефір. Таким чином у момент потрапляння новини в інформаційний потік (не важливо, чи це передплата інформаційних агенцій, чи іноземних агенцій, чи новини інших українських ЗМІ), ця новина буде в нас одразу в ефірі. Через якийсь час на цю подію відгукнуться експерти, аналітики та звичайні люди, які були свідками цієї події», - розповів пан Семенов.

Досягати оперативності канал планує за рахунок тісної інтеграції з інтернетом. Планується, що інтернет-користувачі будуть активними учасниками ефірного мовлення - зможуть коментувати, дискутувати та повідомляти новини, коригуючи сітку. «У нас є технології, які дозволяють з мобільних телефонів, з будь-яких ґаджетів, виходити в ефір каналу. Таким чином ми вважаємо, що станемо в інформаційному просторі тим каналом, який не називає себе каналом чесних чи безчесних новин - ми станемо новинами», - заявив пан Семенов.

В ефірі також будуть оперативні зведення від МВС і МНС та аналіз за допомогою мапи 112 (112 - це система екстреного виклику, що впроваджується в Україні). Відповідно до презентації, у прямому ефірі звітуватимуть про свою роботу мери міст. Також канал висвітлюватиме події в галузі культури.

Програмна концепція каналу передбачає розміщення програм Reuters, Euronews та Associated Press, планується взаємодія з мовниками Росії, Білорусі, Казахстану, Франції, Великобританії.

Зі слів пана Семенова, сьогодні вже будуються декорації для студії. Технічним директором каналу став Юрій Іванов, який раніше працював у компанії MacHouse.

Директором ТОВ «ТРК "112-ТВ"» є Андрій Подщипков. Він же за документами є одним із власників компанії, другий співвласник - Ольга Зубрицька. До редакційної ради каналу входять Роман Савін, Ольга Зубрицька. Микола Корчага та Юрій Іванов.

ТОВ «ТРК "112-ТВ"» зареєстроване за адресою: вулиця Зодчих, 32 в Києві. Фактична адреса, а також адреса студії - вулиця Дегтярівська, 21-г. За цією ж адресою, як свідчить Єдиний державний реєстр зареєстровані ще дві компанії з назвою «112» - ТОВ «112-ТВ продакшн», яке очолює Юрій Будяк, і ТОВ «112-ТВ студія», яке очолює Ігор Кислиця. Ці дві компанії створені наприкінці грудня 2012 року, а ТОВ «ТРК "112-ТВ"» - у лютому 2013-го. Знак для товарів і послуг «112 Україна» компанія зареєструвала 8 квітня, заявку на отримання ліцензії подала 23 травня, але після цього ще доносила додаткові документи.

За даними джерел «Телекритики», інвесторами телеканалу виступають люди, які також інвестують у телеканали Tonis, Business і БТБ, а также нові друковані видання «Капитал», «Взгляд» (цей умовний медіахолдинг пов'язують із Сергієм Арбузовим). Зв'язатися з паном Семновим, щоб підтвердити або спростувати цю інформацію, поки що не вдалося.

Телеканал планує мовити із супутника Astra 4A цілодобово. Національний продукт становитиме 20 годин 57 хвилин (у тому числі власне виробництво - 8 годин 24 хвилини), іноземний продукт - 3 години 3 хвилини (програми Reuters, Euronews, Associated Press).

Формат каналу - інформаційно-розважальний з фільмопоказом: інформаційно-аналітичні і публіцистичні програми - 12 годин 20 хвилин, культурно-мистецькі - 1 година, науково-просвітницькі - 1 година, розважально-музичні - 1 година 50 хвилин, дитячі - 30 хвилин, фльмопоказ - 1 година 30 хвилин, реклама - 3 години 30 хвилин, елементи оформлення ефіру - 1 година 35 хвилин, анонси - 45 хвилин.
_____________________________________________
Уж мне так кажется, что создавать такой мощный канал без лицензии в цифре не будут, особенно, если инвесторы связаны с Тонисом (а туда и Эскулап с Голберри)
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
 •  

Qolo

судя по описанию - это явный клон ЧП.INFO (Магнолия ТВ)
 •  

GMB

а я думаю - на что оно похоже? Посмотрим что выйдет из этого...
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
 •  

vital-fm

У "Вінтажу" та "Ескулапа" супутникової ж ліцензії нема.
 •  

GMB

ну а у этого канала есть. Что им мешает переоформить просто лицензию? Как это сделало 2+2...
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
 •  

АДВ

Цитата: vital-fm від Липень 10, 2013, 19:25:29
У "Вінтажу" та "Ескулапа" супутникової ж ліцензії нема.
Вони транслюються тільки через мережу  Зеонбуда, а в Зеона на сателітарне мовлення є папірець.

Кабельні оператори, наприклад Чернівців, беруть до УПП сигнал того одоробла з цифрового ефіру
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
 •  

GMB

записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
 •  


anatolij69

В Харькове что то в таком роде радио Новая Волна на 91.2 .Из тв каналов Р1 на 39 дмв и Фора на 26 дмв. Но от социальных проблем и бытовухи часто потихоньку уходят.  Вспоминается под выборы и то по заказу .
Ну что ж ,посмотрим . 
 •  

GMB

ну социалки на региональных каналах, как по мне, хоть отбавляй. Но как-то думаю, что у них выйдет немного другое...
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
 •  

GMB

#10
Интервью с Семеновым и Подщипковым.
- Когда канал начнет вещание?

- Тестовый запуск мы планируем 24-26 августа, а полноценное вещание будет с 1 октября.
- Речь идет лишь о спутниковом вещании или планируете войти в кабельные сети?

- Да, кабельные сети, цифровая лицензия...

- Но «цифровой лицензии» у вас нет. Как вы хотите получить доступ к цифре?

- Мы сейчас готовим документы, проводим консультации по этому поводу. Мне сложно прогнозировать, как скоро мы получим лицензию. Тем не менее, мы рассчитываем на спутник, интернет и кабель.

- То есть ваша первоочередная задача - заполучить покрытие?

- Вы же знаете, если компания располагает цифровой лицензией, то она автоматически войдет в социальные пакеты кабельных операторов.

http://www.telekritika.ua/rinok/2013-08-13/84082
лого канала из Say.tv
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
 •  

Scorpionsky

Издевательство над потребителем: очередной хламовый канал который хочет проникнуть в кабельные сети. Практически 90 % каналов убыточны, и все из-за неправильной модели построения канала. Кучу шлака развели на спутниках, мало того еще и пихаются в кабельные сети. Рекламные доходы не резиновые: даже крупные каналы сейчас работают в  убыток. Когда уже поймут что нишевый канал не может работать на рекламе, тем более с таким хламовым контентом(((
Прием: DVB-T2, DVB-C, DVB-S2, OTT
 •  

cat

#12
Да как-бы никто не заставляет смотреть - в том числе и его, когда стартанёт. Другое дело - что обилие телеканалов распыляет аудиторию и вынуждает рекламодателей идти сразу на все каналы - чтоб накрыть большую аудиторию - а значит и большие расходы со всеми вытекающими последствиями. а сама огромная аудитория, на которую вещают эти каналы - в любом случае  всё равно сегментирована, и она предъявляет каждому общему каналу свою претензию. В итоге очень сложно удовлетворить каждого зрителя. Т.е. работа конкртного канала на усредненный вкус -  падение его  общего уровня.
А вообще большей проблемой будет переход с аналогового тв на т2.  По сути все телеканалы окажутся в равных условиях по покрытию, а следовательно аудитория всё-равно будет распылена между всеми и следовательно рекламодателю прийдётся дорого и сразу на большинстве или всех существующих давать рекламу сразу,
 •  

GMB

Если они купят один из шлаковых каналов (Ескулап, Голдберри или семейство Новых форматов),то я буду только рад.
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
 •  

Scorpionsky

Пусть тогда Нацрада отменит архаичное положение об УПУ. Вот тогда могут какие угодно хламовые каналы покупать.   :)Сам принцип телевизионного рынка в Украине, изуродован. Какой нишевый канал сможет нормально заработать на рекламе: правильно никакой: даже если общенациональные расчитанные на большую аудиторию работают в убыток. А само принятие закона об Универсальной программной услуге ставит в неравное положение кабельщиков и DTH платформы: ведь для них не обязательно включать 28 каналов сомнительного качества.
Прием: DVB-T2, DVB-C, DVB-S2, OTT
 •