Выбор телевизора 32''

Автор admin, Липень 12, 2013, 19:24:47

Попередня тема - Наступна тема

admin

Згоден про два пульти. У моїх так само.

Отправлено из tapatalk

  •  

Radiostyle

Цитата: admin від Квітень 30, 2016, 09:11:57
Згоден про два пульти. У моїх так само.

Отправлено из tapatalk
Аналогічно,дід телефонує,і каже "кирпичина" по екрану плаває  :-)
Це він має на увазі голубенький прямокутник з надписом "нема сигналу",бо він переплутав пульти і перевів з AV на TV
  •  

DeJar

Я зафарбував синім фломастером червону кнопку на пульті тюнера, щоб на двох пультах була тільки одна - справжня кнопка для вимиканння телевізора.
  •  

Polyvko V.

Для цього є хороший тюнер Romsat RS 300 з програмуючим пультом (в наявності 2 шт.) :super:
  •  

admin

А як програмація злитить то весело...

Отправлено из tapatalk

  •  

Polyvko V.


А як програмація злитить то весело...


Та вже з два роки працюють, тільки незнаю чи на радіоринку є такі пульти.
  •  

admin

Ну сам розумієш що щастя річ не постійна

Отправлено из tapatalk

  •  

Cheriotir

Если выбирать из бюджетных, но чтобы картинка была бомба, то берите LG 32LM6300PLA в Фокстроте. Я себе такой же на кухню взял, доволен, с утра пока себе чет приготовишь можно посмотреть новости, сериал или ещё что-то. Жена потом в обед хозяйничает и тоже себе включает чтобы на фоне было.Картинка и звук, что надо.
  •  
    Подякували за цей пост: Diller

fediv

Саме такий телевізор купили собі мої знайомі, та ще й докупити пульт із "аеромишкою і гіроскопом" (це вони так називають), пульт дорогий. Користування зручне, функцій немало, а от запасу яскравості все-таки нема.
Та я вже не знаю, в яких сучасних телевізорах він є.
  •  
    Подякували за цей пост: Diller

Diller

Також вибирали телевізор 32" .Вибір впав на LG 32LM6300PLA і SAMSUNG 32T5300 (5500 не розглядався,бо батькам треба був пульт зі всіма кнопками).в магазині дивились на одному стенді з тим сами сигналом LG 32LM6300PLA і Hisense (модель не памятаю).Так от Hisense,показував трошки яскравіше LG 32LM6300PLA. але всерівно мало.Далі подивились SAMSUNG 32T5300  і на демо, кольори були більш чистіше( у LG 32LM6300PLA наприклад червоний колір мав який грязнувато сіроватий відтінок).вибрали  SAMSUNG 32T5300, смарт просто літає ,кольори добрі,цифрові фільтри дотягують зображення,але перед тим треба вимкнути усі заощаджувачі,і автоматичне регулювання яскравості.Далі звук низьких частот не має в жодному телевізорі(динаміки дуже вузькі в корпусі). і яскравості в 250 КД  явно не вистарчає. Щодо Hisense там 1 Гб оперативки і по відгукам операційна система  на ньому сильно глючить.(при користуванням смартом)
  •