О ценах, зарплатах, уровне жизни...

Автор ass1995, Липень 13, 2013, 23:56:33

Попередня тема - Наступна тема

GMB

Цитата: fmdxua від Жовтень 02, 2014, 19:39:18
Это из самого ходового хлеба полтавских хлебокомбинатов, который большинство ежедневно покупает.
ну я про такой и срашиваю, самый ходовой... у нас предыдущее подорожание было в начале июня где-то, аж на 1 грн подскочило все
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

Ігор

У нас біла хлібина коштує від 4,5 до 5 грн, говорили, що чорна коштує 7 грн.
  •  

pavlo_r

Львів. Вчора купував в "Рукавичці" чорний різаний (700 гр.) за 5.69 (така ціна в чеку проставлена). В магазині біля мого дому білий коштує вже 6.50. Хоча можна знайти і дешевші сорти по 4.50 або 5 грн. 
  •  

Radiostyle

У нас у місті (районі) чорний (Український) 6,4-6,8 грн.,білий (пшеничний) 5,5-5,8 грн.,батон 5,2-5,4 грн.,подорожчав десь в середині вересня)
  •  

Ігор

Цитата: Radiostyle від Жовтень 03, 2014, 14:33:33
У нас у місті (районі) чорний (Український) 6,4-6,8 грн.,білий (пшеничний) 5,5-5,8 грн.,батон 5,2-5,4 грн.,подорожчав десь в середині вересня)
Я годину назад на Дев'ятці купив дві хлібини по 5 грн ;) бачу велика різниця в цінах. Ще потрібно дізнатися ціни в селі.
  •  

FMDX

#35
Якщо вже мова зайшла про ціни на хліб, то додам і про Рівне...
Зазвичай купую хліб білий круглий пристойноі якости за 4.50, батон теж 4.25 (так само смачний, можливо, найкраще з батонних пропозицій у місті). Хліб білий найкращоі якости пропонують у нас за 5.50 (та й то ще з місяць тому ДО підвищення за 5 можна було придбати), звичайний десь від 4.25 (глевкий) і вище, до 4.75-5.00. Чорний не вживаю, тому цінами не цікавився... Тобто, виходить, що у нас найдешевше у порівнянні з вашими містами... Звісно, ціни не по супермаркетах, там можуть так "накрутити", що мало не видасться, але ж ми дивимось тут на РЕАЛЬНІ ціни...
  •  

admin

якось ти дивно висловлюєшся про супермаркети
ось в Аккермані у Копійці та Таврії Б зазвичай найдешевше по місту (звісно якщо довго полазити по коліна в багнюці під дощем на базарі, то може щось і буде дешевше, але це якось на "любителя")
  •  

ass1995

В Ильичёвске тоже в супермаркете хлеб дешевле. Чёрный в "Таврии В" можно купить вообще за 2.50 (круглый такой, цельный). Через 100 метров в маленьком магазине "Верже" другой вид чёрного хлеба стоит до 5 гривен. Белый "обеденный" в "Таврии В" стоит 4 гривны, в "Верже" - 5.50.
  •  

FMDX

#38
Гм-гм... Якщо брати те, що найдорожче (причому з безпідставною накруткою) й виводити середню температуру по палаті, то безперечно вийдуть якісь такі дикі ціни... Не знаю, як у Акермані, але мову веду про хлібні ларки різних хлібофірм-виробників, маленькі приватні магазинчики (у тому числі у центрі Рівного), котрі привозять хліб невеликими порціями безпосередньо від виробника й можуть дозволити собі не робити величезні націнки -- тобто мова не про якийсь "кустарный промысел". І саме вони показують дійсну ціну хлібобулочних у тому чи іншому місті. От у згаданому мною прикладі про 5.50 продавець, супермаркет Bопак, завищує можливу ціну (з урахуванням росту цін) десь копійок на 20-30, як на інші свої товари (це порівняння по місту, навіть у тому ж Фозі дешевше, а якщо з карткою знижок, то узагалі, хліб також).

До речі, пшеничний середнього класу кілограмовий цілком можна купити за ціною від виробника (у котрого ціни на власну продукцію чи не найдорожчі у місті) за 4.60 як у магазинчику при заводі, так і у іншому кінці міста (тобто усе залежить від перепродувачів -- чи поставлять ціну "по-божеськи", бо гуртом продукція їм продаеться ДЕШЕBШЕ, чи навіть зі знижкою ще накрутять додатково копійок 50, а 50-70 копійок від собівартости це не жарти, тут вже не скупість, а питання принципу, аби на людях не наживались так нахабно)

п.м. У таких хлібних ларках від хлібофірм брати краще ще й тому, бо за ціну від виробника, без надмірних накруток можна завжди чи майже завжди придбати СBІЖИЙ хліб, а не переплачувати супермаркету за черствий (ну хіба що коли нема більш де купити, а конче потрібно, то мусиш черствий і дорогий). Я принципово не купую причерствілий -- навіщо, якщо можна знайти свіжий і дешевший (хлібовиробників на місто декілька і потужностей вистачае), якість продукції однакова чи майже однакова, різних "Куліничів" у нас нема...
  •  

admin

А хто розмовляв про те що хліб чорствий? І що 20-30 копійок це накрутки? А різних хлібних лавок в Аккермані немає, бо це райцентер. Хлібзавод номер 2 (умовно) це наше все. Є, наче іхній магазин, на базарі, але ж він на базарі. Вже тошнить, нічого крім хліба та хлібних виробів там купити не можна, за соком вже потрібно пертися в інше місце, туди-сюди з торбами, кредитку не беруть, у лавці не топлять. Звісно, у мого дідуся купа вільного часу, то він гуляє, але це ж геть інше.
  •  

pavlo_r

Не  знаю як де, але так як я купую хліб переважно пізно ввечері, коли повертаюсь додому - то в супермаркетах зазвичай мало що залишається. В п'ятницю вечором взагалі можна забути про можливість купити хліб - протягом дня змітають все, навіть булочки не завжди залишаються. Це я про те, що питання свіжості хліба в тих точках, де його зазвичай купую я не стоїть, так як завозять туди з розрахунку щоб за день розкупили.
  •  

admin

Згоден, ніколи не помічав щоб хліб був за учорашній день
  •  

дрон

Цитата: admin від Жовтень 04, 2014, 12:38:34
Згоден, ніколи не помічав щоб хліб був за учорашній день

Я у сусідньому АТБ інколи бачу вчорашній хліб (принаймні деяких сортів), хоча останнього тижня вигребають майже весь. Довше інших залишається асортимент х/з "Кулінічі" (це я по статистиці у двох ближніх АТБ та двох ближніх Сільпо).
  •  

admin

  •  

fmdxua

Цитата: admin від Жовтень 04, 2014, 10:57:55
якось ти дивно висловлюєшся про супермаркети
У Полтаві найкращий і найдешевший хліб саме не у супермаркетах, а у ларьках та магазинчиках - куди привозять хліб полтавських хлібзаводів.
На мою думку та на мій досвід, хліб у "Кулиничах" і в супермаркетах -  :nosuper:, а ще у супермаркетах, де є власна випічка - часто додають багато розрихлювачів - тоді хліб уже не хліб. 
До речі, коли був у Одесі, то за 5 днів нормального хліба так і не знайшов (може не там шукав), дивився у магазинах "Обжора" і подібних. 
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •