Про міжміський транспорт

Автор admin, Липень 16, 2013, 16:04:12

Попередня тема - Наступна тема

admin

Народ а чем лучше добратся в БЦ из Киева с утра (кроме маршруток естественно)?
Автобусы с Южной Автостанции?
  •  

Ігор

Може ще електричкою, але можливо доведеться робити пересадку в Фастові  :nosuper:
Якщо з Південної, то більше всього, що тільки до Одеської траси.
Можу глянути ще розклад Рокитнянських маршруток із Деміївської, через БЦ, але також на одеській зупиняється.
  •  


Ігор

Якщо не хочеш маршрутками, то краще з Південної (імхо). Навіть якщо вийдеш на Одеській, то можеш сісти на трійку і поїхати в місто, а там зробити пересадку куди потрібно, або ще можна пройтися до Росави, а там з Ротка йде більше маршруток. Я зазвичай обираю другий варіант.
  •  

Radiostyle

Цитата: Ігор від Липень 16, 2013, 17:48:01
Якщо не хочеш маршрутками, то краще з Південної (імхо). Навіть якщо вийдеш на Одеській, то можеш сісти на трійку і поїхати в місто, а там зробити пересадку куди потрібно, або ще можна пройтися до Росави, а там з Ротка йде більше маршруток. Я зазвичай обираю другий варіант.
Такий варіант тобі більш оптимальний?!
Ще можеш проїзними автобусами,через БЦ:Київ-Тетіїв,Київ-Іллінці,Київ-Вінниця з Південної автостанції.
  •  

admin

Яндекс показує що з Південоі більшість як раз проізні.
  •  

Radiostyle

Цитата: admin від Липень 16, 2013, 19:55:10
Яндекс показує що з Південоі більшість як раз проізні.
Просто є по Одеській трасі,а інші через місто.
  •  

admin

Та ні, купа пересадок це ще те щастя.
Щось мені здається, що час проізду мені, зі Святошина, до Південного вокзалу+автобус, не дуже різнитиметься з прямою ранковою тягою. (я якщо пощастить та буде пересадка по КиівВолинському то однаково...треба подивитися)
  •  

Radiostyle

#8
А чому ти не хочеш прямим маршрутом?
З вокзалу і автобус великий мерс іде,десь о 8-й ранку.
  •  

admin

Як раз хочу. Дякую. Але не люблю маршрутки. Маршрутки тому що немає чіткого графіку, який можно передивитися в інеті.
  •  

Ігор

Маршрутки з Палаца Україна їдуть кожні 20 хв, або по заповненню. Здається з 6 ранку до 22 вечора.
  •  

Radiostyle

Цитата: Ігор від Липень 16, 2013, 21:26:25
Маршрутки з Палаца Україна їдуть кожні 20 хв, або по заповненню. Здається з 6 ранку до 22 вечора.
З вокзалу теж так само,Владе,в нас не по часу,а по заповненню,назбиралася маршрутка-поїхала,назбиралася-поїхала і тд.  :wink:
  •  

admin

Дякую. МАРШРУТКИ НЕ ЦІКАВЛЯТЬ!
  •  

Radiostyle

  •  

Ігор

Цитата: Radiostyle від Липень 16, 2013, 21:30:57
З вокзалу теж так само,Владе,в нас не по часу,а по заповненню,назбиралася маршрутка-поїхала,назбиралася-поїхала і тд.  :wink:
я коли їхав в обід на Київ, нас назбиралося аж 3 чоловіки. Пройшло 20 хв і поїхали. Це біля ДК Росава ;)
Синявські маршрутки, також ПП Ікарус, їдуть по такому ж принципу, тільки раз на годину. Хотя в п'ятницю вони не встигають за чергою.
  •