Громадське радio

Автор sanyo, Липень 18, 2013, 15:18:06

Попередня тема - Наступна тема

vital-fm

Навряд чи потрібні ці частоти самому громадському, вони вже кілька конкурсів, як говорять про вихід на бізнес привабливі частоти, але їм їх не дають.
  •  

E.v.g.

По Одессе да, но и там при желании и воле руководства можно подвинуть радиостанции - Культура же подавала на просчет 105.7 МГц . Смотрим далее.  2 частоты, которые готовились выставить на конкурс (может через неделю выставят ?) - Харьков 91.6 и Александрия (Андріївка Олександрійського р-ну) 105.7.
Львов - есть 88.2, Черновцы - можно реанимировать 104.0, Кременчуг - 99.6, 100.3.

Вообще, тут вопрос больше не к Нацраде, а к УДЦР. Радиостанциям направлять нужно запрос не на общий диапазон 87.5-108 МГц, а на конкретные частоты (понятно что не в диапазоне 4 и 5 ТВК), и требовать от них полных письменных обоснований в случае отказа. А так конечно, у них один ответ - нема грошей частот.
  •  

vital-fm

Та ну, треба понатикати 0,005 передавачів, щоб вже точно частот не залишилось.
  •  

kram2000

Цитата: admin від Лютий 09, 2016, 13:35:53
а в Новоайдаре и Волновахе, на Радио24 их нету?

Перед тим, як Радіо 24 , яке змінило свою назву на "Максимум", здається було без випусків новин від  "Громадського радіо" десь рік-півтора. Це я зробив висновок з прослуховання цієї радіостанції, коли вона мовила ще в Костянтинівці. Напевне, і в Новоайдарі їх по-любому не може бути.
  •  

admin

Костантинівка, Захарівка, Арциз - Громадське радіо планує запустити мовлення восені
  •  

admin

  •  

kram2000

#66
Луцьк це теж прикордонна територія, як і та сама Луганщина з Донеччиною. В Білорусі майже немає опозиційних ЗМІ, крім белсату(і то з Польщі ведеться мовлення). А провладні або ретранслюють російські канали, або вихваляють містера Бульбу. В цій ситуації я за Громадське радіо та місцевого мовника. який подався на конкурс.
  •  

admin

Якщо підходити збалансовано то у місті є три канали НСТУ разом з місцевими врізками, є місцеві радіостанції, є інформаційні радіостанції, існують 100% українськомузичні радіостації, та немає безпосереднього прийому з РБ або іншого закордону. Іншими словами баланс витрамано.
Та й Громадське вказало на те що їм це місто потрібно не для того щоб захищатися від РБ, а для того щоб заробляти гроші коли скінчаться гранти, тобто для комерційної діальності....тим самим вставши в ряд з іншими комерційними мовниками.
  •  

krasaffcheg

Ну, кстати, как бы мне ни были симпатичны журналисты Громадського, но жизнь она такова, что перспективы станции если не сложны, то очень туманны. И с НацРадой можно только согласиться. А напор Лукеренко я не совсем понимаю.

Есть действительно серьёзная проблема. У радиостанции нет постоянного устойчивого источника дохода. Гранты - вещь непостоянная, а пожертвования слушателей - 1% от операционной деятельности радиостанции. Выход на рекламный рынок... С такой сетью вещания тягаться с воротилами типа Тавра, УМХ будет крайне сложно.

Есть проблемы с получением новых частот. Во-первых, их мало. Во-вторых, даже те, что высвободятся с отключением 4 и 5 ТВК скорее всего будет брать НСТУ. Как строить сеть? Артеменко говорит: "Идите в УКВ". А я считаю, что туда и не стоит соваться. Нет там большой аудитории и денег там не будет. Та же история и с потенциальным DAB+.

Бузюк сам обмолвился, что стремятся потом влиться в НСТУ, как четвертый канал. Ну ведь правы члены НацРады, что НСТУ хотя бы существующие три канала профинансировать. Да и зачем им канал, дублирующий УР-1. Почему бы сейчас не влиться в НСТУ как продакшн?

Понятно, что журналисты хотят сохранить независимость от КабМина и больших кошельков. Но реальность диктует свои условия.
  •  

admin

перенёс сообщения из конкурсного
  •  

vital-fm

kram2000
РБ кажете.
Там Дубровиця із Зарічним звільнилися частоти - хай ідуть.
Місцевий мовник - там 102,4 в Підгайцях вільний відрізок для нього тримають.
Та й НР заявляє, що до кінця року ще 5 конкурсів хоче провести.
  •  

kram2000

Цитата: krasaffcheg від Серпень 31, 2017, 14:23:04
С такой сетью вещания тягаться с воротилами типа Тавра, УМХ будет крайне сложно.
УМХ також зараз переживає важкі часи в його історії. Скорочення, які відбуваються в цьому році, негативно відображуються на розвитку медіахолдингу та заробляння грошей з рекламних бюджетів. А ще невпевненість у тому, чи може напризволяще Курченко кинути УМХ, як свого часу ФК Металіст.
  •  

kram2000

http://blogs.pravda.com.ua/authors/sokolenko/59a7fc2b00fac/

Як Уляна Фещук і ще троє членів Нацради з тб і радіо в прямому ефірі обслужили олігархів

Сьогодні журналісти (вони ж – співвласники) "Громадскього радіо" сподівалися виграти конкурс на фм-частоту у Луцьку.

Але журналісти-співвласники "Громадського радіо" програли цю частоту оліграху Віктору Пінчуку і Миколі Баграєву – бізнесмену і політику, що був у фракції "Батьківщина", а потім у фракції Партії регіонів Миколі Баграєву – співвласникам холдингу "ТАВР медіа", куди входить переможець конкурсу – музична радіостанція "Хіт ФМ".

"Оценітє красоту ігри" тепер: після презентації заступника голови правління "Громадського радіо" Олександра Бузюка та инших претендентів на частоту (зокрема, місцевих, з Волині), членкиня Нацради з питань телебачення і радіомовлення УЛЯНА ФЕЩУК, навіть не червоніючи, говорить в прямоефірній трансляції засідання (!), що вона голосуватиме за надання цієї частоти у Луцьку радіостанції "Хіт ФМ", бо...вони комерційно успішні.
І зрештою, так і проголосувала разом із трьома колегами. Можна тут було сказати: ЗАВІСА!

Але на засідання буквально увірвався головний редактор "Громадського радіо" Кирило Лукеренко і сказав тим членам Нацради, які віддали частоту "Хіт ФМ", хто вони є і як сильно помилилися, коли підтримали олігархів і їхню МУЗИЧНУ станцію, яких вже в ефірі Луцьку повно, більше десяти точно.

Від себе додам те, що не встигла сказати на засіданні Нацради: такий відвертий лобізм олігархічних інтересів з боку членикині Нацради Уляни Фещук заслуговує на пильну увагу з боку детективів НАБУ.

Адже, дивіться, що відбулось: "Громадське радіо" сьогодні вранці перед засіданням подало прямому етері в програмі "Ранкова хвиля"

- розмову з фронт-меном гурту "Кому вниз" Андрієм Середою про творчість, війну і політику,

- розмову із натхненником і одним із головних впроваджувачем Громадського бюджету в Києві Сергієм Лобойком про те, як кияни просто зараз розподіляють на свої проекти 100 млн грн зі столичного бюджету,

- далі в студії була нейропсихологиня Вікторія Любаревич-Торхало, з якою ми говорили про те, як батькам першокласників подолати страх перед 1-им вересня,

- і телефоном увімкнули з Миколаєва журналіста Андрія Лохматова, видання "Преступности.нет" з подробицями історії взаємин затриманого вчора місцевого кримінального авторитета на прізвисько "Мультик" із політиками з Опоблоку і БПП. Уф...

Що було в цей час на Хіт ФМ? І перевага все одно цій станції. Чому?
  •  

kram2000

Уже планують збирати підписи по всій Волині, щоб Громадське лунало у Луцьку.
https://hromadskeradio.org/news/2017/08/31/zbyrayemos-dovesty-nacradi-shcho-gromadske-radio-lucku-potribne-misceva-zhurnalistka

Цитата«Підписи збиратиму, щоб довести Нацраді, що Громадське радіо Луцьку потрібне. Пишуть люди з Луцька в приватні повідомлення у Facebook, що готові долучитись і підписати звернення. Також місцева журналістка Аріна Крапка допомагатиме. Думаємо разом звернення написати. Скільки підписів буде зібрано поки не знаю, але плануємо залучити до цього громадських активістів, журналістів, активних небайдужих громадян», — розповіла Громадському радіо журналістка з Луцька Мая Голуб.

Вона зазначила, що збір підписів проходитиме не лише в Луцьку, а по всій Волині.

«Громадське радіо не належить олігархам, є незалежним. Такі ЗМІ варто підтримувати. А все вийшло навпаки. Мене здивувало рішення Нацради. Інші журналісти та активісти у Луцьку також вважають, що Громадське радіо повинно було б виграти FM-частоту», — сказала Голуб.
  •  

admin

  •