MusicBox (2007-2022)

Автор dmitriydonetsk, Вересень 05, 2013, 13:26:21

Попередня тема - Наступна тема

Андрій2

Видимо финансовые проблемы. Нашёл в новостях на сайте Viasat:

Шановні клієнти!
Інформуємо Вас, що через російсько-українську війну канал Music Box UAне має фінансової змоги надалі забезпечувати технічну можливість здійснення мовлення. У зв'язку з цим з 10 травня 2022 року канал призупиняє своє мовлення та буде вилучений з усіх пакетів Viasat.
У разі будь-яких змін ми повідомимо Вам додатково.
Дякуємо за розуміння!
https://viasat.ua/news/prypynennya_translyatsiyi_telekanalu_music_box_ua
Херсонщина - це Україна!
Смерть окупантам!
  •  

DrewUA

Цитата: mikhail від Травень 11, 2022, 00:54:03
Хто знає що з каналом? На супутнику сервіс відсутній. На мегого теж нема каналу.

Польська версія працює
Ну от, короче канал жив завдяки рекламі, зараз реклами немає і все. Але я так зрозумів що канал не закрився а тимчасово припинив мовлення.
Взагалі як бачимо зняти рекламу на абсолютно усіх телеканалах та припинити роботу рекламних компаній у перші місяці війни як на мене було великою помилкою бо не усі телеканали транслювали марафон, але ні, спершу роблять, а потім кажуть як то запустити економіку  :13:
  •  

Kastet

Цитата: DrewUA від Травень 11, 2022, 07:56:38
Ну от, короче канал жив завдяки рекламі, зараз реклами немає і все. Але я так зрозумів що канал не закрився а тимчасово припинив мовлення.
Взагалі як бачимо зняти рекламу на абсолютно усіх телеканалах та припинити роботу рекламних компаній у перші місяці війни як на мене було великою помилкою бо не усі телеканали транслювали марафон, але ні, спершу роблять, а потім кажуть як то запустити економіку  :13:
Може і не помилка. Бо в такі часи більшість рекламодавців припинили  рекламні інвістиції до найкращих часів.
  •  

0-0-0-0

Більшість рекламодавців. Але не всі. На Music Box до останнього показували телемагазини від Розпакуй TV вдень.
  •  

Qolo

Могли б отказаться от спутникового вещания и сократить штат сотрудников. Но, видимо, владелец в принципе больше не желает тратить деньги на канал. Жаль. Можно было даже с польским офисом договориться и запустить оттуда украинскую версию, распространяя сигнал через IP.
  •  

DrewUA

Сайт телеканалу знову ожив після майже трьох місяців помилки 503.
  •  

velychko.op

Не знаю куди писати про music box. Але польська його версія зявилася на sweet tv. Вирішив порівняти з тим що є на супутнику. Так от. Ефіри співпадають але на час польської реклами у ефіри кліпи українських виконавців українською мовою та з українським титруванням, у всьому іншому навіть міжпрограмні перебивки йдуть польською
  •