Ритм TV

Автор володимир, Жовтень 14, 2013, 09:54:36

Попередня тема - Наступна тема

hash67

До чого тут в темі Ритм TV - Громадське телебачення?  :13:
Ну запрацювало собі - бачили... Мені здається цеї теми це не стосується, чи я не правий? Невже Ритм почав транслювати Громадське тв? :roll:
"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
  •  

FMDX

#61
 (Bимушений офтоп)

hash67, а чого такий нервовий (нервові)? :wink:  :laugh: Детальніше, чому відео на півсторінки, тут: http://forum.ukrtvr.org/index.php?topic=3532.msg60701#new (повідомлення число 2120) -- не моя вина, що тут прев'юха зроблена такою здоровезною, що відволікає увагу від теми. Плюс нема можливости, як на ФБ, іі видалити, лишивши посилання у самому коменті... Ніхто з Адміністраціі, бачу, навіть не реагує у тій темі на питання, чи можна зробити іі меншою/додати можливість видаляти попередній огляд, чи НЕ можна... Чому про Громадське конкретно, так тому, що той приклад першого дня мовлення демонструє наскільки важлива людина, що добре тямить у телетехніці, для каналу, що тільки починає -- освоїти домашню телестудію може багато хто, але справлятись у критичні моменти тільки той, хто вчиться у виші на ту спеціальність чи самотужки гарно освоїв...
  •  

admin

FMDX, плагін для ютуба був встановлений спеціально для подібного превію
  •  

FMDX

Ні, ну я ж не кажу, що це погано, навпаки, просто розміри б трошки менше чи додати кнопку "Прибрати прев'ю", бо от виникають такі непорозуміння (воно дійсно виглядає не у тему)... Гаразд, не офтоплю у цій темі.
  •  

admin

не я писав плагін
  •  

FMDX

  •  

володимир

 
НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ
З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ № 2286

27.11.2013                                                       м. Київ                                             Протокол № 35

Про результати планової перевірки
ТОВ «ТРК «РИТМ», м. Рівне
(НР № 1685-м від 15.10.2012)   

Розглянувши матеріали планової перевірки ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «РИТМ», м. Рівне, здійсненої 18.10.2013 (вид мовлення - багатоканальне місцеве мовлення в багатоканальній телемережі МХ-5, логотип: «ритм»), керуючись статтею 42, частинами 1 та 2 статті 73, частиною першою статті 70, частиною 2 статті 75 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», статтею 13 Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення»,  Національна рада


вирішила:
1.   Взяти до відома наявність порушень ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «РИТМ», м. Рівне, умов ліцензії в частині програмної концепції. :blush:
2.   Зобов'язати ліцензіата ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «РИТМ»,                м. Рівне, протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до умов діючої ліцензії та чинного законодавства. Впродовж двох тижнів після цього надати до Національної ради звіт, завізований представником Національної ради у Рівненській обл. В разі невиконання ліцензіатом цього рішення по завершенні вказаного у рішенні терміну представнику Національної ради у Рівненській обл. поінформувати про це Національну раду. Розглянувши цю інформацію, Національна рада може призначити позапланову перевірку або оголосити попередження на підставі документальних свідчень про невиконання рішення, що передбачено ч. 5 та ч. 6 ст. 72 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», або звернутися до суду про анулювання ліцензії у зв'язку з невиконанням розпорядження про усунення порушень, що передбачено п. в) ч. 5 ст. 37 Закону України «Про телебачення і радіомовлення».
3.   Копії цього рішення Національної ради й акта перевірки долучити до ліцензійної справи ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «РИТМ», м. Рівне.
4.    Виконання цього рішення покласти на управління координації та організації роботи представників та секретаріатів представників, контрольно-аналітичне управління, управління ліцензування телерадіомовлення, управління правового забезпечення.

5.   Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Головатенко.


Голова Національної ради         /підпис/      В. Манжосов



Заступник голови Національної ради      /підпис/      Л. Мудрак
:nono:
  •  

FMDX

І ШО ті кровосісі (с) хочуть? :roll:
  •  

володимир

...що хочуть, поки невідомо :wink: однак роблять нам честь, тому що у вимогах ставлять нас в один ряд з ІНТЕР, 1+1, 112 тощо... тільки грошей у нас в мільйон раз менше  :oops:
зате продукт даємо на гора, думаю не найгірший.

Позачергова сессія міськради
  •  

hash67

Станом на 17.43 трк Ритм транслюється без звуку
"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
  •  

володимир

...був такий ганж, на
https://www.youtube.com/watch?v=Zd8WPO1zx1g вже розібрались, за підказку  :super:
всіх
https://www.youtube.com/watch?v=FyXsPGgk_E8 вітаєм!
КРИТИКУЙТЕ НАС І ПОСТІЙНО ВКАЗУЙТЕ НА НЕДОЛІКИ...
ВСІМ НЕБАЙДУЖИМ  :дякую:
  •  

hash67

Коли вже буде телепрограма на сайті, або якщо вже є, то де її знайти?
"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
  •  

FMDX

#72
ДобрИвечІр усім! Пане Володимире, можете залити на ЮТюб чи принаймні на Контакти відео з дитячої бібліотеки? Сиділи щойно з хресною, а вона побачила відео й повідомляє, що там присутні її донька з малим. Сама подія відбувалась ще десь з тиждень тому й на інших каналах кращий ракурс:), але, наскільки знаю, РТБ чи Рівне-1 записи не заливають... Хочу кинути, най залишать собі на згадку, як-не-як перше потрапляння на ТБ :super: Наперед :дякую:   П.М. А казав же я Bам -- "беріть літредактора!" :wink:, а дехто писав, що колектив вже сформований... Десь ще 2 тижні тому бачив рекламу ( "Теплодім" чи щось таке), де у тексті була типова груба помилка чергування наголошених та НЕнаголошених голосних (якби шрифт був дрібніший, принаймні не кидалася б так у вічі) :evil: ..   

П.М. Щойно побачив, уточнюю (рекламу, як розумію, робите самі) -- реклама СервісДім плюс замість "агентство" зазвичай в українській вживають "агенція" (з польської), для українського вуха милозвучніше.
  •  

Свіщ

Не переживайте.Ще це відео не одну сотню раз буде повторюватись. :laugh:
  •  

FMDX

Гм, а нащо мені та їм повтори? Краще щоб можна було зберегти на комп (наприклад, звантаживши з ЮТюбу чи Контактів) або просто мати посилання для перегляду...
  •