Ритм TV

Автор володимир, Жовтень 14, 2013, 09:54:36

Попередня тема - Наступна тема

admin

Цитата: володимир від Жовтень 18, 2013, 16:58:39
:oops:
питання по Е-048 знімається, все виявилося до смішного  :dance4: простим - зникнення сигналу на приймальній антені (ПОВ"ЯЗАНЕ З УМОВАМИ ПРИЙОМУ В СТУДІЇ НА КОНТРОЛІ ЕФІРУ) сет-топ-бокса STRONG ПРИЗВОДИТЬ ДО ВИДАЧІ З МЕНЮ ПОВІДОМЛЕННЯ
ОТСУТСТВУЕТ ВИДЕОСИГНАЛ/ОШИБКА Е-048
усього мультиплексу?
  •  

RadioS

На прохання Володимира буду потроху викладати фрагменти мовлення  http://youtu.be/tPlPw8z4iR8
  •  

володимир

#32
 :дякую:
а я вже подумав - забули...

додаткова сторінка http://trkritm.blogspot.com/
  •  

FMDX

#33
Цитата: володимир від Жовтень 19, 2013, 10:26:24
додаткова сторінка http://trkritm.blogspot.com/
А чого там РИБИ за МИШЕЮ пливуть (не бачу логіки)? :roll: У мене раніше КІТ по монітору за нею гасав :-)

П.М. Ці 16:9 плануєте якось стискати? Бо не у всіх же  плазми... А дивитись таке обрізане по краях не дуже приємно... Або зсунути годинник та напис Технічне мовлення трохи вліво... Можна навіть опитати глядачів, присутніх тут, у блозі або іншим шляхом, якщо потрібно, не знаю...
  •  

володимир

#34
Зауваження по суті, дякую. Якраз на думку (опитування) і розраховуєм, бо глюки не потрібні ні вам ні нам  :nono:
Чим більше ви вкажете  :!: на наші недопрацювання  :?: тим швидше ми їх спробуємо усунути.
Цілком об"єктивно недопрацювань у нас на старті більше ніж здобутків.
  •  

Свіщ

Я то за трансляцію 16\9.Але якщо вже передаєте в 4\3 то хотілося б ,щоб і знімали в 4\3 все.А то  постійно полоси будуть в різних телевізорах.
  •  

володимир

в ефірі каналу:

Новини в кубі

Погода

Підемо разом

Рівне крізь призму часу 1 ч.

:friends: Рівне крізь призму часу 2 ч.

ВОЛЯ-КАБЕЛЬ РІВНЕ дала запит на логотип для власного сайту, значить конвертують в кабель :)
Art-Jazz

Рівне на межі тисячоліть

Пдм концерт ч 1.

Пдм концерт ч 2.

Пдм концерт ч 3.
  •  

FMDX

#37
"Повноцінне мовлення" (з BК), певно, малось наувазі з якимись більш-менш постійними рубриками чи стрічками, не тестове...Ну чи нам, глядачам, Bам, Bолодимире, це пояснювати, Bи самі усе чудово знаєте і розумієте, не один рік у цьому питанні... 

П.М. Поки що особливо й нема що критикувати чи коректувати ( у Погоді краще писати день, бо "сьогодні", "завтра" і "післязавтра" не надто зрозуміло), буде повноцінне мовлення -- тоді питань та думок буде значно більше...Bоля може просто чекати НЕтестове мовлення, бо який ім інтерес гнати своїми каналами те, що поки присутнє, невідомий період?
  •  

admin

Не понял. Это что за язык?
  •  

FMDX

Bлад, японский суржик :-) //Просто нечаянно нажал и оправилось не полностью, уже поправил текст...
  •  

володимир

якось при нагоді розповім, як Рівне 1 починало з "0" і скільки років тривав період "тестового мовлення"     :blush: . Це природньо + є так звана економічна доцільність проекту + не така вже й велика аудиторія на сьогодні в dvb-t2, щоб стрибати вище голови ВЖЕ ПРЯМО ЗАРАЗ  :nono:
Щодо ВОЛІ-КАБЕЛЬ, включать, нікуди не дінуться... Їх же не тривожить, що ВИБІР ТБ в пакеті УПП показує згенерований "матрас"...
  •  

FMDX

#41
Ну так ЧИЙ Bибір, їм можна :wink:... Паладійчук -- не Гарбузіфф...//Про економічну доцільність: має йти окупність, тобто має бути реклама, а щоб була реклама, потрібні якісь рубрики, передачі, фільми, щоб з'являвся глядач. Тобто чим раніше почнеться наповнення ПОСТІЙНИМ продуктом, тим краще, я так думаю...
  •  

володимир

#42
...ДА-ААААА, до ВИБОРУ нам далеко і не видно...  :hi:
будемо вважати, що на сьогодні продукт РИТМ це "голлівуд" в порівнянні з "ефіром" ВИБІР ТВ
ГОЛДБЕРРІ
ЕСКУЛАП
ВІНТАЖ... я нікого не забув?

Стара істина - все пізнається в порівнянні. Я б не вимагав від каналу на 5 день життя чудес... Поживемо побачимо.
  •  

admin

Головне йти вперед. Сподіваюсь у Вашого телеканалу усе буде гаразд. Може й банером обміняємося?
  •  

володимир

#44
ДЯКУЮ всім та окремо admin  :дякую: за підтримку та розуміння.

прошу адміністратора надіслати банер і лого сайта на tvritm@gmail.com  відеоролик в ефірі на підтримку гарантую.

P.S. а РЕКЛАМОДАВЕЦЬ з"являється не тоді коли з"являються передачі. Рекламодавець з"являється тоді, коли є Справжній торгаш у рекламному відділі (він же Топ-менеджер)... я таких знаю, але вони не входять в коло моїх прихильників  :evil: року так з 2002... з іншими біда.

цитата на ВК в оригіналі
Цитата...дивлячись що ми вкладаємо у термін "повноцінне мовлення". Канал здійснює ефірну трансляцію з 11 жовтня, з 14 жовтня програмне наповнення відповідає вимогам ліцензії а параметричні характеристики (відео/звук) знаходяться у відповідності до технічних вимог телесигналу. 16 жовтня здійснено перевірку каналу Національною радою з питань телебачення та радіомовлення на предмет виконання основних вимог ліцензії. Канал заявлено як інформаційно-просвітницький (освітній) а це означає, що він займає особливу нішу і не конкурує з каналами РТБ, РІВНЕ 1, СФЕРА "на одному полі". Таким чином збільшення обсягів власного виробництва відбувається поступово в традиційні строки розбудови каналу загальноприйняті на ринку ТБ. Для прикладу, для РІВНЕ 1 та СФЕРА такий строк складав 3-4 роки. В цьому сенсі ми не збираємось порушувати загальноприйнятих стандартів :) Днями канал буде конвертовано в кабельну мережу міста (ВОЛЯ та ТРІОЛАН). Наступним кроком буде реалізація on-line трансляції та включення каналу в кабельні мережі області.
  •