Еспресо TV (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]

Автор GMB, Жовтень 15, 2013, 12:53:30

Попередня тема - Наступна тема

GMB

Народний депутат Микола Княжицький створює власний телеканал, який має вийти в ефір уже в листопаді. Про це він повідомив в ефірі програми «Свобода слова» на ICTV 14 жовтня.

Як розповів пан Княжицький «Телекритиці», це буде інформаційний телеканал «Новини TV». Засновниками ТОВ «Новини ТВ» є дружина пана Княжицького Лариса Княжицька (99% компанії) та екс-головний редактор тижневика «Коментарі» Вадим Денисенко (1%), який буде головним редактором телеканалу.

Кілька тижнів тому ТОВ «Новини ТВ» подало заяву на отримання супутникової ліцензії до Національної ради з питань телебачення і радіомовлення. «Мені цікаво цим займатися», - пояснив пан Княжицький, чому він вирішив створювати телеканал.

Зі слів пана Княжицького, він створює «Новини TV» за власні кошти, які є невеликими, і веде переговори про кредитування. «Я створюю канал у приміщенні, яке приватизував ще у 2003 році. Обладнання вже закупили. Ми розробили технологію, яка дозволяє мати корпункти по всій Україні і виходити в прямий ефір», - каже депутат.

Контент каналу складатимуть новини й авторські програми відомих особистостей, яким довіряє аудиторія. «Новини TV» планує мовити цілодобово, власне мовлення триватиме із 7:00 до 23:00. «Ми думаємо, чи давати повтори вночі, чи оригінальну документалістику», - каже пан Княжицький.

Телеканал мовитиме не лише на супутнику, а й в інтернеті - на власному сайті та на власному каналі на YouTube, з яким зараз укладається угода. На сайті та в ефірі планується пряма трансляція, на YouTube - найкращі ведучі та найкращі сюжети.

«Я вірю, що якщо робити сучасне телебачення, способи доставки не так важливі, тому ми будемо використовувати все - і супутник, й інтернет. Наше завдання - дійти до максимальної кількості людей. 25% населення нашої країни приймають ТБ через супутник, і це не ті люди, які дивляться ТБ через інтернет, не мешканці великих міст. Якщо будуть проводитися конкурси на ефірні цифрові ліцензії, теж будемо брати участь. Але на цифрову ліцензію в мене грошей немає, якщо будемо її отримувати, шукатиму партнера», - розповідає пан Княжицький.

Загалом на каналі працюватиме 100 осіб, зараз у команді пана Княжицького - близько 10 людей. Генеральним директором каналу буде Катерина Єрмолович (директор з виробництва каналу ТВі). Однак у заявці на ліцензію поки що вказана інша людина. Заступником головного редактора «Новини TV» буде польський журналіст Міхал Бронятовський. «У нас буде багато цікавих і відомих облич», - обіцяє народний депутат.

«На цьому каналі буде вести програми в тому числі Віталій Портников, - заявив в ефірі «Свободи слова» пан Княжицький. - Я буду запрошувати туди тих журналістів, з якими ми разом працювали на ТВі, і Мустафу Найєма теж. Я дуже сподіваюся, що ми повернемо ту хорошу сильну команду і доведемо, що в Україні може бути сильне незалежне європейське телебачення. З листопада виходимо в ефір» (на відео пан Княжицький розповідає про канал з 11:30).
Микола Княжицький на Свободі Слова 14.10.2013
http://www.telekritika.ua/rinok/2013-10-15/86714

P. S. Так много каналов перед выборами запускается, прям аж страшно
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
 •  

vital-fm

tvi info, чи як воно там, видно вже загнулось.
 •  

sohok

Скільки це вже буде у нас новиних каналів
 •  

FMDX

#3
"Ох уж эти сказочки! Ох уж эти сказочники!" (с)  :hi:  То бишь сначала внёс смуту в коллектив ТBі, развалил, а теперь думает, что НАЙЕМник  :-) к нему пойдёт (с какого чуда? Тот буквально за месяц до запуска своего собственного Интернет-телеканала)... И ГДЕ ЭТО (не считать же депутатскую зарплату достаточной для подобного капиталовложения?)  бывший руководитель вроде бы убыточного телеканала наскрёб, по каким сусекам деньги на запуск УЖЕ  в ноябре ??? Ах, ну да, простите, забыл -- порно после полуночи и "Поддерживаете ли Bы оППозицию и ТBі?", Если "Да" -- звоните, если "Нет" --  тоже звоните... "Не поддерживаете ни один из вариантов"?! Да чёрт побери, тоже позвоните -- с вас не убудет :-), а нам сгодится :laugh: И кто с ним захочет иметь дело с ПОРЯДОЧНЫХ людей и ведущих после того, что было (кроме поляков, которые в стороне от телескандала с ТBі) ?  Разве что Портников   бабло

ЦитатаСкільки це вже буде у нас новиннєвих каналів
sohok, так завжди: якщо хтось береться за щось оригінальне, нерозроблене, то іншій особі, з відсутністю фантазії та совісти,  треба спрофанувати ідею, повторивши іі неодноразово, але у власному "виконанні"...
 •  

володимир

http://www.ogo.ua/articles/view/2013-10-15/43879.html
Власники каналу розробили технологію, яка дозволяє мати корпункти по всій Україні і виходити в прямий ефір.

Отже, можна очікувати, що незабаром на каналі «Новини TV» з'являться і рівненські новини. :blush:
 •  

FMDX

Судячи з того, що ні слова конкретики, схоже більше на банальну проплачену рекламу без відповідної позначки. Яка там технологія може бути? Мобільний зв'язок, як планує 112-Україна? Була раніше цікава технологія -- пересувні мобільні ТБ-станції, так зване Bуличне ТБ, котре при Кучмі використовували для прямого включення з міст, щоб царЬ-батюшка могли поспілкуватись з народом, але сумніваюсь, що та система лишилась. Хоча якщо пригадати, що техніка Громадського радіо Олександра Кривенка стільки років перебувала на балансі невідомої рівненської ГО -- чим чорт не жартує, усе може бути й Княжицький міг "відкопати" іі...
П.М. О, так, забув про Денисенка. Але на фоні Княжицького й він сприймається не надто добре...
 •  

pavlo_r

Цікаве припущення у Катерини Щербаченко (автора на сайті ОГО) і головне цілком логічне - якщо по всій Україні, то можливо і в Рівному, що відкриють. Мене більше зацікавила розробка на каналі, який ще й в ефір не вийшов. Що такого революційного в способі доставки сигналу від корпункту в студію придумали на Новини ТV. Невже зв'язок буде здійснюватися через супутник?
 •  

admin

а що супутник ніхто не використовує?
 •  

володимир

Дійсно, в свій час "вуличне телебачення" використовувало супутник, але це була інша технологія формування контенту. Використання супутника корпунктом зробить "новини" золотими  :neutral: а Княжицький вже сказав, що грошей у нього не густо. Одне зрозуміло, якщо цей матеріал друкує ""ОГО" то в корпункт по Рівному та області "милиться" "РІВНЕ 1".
 •  

pavlo_r

Цитата: admin від Жовтень 16, 2013, 08:31:49
а що супутник ніхто не використовує?
:oops: Забув смайлик поставити.
Цитата: володимир від Жовтень 16, 2013, 08:44:22
Використання супутника корпунктом зробить "новини" золотими  :neutral: а Княжицький вже сказав, що грошей у нього не густо.
Ну якщо так - то можуть через Skype зв'язуватися. Дешево і сердито  :wink:
 •  

velychko.op

Цього мудака Княжицького ... десь далеко тре заслати
 •  

дрон

Цитата: pavlo_r від Жовтень 16, 2013, 11:24:14
можуть через Skype зв'язуватися. Дешево і сердито  :wink:
Принаймні Скайпом на ТВі при Княжицькому користувалися коли було потрібно оперативно з інтерв'юером зв'язатися.
 •  

cat

Да собственно говоря хорошая вэб камера + хороший инет дадут неплохой результат по качеству для аналогового тв!
Если учесть - что нынче вижу операторов тв с бытовыми полупроф. фотокамерами, которыми снимают видео - то ничего удивительного в скайпе на тв и нет!
 •  

Qolo

Как Княжицкий делает телевидение «на коленке». ФОТО
http://mediananny.com/novosti/2301684
 •  

FMDX

Ага, і знову назва каналу "немножечко по-дебильному" (с) написана, гидко дивитись на таких тупаків, що знущаються і над українською, і над англійською... :evil: Тьху :sick:
 •