Еспресо TV (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]

Автор GMB, Жовтень 15, 2013, 12:53:30

Попередня тема - Наступна тема

border

Цитата: Radiostyle від Листопад 11, 2014, 13:19:58
То виходить Еспресо тепер без кодування,а Тоніс з?!
Напевно спеціально домовились)
Щоб доступність була більшою)
Ні, кодування залишилося на тих-же каналах що і було.
Еспросо кодований, а Тоніс відкритий.
Spoiler



[close]
Тому навряд це було якоюсь змовою цих каналів :wink:
  •  

Radiostyle

Цитата: border від Листопад 11, 2014, 22:13:46
Ні, кодування залишилося на тих-же каналах що і було.
Еспросо кодований, а Тоніс відкритий.
Spoiler



[close]
Тому навряд це було якоюсь змовою цих каналів :wink:
Тоді дивне рішення =-O
  •  

FMDX

#182
Краматорськ, не гальмуй, СНІКЕРСУЙ  :wink: Кавобачення тепер у нас (рівненська цифра) НЕкодоване, а Тоніс відповідно навпаки 8-)
  •  

pavlo_r

Якась особлива рівненська цифра. Скільки вже раз писалось, що СУД в Зеонбуду стоїть тільки на головній станції в Києві, звідки однаковий сигнал женуть через супутник у всі регіони. Але тут вперто продовжують обговорювати особливості окремих каналів в загальнонаціональних мультиплексах так ніби місто трансляції має якесь значення. Рівне, не кодоване у вас - не кодоване всюди. ;)
  •  

border

Я раніше на форуми зустрічав, що у когось Голдберрі перейменувався в Еспрессо, а у когось ні, але десь через тиждень і у нас перейменувався.
Можливо від приймача залежить?
Я ще на сайті звернув увагу що в MX-3 23. BUSSINES, а 24. Тоніс, на Вікі теж таке зустрічав. У мене на Strong 8500 ніби завжди 23 Тоніс, а 24 бізнес були.
Або ми якісь не такі... Хота і в Ізюмі також все як у нас.
Дивно.
  •  

Ігор

У мене зараз Еспрессо кодований, а Тоніс чомусь аж 32-й.
  •  

FMDX

#186
Павле, а якщо УBАЖНІШЕ :wink:? До чого тут мій комент і моє місто, коли це border написав, що у нього не так, як у інших:
ЦитатаНі, кодування залишилося на тих-же каналах що і було.
Еспресо кодований, а Тоніс відкритий.
? :laugh: Тобто щось Bаша формула про універсальність налаштування по усій країні шкутильгає, чи не так? А он ще й Ігор пише про кодованість...
Ще раз вмикаю У ЦЮ МИТЬ  і перевіряю (я правильно розумію -- кодування це активний значок бабла бабло?): на 25ому (Тоніс) він активний, на 23ьому (Еспресо) ні. Такі справи...
  •  

pavlo_r

Тоді перескануйте канали, хтось. Або усі разом. У мене на Strong-8500 після розкодування каналів індикація кодування вмикалася доти доки не просканував список знову. На жаль, зараз не маю доступу до тюнера.
П. С. Мав на увазі не тільки вас. Тут багато хто так писав раніше.
  •  

GMB

надо пересканировать каналы и все. У меня тоже на Тонисе кодировка на миг включается, а потом вырубается
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

mikhail

  •  

admin

так что махнуть местами Тонис и КофеТВ?
  •  

FMDX

Після другого пересканування щойно: Кавобачення кодоване, Тоніс ні (хоча після першого декілька хвилин перед тим Тоніс прописався з активним значком)... Та ну їх у очерет гуляти, заплутали зовсім  :laugh:
п.м. До речі, канали вже нарешті прописались своїми назвами.
  •  

Ігор

Вони ще вчора прописалися. Але чому в мене Тоніс аж 32-й.
  •  

hash67

Цитата: Ігор від Листопад 12, 2014, 16:20:43
Вони ще вчора прописалися. Але чому в мене Тоніс аж 32-й.

В мене вчора таке було - персканував перший раз Тоніс був 32. 5 МХ почав глючить, затримка при переключанні каналів була секунд 3-4. Пересканував 2 раз і все стало на свої місця Тоніс - 25, Еспрессо 23
"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
  •  

FMDX

Bидається, що просто при скануванні не знайшовся той місцевий, що на 32ому -- у мене при першому перескані Тоніс теж виліз на 32ий (певно, якийсь МХ просто антена не піймала, бо змінив положення й не усі канали були), але я тому ЯНИчарському (януковичському) Тонісу швидко мізки вправив :lol:
  •