Strong SRT 8501

Автор anatolij69, Жовтень 26, 2013, 18:26:33

Попередня тема - Наступна тема

igor0x2dcom0x2dua

#15
Цитата: Левандівка від Січень 13, 2015, 23:44:16
Тяжкий випадок з польською цифрою, почитай мої повідомлення- прийом каналів сусідніх країн.
Я вже бачу, що є локальні кіловатні передавачі на сусідніх каналах : ( . З Перемишлем різниця азимуту -30 градусів. Замость +30 
Хіба спецально антену робити, щоб мала мінімум діаграми на 30 градусів.

Цитата: admin від Січень 14, 2015, 10:30:34
дивний вибір, якщо врахувати що Зеонбуд зняв кодування. Там що ціна впала?
Вибору не було і часу на роздуми теж. 699.9грн. А при чому тут кодування?
  •  

admin

в нём вшита Irdetto cca, кодировка в которой раньше были каналы в украинском Т2.
Сейчас это кодировка снята - поэтому выбор тюнеров стал намного больше
  •  

fediv

#17
Є великий вибір, щоб в Інтернеті купити. Близько 400 грн (20$), та ще й з записом, і функцією "time-shift".
Зрозуміло, що без декодування IRDETO.
  •  

igor0x2dcom0x2dua

В цьому є і слот для декодера (внизу) і запис на флешку і "тайм-шіфт".
Інструкція людською мовою написана. На перший погляд приколів перекладу не виявив.
  •  

Don_Andrey

igor0x2dcom0x2dua, timeshit :) пробовали? Записанное воспроизводится только на тюнере?
Объективная реальность - это иллюзия, вызванная отсутствием алкоголя в крови.
  •  

igor0x2dcom0x2dua

Не пробував. Може на вихідних спробую. В інструкції написано про файли *.mts http://en.wikipedia.org/wiki/.m2ts , VLC плеєр має справитись.
  •  

Xottabi4

В видео ниже можно видеть, что запись открытых каналов компьютер берет, но если канал закодирован - не возьмет. Сейчас все каналы Т2 раскодированы, потому компьютер будет брать.

https://www.youtube.com/watch?v=BDvqJaADhS0
  •  

igor0x2dcom0x2dua

Експеримент з прийомом польських мультиплексів не вдався.
Антена Обита-3 + 6м кабеля RG147.
Один раз рівень сигналу показав значення відмінне від нуля на 26му каналі з Перемишля, але то мабуть від літака відбилось.
Рівень сигналу показує тільки для цифрових каналів, коли є синхронізація.
З підсилювачем не пробував, бо він точно зажене вхідні каскади в насичення. Треба чекати поки наші аналогові канали на суміжних частотах погасять.
  •  

Vova.UA

на 26-му найсильніший сигнал з Перемишля, тому не обов'язково літак винен. У мене польська цифра ловиться тільки вночі. Але в мене ЮСБ тюнер, і я не маю як порівняти його чутливість зі звичайними тюнерами
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

igor0x2dcom0x2dua

Суттєвий мінус з точки зору старшого користувача. Перестановка послідовності каналів не міняє їх номер при введенні з пульта. Тобто кнопка 1 включає  :censored:"інтер" навіть якщо він останній в списку.
  •  

mikhail

зеонбуд напевно з подачі АП встановлював номери каналів... не даремно саме інтер перший а україна друга ...  так само з подачі АП визначалися переможці конкурсу на цифру ....
  •  

anatolli1966

Цитата: igor0x2dcom0x2dua від Січень 24, 2015, 20:24:31
Суттєвий мінус з точки зору старшого користувача. Перестановка послідовності каналів не міняє їх номер при введенні з пульта. Тобто кнопка 1 включає  :censored:"інтер" навіть якщо він останній в списку.

Напишу як настроїти 8500, думаю меню не сильно різниться від 8501. В меню заходимо в "Організатор каналів" - "Сортування каналів" - "За назвою каналу". Виходимо з "Сортування каналів" та заходимо "Менеджер каналів" - ПАРОЛЬ - сортуєте пультом. В меню "Сортування каналів" є чотири різних підменю - "За назвою каналу", "По оператору", "Задана оператором", "За частотою". Кожна з цих підменю по різному сортує канали в меню "Менеджер каналів". Саме оптимально сортує канали по номеру попорядку (1,2,3...) підменю "За назвою каналу".
  •  

Don_Andrey

igor0x2dcom0x2dua, не считаю это минусом, а большим таким плюсом. Теперь старшее поколение когда говорит что по третьему каналу показывают сериал, то это значит что именно по ТРЕТЬЕМУ (1+1 в нашем случае) идет сериал, а не по тому третьему который настроен у собеседника.
Объективная реальность - это иллюзия, вызванная отсутствием алкоголя в крови.
  •  

yadro

Ні, це якраз "большой такой минус". Давно вже привикли називати канали по назві, а не по номеру.
А от Перший канал Останкіно справді деякі люди старшого віку так і називають: Перший.
Вам в Донецьку це добре відомо.
Можливо, ця безтолкова прив'язка номерів була введена з причин, пов'язаних з кодуванням каналів, або при монтажі і наладці обладнання в Зеонбуді не дуже заморочувались з установкою опцій. Як було, так залишили.
  •  

mikhail

одна баба інтер так і тримає на першій кнопці
  •