Strong SRT 8501

Автор anatolij69, Жовтень 26, 2013, 18:26:33

Попередня тема - Наступна тема

Don_Andrey

yadro, к чему бы тут региональная привязка? Неоднократно сталкивался (в том числе в Днепропетровской области, если вам так будет угодно) что люди старшего возраста считают что телевизоры у всех настроены одинаково и кнопка канала у всех одна.
Объективная реальность - это иллюзия, вызванная отсутствием алкоголя в крови.
  •  

igor0x2dcom0x2dua

В мене якраз стояла задача прив'язати канали до тих самих кнопок пульта, що були в аналозі. В результаті порядок послідовного переключення я змінив (5->3->29), а номери залишились як були. В результаті почати користуватись тим старшій людині (яка не бачить прочитати назву каналу) складно.

В меню є "редактор каналів". Вхід через пароль. Там список всіх каналів і 4 пункти: перемістити, вилучити, обмежити і ще якийсь. То я перемістив.
  •  

anatolli1966

#32
Цитата: igor0x2dcom0x2dua від Січень 26, 2015, 17:05:58
В меню є "редактор каналів". Вхід через пароль. Там список всіх каналів і 4 пункти: перемістити, вилучити, обмежити і ще якийсь. То я перемістив.
Хіба я не зрозуміло написав? В мене також в "Редакторі каналів" є ці функції, натискаєте пультом перемістити та сортуєте.  В меню "Сортування каналів" заходите без пароля та вибираєте опцію "ЗА НАЗВОЮ КАНАЛУ", а в "Редакторі каналів" через пароль сортуються канали по номеру по порядку незалежно від того як вони були пронумеровані в початковому варіанті. Якраз так як Ви хочете, що б не міняти звички людей старшого покоління.
  •  

fediv

Ця незручність з фіксованими номерами незначна. Дозволю собі (опираючись на свою статистику) описати деякі інші неприємності.
1. Незважаючи на відміну кодування, в більшості магазинів представлені лише дорогі тюнери з декодерами IRDETO, і ніхто з менеджерів "начебто і не чув" про якість дешевші.
2. Мало руки не викручують покупцям, умовляють їх заодно взяти "спеціальну кімнатну антену" по ненормально завищеній ціні, мовляв, інші не годяться.
3. В деяких сім'ях "на батька прислали тюнер", ми щось попробували, абсолютне фуфло, скинули на радіобазарі. "Хоч якась користь".
4. Настроїти тюнер чи кабельний декодер для більшості людей - все одно, що теорія відносності. У мене така послуга коштує 150 грн, з радістю викликають.
5. Покриття, навіть в межах Києва, з багатьма "мертвими зонами".
6. Гуляє тупа впевненість, що "потім зроблять платним, ми знаємо".

Якби я був знайомий з Артеменком, зробив би все, щоб переконати його не добиватись за державні гроші додаткового забезпечення тюнерами, а дебілоїдну рекламу Т2 з бабулькою в капцях замінив би на зрозуміле пояснення про хороші, а не кімнатні, антени, і нагадував би, що аналогове телебачення - не вічне, а супутникове буде все більше платним.

Для великий міст, з хорошим кабельним TV, не має значення, чи буде цифрове ефірне трохи кращим, чи трохи гіршим. Хтось каже, що кабельне - платне ? Так, але щомісяця в містах треба віддавати стільки грошей, що кабельна добавка не відчутна.

Ефірне телебачення більш важливе як "дачне" або "сільське", але саме в віддалених селах потужність сигналу невисока. Там давно всіх обганяє супутникове телебачення, а воно поки що "безкоштовне".
  •  

Radiostyle

Цитата: fediv від Січень 27, 2015, 10:39:13
Якби я був знайомий з Артеменком...
Напишіть https://www.facebook.com/iurii.artemenko?fref=ts ,мені пару раз відповів)
  •  

Evgeniy

У знакомых была проблема – каналы поудалялись, а при пересканировании появлялись но сильно глючили – как-будто пропадал сигнал. Прошивка 1.93. Сброс до заводских настроек решил эту проблему.
  •  

Evgeniy

Ещё протестировал тюнер на приём. Как оказалось, в условиях сильно зашумленого сигнала выдаёт картинку там, где Стронги 8500 и 8502 уже совсем бессильны. Даже на одном канале, где и аналог ещё видно и слышно, вытягивает цифру зачастую даже с качеством 0-1 %. Процессор заметно динамичней работает.
Меня только отсутствие петлевого выхода антенного огорчило.
  •  

hash67

може не в тему, но у мене такий же тюнер - скарг немає, тільки пульт почав глючить, помагає народний метод...
купив тєлік - лижа-32 із двт-2, сильно в магазині крутили на ще 1 тюнер, тіпа якість буде гі..но і т.д. Провів експеримент, просканував на встроєному тюнері а потім підключив стронг - реально Стронг хотілося побити, на простому тєліку ідеально, а як підключить до плазми Г....НО!!!  :evil:
"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
  •