Петрово FM

Автор admin, Грудень 22, 2013, 10:54:54

Попередня тема - Наступна тема

admin

залетело в аську
Цитатав Петрово, Кировоградская область ведется тестовое вещание 105,5 FM. Передатчик 250 Ватт, новый, в данный момент ретранслируют УР-1 + областное радио Скифия-Центр. В планах до весны обустроить собственную студию

Было бы неплохо, если бы и после тестов было бы так.
  •  

admin

  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

BanderaTV

Цитата: admin від Грудень 22, 2013, 10:54:54
залетело в аську
Было бы неплохо, если бы и после тестов было бы так.
Включаю сегодня, уже ничего не ловит хоть я в Желтых Водах зато сигнал доходил приличный
  •  

admin

http://www.pravdorub.kr.ua/news/petrovo/kirovogradshhina-sesiya-v-stili-mitingu.html

Лунали звинувачення і з приводу того, що у штаті редакції є відділ радіомовлення, але районне радіо не працює. Пояснив ситуацію голова райдержадміністрації Олександр Анісімов, який зауважив, що є певні проблеми з фінансуванням, які необхідно вирішити, бо можна позбутися ліцензії на ефірне мовлення.

  •  

BanderaTV

Мовлення відновленно
  •  

MrVlaDor

Довольно неплохо принимается под Днепропетровском:

[Tropo] 105.5 - UR 1 - Petrovo, Kirovograd region (105 km)


QTH: г. Днепропетровск, Украина
Оборудование: Sony XDR-F1HD + 5 эл. Волновой канал для CCIR (верт. пол., 8 м над землей) + Yaesu G-450A
Оборудование: Elad FDM-S3 + 2 х Airspy R2 + 5 эл. Яги (гор. пол.)
  •  

BanderaTV

#6
Знову не працюють десь з 1 травня
  •  

BanderaTV

Вони працюють лише у Середу і П'ятницю о 6:30 та о 14:30 чи 15:00
  •  

admin

За результатами моніторингу мовлення КП «РЕДАКЦІЯ РАЙОННОЇ ГАЗЕТИ ТА РАДІОМОВЛЕННЯ ПЕТРІВСЬКОГО РАЙОНУ», смт Петрове Кіровоградської обл. (НР № 1650-м від 24.09.2012), від 16.08.2016 зафіксовано відсутність мовлення на частоті 105,5 МГц у смт Петровому Кіровоградської області за програмною концепцією 24 год./добу, позивні: фрагмент пісні «Петрівський край», слова Івана Копійки, музика Леоніда Старова, що є ознакою порушення вимог частини сьомої статті 27 (Ліцензіат зобов'язаний виконувати умови ліцензії) та пункту а) частини першої статті 59 (Телерадіоорганізація зобов'язана дотримуватися законодавства України та вимог ліцензії) Закону України «Про телебачення і радіомовлення».
  •  

admin

Проблемы з КРРТ и доставкой сигнала к ним. Они там ждут УР-1 на своей частоте, перейдя на меньший обьём вещания. Вроде свою антенну будут делать но меня отвлекали поэтому хотел бы переслушать.
  •  

admin

#10
21 жовтня антенно-фідерне обладнання було демонтоване з телеретранслятора та встановлене на будівлі, в якій віднині буде розташовуватися студійний комплекс районного радіо
https://tspetrovo.net/4278-chomu-v-petrovomu-movchit-radio.html


ЦРЛ виходить
  •  

pavlo_r

Пізнавальна стаття. Також там чітко вказали в чию сторону хилитиметься баланс думок при висвітленні місцевих подій.
  •  

DVB

Интересно, на сколько стало хуже покрытие сигналом, после переноса. Для Петровского района, конечно хватит, но подозреваю, что их слушали и в соседних районах.
С одной стороны, конечно хорошо, что перенесли. Ато возить флешку с записями на ретранслятор, это не серьёзно. Но с другой стороны, теперь возможно снизилось покрытие.
Да. И теперь, после 30 июня, РТС Петрово, можно просто закрывать. Не будет ни одного передатчика.
  •  

admin

Я думаю что рано или поздно туда прийдет цифра. Пока есть аналог, рай/обл/гор. советы особо не чешутся, но как только останутся без ничего, то они, я думаю, завалят всех и все требованиями что бы им включили цифру.

По поводу покрытия. Теория говорит будет хуже из-за того что больница по сравнению с телевышкой в яме.
  •  

BanderaTV

Вони відновили мовлення, але як підрозділ "Скіфія-Центр/УР1"
  •