НЛО TV (2011-2022)

Автор GMB, Січень 18, 2013, 22:22:54

Попередня тема - Наступна тема

BanderaTV

Відчуваю, що НЛО TV перепаде за відсутність трауру сьогодні. Та за присутність розважальних програм у цей день.
  •  

kram2000

Ідеальна сітка завтрашнього вечора
  •  
    Подякували за цей пост: GMB

kram2000

Телеканал «НЛО TV» приєднався до освітнього проєкту «Всеукраїнська школа онлайн» – з 5 травня на каналі стартують трансляції уроків для учнів третіх класів.
https://detector.media/production/article/176757/2020-04-29-nlo-tv-priednavsya-do-proektu-vseukrainska-shkola-onlain/
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

UzUA108

*Кхе-Кхе* Що за? :huh:
Цитатаhttps://nlotv.com/news/view/8183-divis-shou-maska-na-nlo-tv
Шоу, яке з успіхом пройшло в Америці, Британії, Франції, Німеччині, Кореї та інших країнах, нарешті з'явилось на українському телебаченні. Дивись детективне-шоу «Маска» на НЛО TV 1-го та 2-го травня!

«Маска» – музичне шоу, яке є українською адаптацією відомого формату «Masked Singer» компанії «Fremantle». Учасники шоу українські зірки – спортсмени, ведучі, політики, співаки, але їх особистості приховані за масками. Задача глядача – впізнати зірку за маскою, базуючись на вокальних даних. Не хвилюйся, адже на допомогу тобі прийдуть зіркові детективи – Ольга Полякова, NK, DZIDZIO та Андрій Данилко.

Яскраві й незабутні образи, в яких зірки будуть з'являтися на сцені, справжні витвори мистецтва, над якими працює велика команда стилю. Секретність шоу забезпечує спеціальна команда безпеки. Ведучий і знімальна група навіть не здогадуються, хто може ховатися під загадковими костюмами. Тому усі емоції щирі, а напруження не передати словами.

Вмикай НЛО TV 1-го та 2-го травня о 19:00 і насолоджуся найкращим українським шоу, яка розкачає твій настрій та зарядить позитивом!

Я реально думав, в МГУ "Індиго TV" виконує роль "молодшого брата, який все доношує" под стулом Та і в НЛО TV і так повно контенту (свого і закупного). навіть Україна 24 бере собі
Надіюсь, це одноразово, на період "травневих свят", бо об'єктивно, у плані контенту канали МГУ самодостатні.
  •