Історія Броварський Радіоцентр

Автор admin, Січень 25, 2014, 00:36:29

Попередня тема - Наступна тема

admin

1989
на частоті 873 КГц мовить радіостанції "3-я программа всесоюзного радио"/"Маяк"

1990
на частоті 1134 КГц розпочала мовлення радіостанця "4-я программа всесоюзного радио" (будні 06:00-00:00, вихідні 09:00-00:00)

1991
на частоті 1134 КГц розпочала мовлення радіостанця "Орфей" замість радіостанції "4-я программа всесоюзного радио"

1992
1 червня - радіостанція "BBC - Київ" розпочала мовлення на частоті 612 КГц

1995
28 листопада - радіостанція "Промінь" переходить з частоти 1242 КГц на частоту 549 КГц, мовлення радіостанції "Маяк" на 549 КГц припинено, також припинено мовлення на частоті 1242 КГц, радіостанція "МУЗ" розпочала мовлення на частоті 783 КГц, радіостанція "УР-1" розпочала мовлення на частоті 1134 КГц замість радіостанції "Орфей"
  •  

pavlo_r

  •  

Yuriy

У меня вопрос, можно ли было аккуратно разобрать мачты в Броварах и перенести на Карачун?
  •  

pavlo_r

Кажуть, що біля Демидівки (РІВН) вже купу років лежить розібрана 110 метрова вежа ( http://ukrtvr.org/efir-po-naselenikh-punktakh/39-rivnenska-oblast.html ) і ніяк не дочекається поки її змонтують. Не з Броварів часом привезена?
  •  

admin

Та я давно кажу що ряд нових телевеж по Украіні це розібрана Биковня...Дубровиця, Зарічне, піщанка, Балта, Ізмаіл і тд
  •  

admin

Цитата: Yuriy від Серпень 22, 2014, 01:10:35
У меня вопрос, можно ли было аккуратно разобрать мачты в Броварах и перенести на Карачун?
Чисто теоретически - да. Практически, надо смотреть состояние той мачты.
  •  

Yuriy

Если для Т2 в  Волочиске планируют разместить антенны на высоте 130 метров, а она по высоте 252 метра. Есть ещё Варваровка в Николаеве,где,как мне кажется, после отключкения аналога, всё можно перенести на главную башню.   
  •  

admin

  •  

Yuriy

Я имел в виду сократить высоту мачты в Волочиске под нужды Карачуна. Если не волочиская, то можно и мачту в Варваровке разобрать. 
  •  

admin

Волочиск вроде аварийная. А Варваровка вполне может быть. КРРТ надоело там за землю платить.
  •