Майдан, та пов'язане з ним

Автор buv003, Лютий 19, 2014, 16:00:48

Попередня тема - Наступна тема

fmdxua

Правоохоронець, який допомагає активісту в той момент, коли його товариша вбив мітингувальник, кинувший гранату.

Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

fmdxua

#931
ВО Свобода вирішила допомогти Путіну





Крім вищезгаданих в даній диверсії ще брали представники новоствореної партії "Укроп", самі знаєте, хто її власник.

Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

GMB

дебилы, полные дебилы. Свобода теперь себя похоронила еще больше.
Но заметьте - Правого сектора то там не особо и видно. И был ли он там вообще?
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

fmdxua

Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

fmdxua

Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

fmdxua

Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

pavlo_r

В коментарях під постом Сектора подібна фігня. Але знаєте, що вражає найбільше? Що досі ще повно ідіотів, які вважають, що все правильно зроблено. Я на сторінку ПС в ФБ не підписаний, пост у мене засвітився, тому що його прокоменетувала добре знайома мені людина. Він звинуватив автора коментаря з критикою ПС в роботі на мінстець. Запропонував йому і мене в мінстець зарахувати. Надалі з фейсбуком зроблю те, що колись зробив з твіттером — перебаню всіх ідіотів, незалежно від того наскільки добре знаю конкретну людину.
  •  

pavlo_r

  •  

fmdxua

Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

fmdxua

#939
Помітив, що в мережах та стрічках новин багато хто зробив репост повідомлення від "Олексія Тамразова":



http://www.facebook.com/oleksii.tamrazov

Нагадаю, що це рідкісний піда***, що чимало зробив для руйнування української газовидобуваної промисловості при Януковичі. Він очолював "Укргазвидобування" з 2010 по березень 2014 року, а зараз навіть на своїй сторінці не вказує своє попереднє місце роботи.
Зараз він перефарбувався в "патріота", як багато таких же як він. Тому коли десь побачите, що Тамразов кудись балотується, знайте, гнати його потрібно ... мітлою.
P,S.
До речі "Insaider" - його видання, так що читати його не раджу.
http://www.theinsider.ua/politics/55d0656ee21d8/
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

Иваныч

#940
Я тут смотрю умные такие .  Счас как примут закон- запретить митинги , я на Вас посмотрю  .  Никакой Европы в Украине не  будет .  Порошрыги и сеня не допустят, а санкции снимут. ***ло победил .

ass1995

Иваныч, предупреждение. Использование нецензурной лексики.

Нецензурную лексику нужно либо полностью прикрывать символом *, либо прятать под спойлер, предупредив о ней смайлом  :censored: .
  •  

pavlo_r

Иваныч, подякуй радикальним дебілам перекачаним зрадою.
ass1995, пощастило йому, що ти перший це повідомлення побачив. Я б забанив без попереджень. Вже троє загиблих, а тут вилазять обдаровані і починають свої зрадні фантазії постити. Злий я сьогодні, якщо чесно.
  •  

Иваныч

#943
Цитата: pavlo_r від Вересень 01, 2015, 14:21:38
Иваныч, подякуй радикальним дебілам перекачаним зрадою.
ass1995, пощастило йому, що ти перший це повідомлення побачив. Я б забанив без попереджень. Вже троє загиблих, а тут вилазять обдаровані і починають свої зрадні фантазії постити. Злий я сьогодні, якщо чесно.

Очень жаль что ничего никто не понял  .  Как всё просто у Вас у людей.   Короткая у наших людей пам"ять, очень короткая . :nosuper:     
Счас Олийнык подтянется  с Москвы,  начнёт спасать Украину с Азировым вместе  :laugh: . А все дальше будут дальше сидеть и хлопать ушами.))

admin

А ты выражайся нормально, глядишь и поймём. Если есть что понимать. А может сам перечитаешь, если нормально напишешь, да поймёшь что-то это ты чего-то не понимаешь. Всё может быть.
  •