Российская агрессия в Крыму

Автор Qolo, Лютий 28, 2014, 20:08:12

Попередня тема - Наступна тема

Qolo

Правда глаза колет...
Телеканал ATR отключили от вещания
http://investigator.org.ua/news/120106/

Кримський телеканал ATR боїться силового захоплення вночі
http://www.telekritika.ua/profesija/2014-02-28/90957
 •  

Yuriy

Так боялся режим Манжоносова дать лицензию АТР в Т2. Может сейчас дадут?
 •  

admin

 •  

velychko.op

Команда Радіо «24» з понеділка, 3 березня, почала своє мовлення у Криму.

Відтепер отримувати оперативні та об'єктивні новини можна на таких частотах:

Сімферополь — 91,5;
Севастополь — 89,9;
Євпаторія — 105,2.

http://radio24.ua/news/showSingleNews.do?objectId=14391

незнаю напевно це тимчасове явище оскільки на цих частотах мовив Люкс ФМ
 •  

Yuriy

Найбільшу в Криму незалежну телерадіокомпанію "Чорноморську" відімкнули від ефіру.

Про це повідомила "Радіо Свобода" головний редактор телерадіокомпанії Олександра Квітко.

За її словами, припинене мовлення на всій території Кримського півострова.

Квітко розповіла, що представники республіканського телерадіопередавального центру пояснили це тим, що їх змусили це зробити силою. Водночас вони не уточнили, хто саме.

Згодом представники республіканського телерадіопередавального центру повідомили, що отримали інформацію про загрозу життю журналістам ТРК "Чорноморська" і, щоб уникнути цього, вирішили самостійно відімкнути цю телекомпанію.

ТРК "Чорноморська" – одна з найбільших в Україні регіональних приватних телекомпаній, одна з двох у Криму, що веде мовлення на весь півострів.

Після її відключення в ефірі півострова залишається лише державна телерадіокомпанія "Крим", яка перебуває під контролем самопроголошеного "уряду Сергія Аксьонова".
http://www.pravda.com.ua/news/2014/03/3/7017295/
 •  

admin

ATR вырубили, Чорноморку выключили.
Ах да, оба телеканала навязывали украинский язык
 •  

Yuriy

Влад,и это только начало. Потом скажут,что "Громадська Хвиля" на УР и на Першому-навязывают "вражеские гейропейско-пендоские ценности" и тоже вырубят. Самая настоящая аннексия.
 •  

sten

#7
Цитата: Yuriy від Березень 03, 2014, 15:00:53
Влад,и это только начало. Потом скажут,что "Громадська Хвиля" на УР и на Першому-навязывают "вражеские гейропейско-пендоские ценности" и тоже вырубят. Самая настоящая аннексия.
Я этого не скажу, что его нужно выключить вообще, но нарушение закона о ТВР у НТКУ уже есть, в части сдачи эфирного вещания другой организации (Стаття 43 п.5. Закона о ТВР: Ліцензіат не має права передавати канал мовлення в суборенду іншим організаціям), а уж государственный вещатель, не имеет этого права особенно, т.к. если это делает государство, то почему, тогда нельзя - это делать коммерческим вещателям?
"Любое навязывание громадам механической унитарности, принудительных связей будет большой ошибкой, которая приведет только к сопротивлению, реакции, центробежности, или даст основу для новых междоусобиц"
Михаил Грушевский
 •  

admin

ну блин, типа до сих пор не было формулировки "сделано совместно с"
 •  

sten

Цитата: admin від Березень 03, 2014, 16:33:07
ну блин, типа до сих пор не было формулировки "сделано совместно с"
Когда УТР вещает программы с Первого Национального, то он закрывает логотип флагом Украины, а тут внаглую гос. канал вещает с чужим логотипом, компанию, которой даже в реестре НацРады нет.
"Любое навязывание громадам механической унитарности, принудительных связей будет большой ошибкой, которая приведет только к сопротивлению, реакции, центробежности, или даст основу для новых междоусобиц"
Михаил Грушевский
 •  

admin

#10
Господи, ну пусть будет. Причём это к отключению Крымских каналов, на Крымской территории, контролируемой типо Крымскими войсками, причём вещавшем на языках за которые бьётся против "фашистов" Крымский народ?
Это конечно для лучшего волеизьявления на референдуме
 •  

Qolo

Самопроголошена влада Криму хоче повністю відключити українське ТБ
Рада міністрів Криму погрожує відключенням деяких українських телеканалів через "пропаганду". Про це йдеться в заяві Радміну, якоу поширюють російські ЗМІ.

У Радміні заявили, що українські канали "втягнуті в інформаційну війну", пише "Дождь" з посиланням на російський "Интерфакс".

"Багато ЗМІ виявилися втягнутими в інформаційну війну, спрямовану на досягнення двох цілей: створення паніки серед населення Криму і нав'язування невірного уявлення про ситуацію, що склалася в суспільно-політичному житті республіки", - йдеться в заяві.

Самопроголошеному уряду не подобається, що в новинах нібито не представлена точка зору "кримської влади". У Радміні запевняють, що у ЗМІ публікується "свідомо неправдива інформація", яка створює "ілюзію військового втручання".

"У разі, якщо негативна інформаційна кампанія не припиниться, влада Криму буде змушена перекрити потоки брехливої та необ'єктивної інформації, щоб уберегти населення", - йдеться в повідомленні.

Як відомо, в останні дні більшість російських ЗМІ поширюють масу неправдивих повідомлень про ситуацію в Україні. Зокрема їх зловили на брехні про те, що українські військові у Криму масово складають зброю і приймають російське громадянство.
http://tsn.ua/politika/samoprogoloshena-vlada-krimu-hoche-povnistyu-vidklyuchiti-ukrayinske-tb-337814.html
 •  

barak0b

Был сегодня в Евпатории, у шансона 100.4 рдс:
100.4 SHANSON EVPATORYA REKLAMA TEL: (0652) 70-13-00

Ксати около Евпатории на 91.5 радио 24 был виден РДС : PADIO 24. Сейчас в Симферополе не наблюдаю его.
 •  

admin

По поводу отключения Чёрноморки.
Денис из Керчи подтверждает. (также говорит что УР-1 вещает в ФМ)
А в Феодосии говорят Чёрноморка вещает ( http://telegraf.com.ua/ukraina/mestnyiy/1156835-oppozitsionnyie-telekanalyi-kryima-otklyuchayut-ot-veshhaniya.html )
 •  

barak0b

И по поводу отключения АТР - сам сегодня слышал, как он работал (где-то утром часов в 10 в универе охранник его врубил,был выпуск новостей на татарском). 107.8 и 104.3 вещание возобновили(дождался, пока объявят названия станций). Для интереса проверил, не ловится ли 87.7 Вести с Севаса, есть звук Интера и одновременно слышно что-то говорят по украински, может быть то Вести с Севаса на 87.7, не знаю.
 •