Российская агрессия в Крыму

Автор Qolo, Лютий 28, 2014, 20:08:12

Попередня тема - Наступна тема

velychko.op

Я знаю що Яценюк і взагалі БЮТ це не святі люди ... саме з Юлі і Лазаренка починалася корупція в Україні і тому я не хочу... щоб Юля виграла ці вибори .... мої знайомі схиляються до Порошенка ... а я незнаю... ще думаю... Кличко не ідеал теж.... за Тягнбока мовчу.... це не ті націоналісти яких ми собі колись уявляли ... це пародія....
 •  

w_Waxman

 •  

w_Waxman

 •  

admin

 •  

Yuriy

Я тут на Форуме писал о том,а как же лечить крымских больных детей зарубежом или шенгенская виза.
ЦитатаУ разі відділення Криму від України кримчанам, крім політичного та економічного, загрожує ще й юридичний колапс, йдеться в сюжеті ТСН.

Документи, видані державою Україна, втрачають силу. Уже зараз у Криму неможливо оформити купівлю-продаж нерухомості, а заміна паспорта перенесе кримчан в іншу правову реальність.

Зі зміною статусу Криму втрачає чинність свідоцтво про право власності на квартиру. Це бланк суворої звітності, у якому зазначається номер об'єкта в державному реєстрі, але держава ця – Україна. Тож, якщо Крим перестає бути Україною, цей папірець нічого не вартий.

Окрім приватних помешкань, під удар потрапляє інша власність: земельні ділянки, готельчики, кафе, тобто все, що можна націоналізувати.

Як відомо, самопроголошений прем'єр-міністр Криму Сергій Аксьонов уже оголосив курс на націоналізацію.

Мін'юст України, аби уберегти кримчан, закрив доступ до реєстрів. "Ми як той орган, який є утримувачем всіх реєстрів по обліку прав власності на нерухоме майно, прийняли рішення після всіх провокацій у Криму заблокувати доступ до цих реєстрів. Зараз відповідні копії реєстрів зберігаються в Києві", - заявив міністр юстиції Павло Петренко.

Із переходом у нове громадянство втрачається сенс українських ідентифікаційних кодів, карток соціального страхування, актів на землю, документів на підприємницьку діяльність.

Закордонні паспорти громадян України з візами теж будуть нечинним для тих, хто перейде в громадянство Росії. Та й цивілізовані країни не дають візи мешканцям невизнаних територій.

Оскільки цивілізований світ не визнає від'єднання Криму від України, то й літаки в АРК, швидше за все, не літатимуть: Міжнародна організація цивільної авіації ICAO не визнає окуповані території і виключає аеропорти зі списків, тож будь-яка авіакомпанія, яка здійснить там посадку, буде оштрафована.
http://www.pravda.com.ua/news/2014/03/17/7019257/
 •  

admin

#500
http://teh-nomad.livejournal.com/2007998.html

тут даже комментировать нечего, хотя мне интересно зачем фальсифицировать подобное?

За вхождение в состав России проголосовало 123% крымчан
Иногда эмоции возобладают над здравым смыслом, но даже за эмоциями можно проследить нелегитимность референдума.


Эйфория, российский гимн, морячки, 93%...

Хоть кто-то пытался проанализировать результаты референдума в абсолютных показателях? Такое ощущение, что просто вывели цифру в 93% и дальше все пофиг. Понятно, что ни одна страна мира не признает референдум, но вчерашний опрос в этом блоге показал, что половина проголосовавших (с учетом ботов) считает референдум честным. Если откинуть ботов, то наверное найдутся люди, которые искренне верят в то, что референдум прошел по правилам.

Но как в такое можно поверить? Проанализируем.

Официальное сообщение на 00-00 из Крыма:
Явка избирателей в Крыму на 20.00 (22.00 мск) составила 81,36%, сообщил председатель комиссии Верховного совета Крыма по организации и проведению референдума Михаил Малышев.

«На 20 часов в Крыму проголосовали 1 млн 250 тыс. 426 человек. Это результат без учета Севастополя», - сказал он. «С учетом Севастополя проголосовали 1 млн 724 тыс 563 человека», - добавил глава комиссии.

Если посчитать: 1 724 563-1 250 426= 474 137 человек из Севастополя проголосовали в референдуме.

Заходим на сайт статистики Севастополя и читаем:
222
123

На конец прошлого года население Севастополя составило 385 462 человека. Это с учетом детей, которые не имели права голосовать.

474 137 - 385 462 = 88675 человек случайно появились в Севастополе во время референдума.

474 137 /385 462*100=123% севастопольцев проголосовали за вход в состав России...

То есть, пришли все - и младенцы, и школьники, и подозреваю, что мертвые.

П.с. Не исключаю, что к утру все цифры подчистят.


 •  

velychko.op

Цитата: w_Waxman від Березень 17, 2014, 12:59:22
mikhail, а яких ти собі уявляв?
таких людей звичайних ... патріотів своєї держави

зараз кримчанам корінним переселенцям які вчора обрали собі життя в Росії радісно .... їм всеодно чи референдум був легімним ...як він був проведений... теж всеодно.... так само як і мені повірте всеодно як скинули Януковича... він ще нажаль не усунутий... він "ще живий", він лише поранений.... треба добивати .... чого оці екс-опозиціонери не роблять....

А Росії у її нинішньому вигляді залишилося жити лічені роки ... це очевидно... хто не згодний ... поживіть побачите через пару років...
 •  

w_Waxman

Цитата: mikhail від Березень 17, 2014, 14:15:37
таких людей звичайних ... патріотів своєї держави
А что значит - Патриот?
Цитата: mikhail від Березень 17, 2014, 14:15:37
треба добивати .... чого оці екс-опозиціонери не роблять....

За что боролись...
 •  

admin

#503
патриот человек, который любит свою страну, желает ей благополучия, работает на её благополучие, радуется её успехам
назвать человека, который желает присоединения территории своей страны к другой, желая жить в другой стране, патриотом - никак не нельзя

ихо
 •  

admin

Обновление статуса
Автор: Valentyn Koval
Российские связисты, орудующие на объектах телецентров в Крыму, видимо не представляют себе, что украинские каналы вещают там на своих собственных, а не на государственных передатчиках и антеннах. На частотах М1 с использованием передатчиков М1 в Крыму теперь идет "Пятница". Смею заметить, мои новые русские враги, что вы "хорошо начинаете"! Даже не удивляюсь.
 •  

w_Waxman

#505
admin, как можно любить разворованную страну? Какие успехи у нашей страны?

 •  

admin

можно и не любить, это промежуточная стадия
 •  

w_Waxman

25 лет у нас промежуточная стадия. Когда она закончится?
 •  

admin

Цитата: w_Waxman від Березень 17, 2014, 15:45:59
25 лет у нас промежуточная стадия. Когда она закончится?
а чего 25 лет? разворовование страны (УССР) начилось в 80-х, продолжилось в 90-е и 2000-е
и что в России не разворовывается? разворовывается. И в Италии мафия орудует, ворует дай Боже.

Цитата: w_Waxman від Березень 17, 2014, 15:42:41

так надо написать что по данным Интерфакса, проголосовало 95,5% из пришедших на участки избирателей, просто неграмотно написано

Цитата: w_Waxman від Березень 17, 2014, 15:42:41

легко. Россия это страна, а Евросоюз это союз стран, со всеми вытекающими. Были бы флаги ТС - никто бы и не заявлял о сепаратизме.
 •  

hash67

Цитата: w_Waxman від Березень 17, 2014, 15:45:59
25 лет у нас промежуточная стадия. Когда она закончится?

Ніби у нас "Бандерівців" не така ж саме стадія??? Ми ж не просимо введіть танки, захистіть нас, заберіть до себе. Ми намагаємось вирішувати свої проблеми самі а не втікаємо від них. Ніякий "Батька москаль" твоїх проблем замісь тебе не вирішить.  8-)
"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
 •