Российская агрессия в Крыму

Автор Qolo, Лютий 28, 2014, 20:08:12

Попередня тема - Наступна тема

pavlo_r

Цитата: rl55 від Березень 19, 2014, 21:31:04
pavlo_r, вы меня, видимо не поняли про "западенцIв", а я вас относительно обиды "конкретных людей" http://forum.ukrtvr.org/index.php?topic=50366.msg66945#msg66945
Говорил в узком смысле по отношению к ВОВ или, как Влад выражается - ВМВ2.

Вы то сами учение Бандеры полностью признаете или в каком-то своем понимании?
Ведь есть там некоторые щепетильные моменты.
Радий, що ми знайшли порозуміння. Щодо Бандери - я ніколи не був його послідовником і не захоплювався його працями. Тому я не можу підтримати все що він висловлював, чи те що йому приписали потім. Зрештою, це була війна, а на війні як відомо святих не буває. Просто я вніс зауваження, щодо того, що на населення Західної України не справедливо навісили ярлик колабораціоністів, хоча спроба (тільки спроба) Бандери в співпраці з німцями проголосити відродження української держави протривала заледве п'ять днів, на відміну від багаторічної співпраці Сталіна і Гітлера. В той час у нас було два вороги - Німеччина і СРСР. Утворена в 1942 році УПА аж до 1944 воювала з німцями. Ніякої Червоної армії в цей час тут не було. В 1944 німецька окупація знову змінилася радянською. РСЧА пішла далі в Європу, а на місцях повернулося НКВС, проти якого і велась основна збройна боротьба. Можливо це важко зрозуміти, але населення західноукраїнських земель не оцінило розгорнутий більшовиками в 1939-1941 маховик репресій. Крім того, партизанська боротьба проти радянської влади, не є унікальною рисою західних українців. Теж саме,  якщо не в більших масштабах відбувалося і на Великій Україні в 1920-ті роки і тривало практично до 1932 року. Тож ми не одні такі. Просто Наддніпрянщина значно раніше познайомилася з більшовиками і влаштувала їм "гарячу" зустріч. А Бандера не бог і не ікона. Він просто лідер, який на фоні сучасників виглядає не так вже й погано.
  •  

rl55

#706
От тут я, майже, з вами згоден.
Я тоже часто говорю тем сегодняшним  русским "патриотам" - а как бы вы вели себя в то время?
Это сейчас все ясно и понятно. А тогда трудно было сделать правильный выбор. Да и Германия представлялась многим продвинутой страной.
Правильно, это война. Мое мнение, надо бы постепенно примириться по поводу тех событий. Опыт всех стран показывает, что для этого надо время и не подогревать людей на каждых выборах.
А Бандера и для меня является личностью, но и Сталин тоже. Таких людей мало.
Сейчас все ради бабла все делают. Чуть что, пригрозили санкциями и хвост прижали.
Вся беда в том, ваши взгляды ультрарадикалы не разделяют. На мой взгляд, они временно одели овечьи шкуры.
Одни только лозунги чего стоят - "комуняку на гIляку", "москлiв на ножi"...
Как раз этот аргумент в большой мере определил результаты референдума в Крыму.

А как по мнению Ларисы Скорик думаете?
  •  

pavlo_r

Цитата: rl55 від Березень 19, 2014, 22:26:41
А как по мнению Ларисы Скорик думаете?
Скажу лише, що ця представниця "НАСТОЯЩЕЙ, генетически запрограммированной западноукраинской интеллигенции в десятом поколении" як мінімум з 1967 року живе в Києві. Теж має право на свою думку. Хоча в дечому я з нею згоден - Свобода мене самого бісить. Не згоден в тому, що Свободівці це лідери Майдану. Для мене як і для багатьох - вони примазанці. Абсолютна більшість з тих хто вийшов на протести ніякі не радикали, а звичайні люди, яких просто дістало стан справ в державі. Радикалів просто помітно на їх фоні краще, хоча б тому що вони вдавалися до активних дій. Але не згоден про овечі шкури. Радикалізація настоїв в суспільстві завжди відбувається у кризові часи. Коли ситуація стабілізується - то й про радикалів забудуть. Моя думка, що наступні вибори до ВР Свобода навряд чи переживе. Не варто переоцінювати їх підтримку серед населення.
  •  

FMDX

rl55, Bи не знаєте того, але посилатись на думку скорик -- то дурний тон, вона чи то просто хвора стала з певного часу (скоріш за усе так), чи просто ПМС :wink: :laugh:, чи так як і герман-стеців, "вербована" (вербована у цьому випадку не просто слова, а цілком можлива реальність)... Те, що вона зробила з музеєм Шевченка у Каневі, узагалі не піддається коректному коментуванню :evil:
  •  

дрон

#709
По поводу Бандеры - почитайте заметочку русского автора с российского ресурса:

"Посетил Родину Бандеры. После этого я стал бандеровцем"
http://www.aboutru.com/2014/03/bandera/

И по поводу путинизма:
"В Россию вернулся тоталитаризм - Конгресс интеллигенции в Москве"
http://news.liga.net/news/politics/1041414-v_rossiyu_vernulsya_totalitarizm_kongress_intelligentsii_v_moskve.htm

  •  

rl55

#710
2 pavlo_r
Вот к такому "западенцю" как вы у меня и претензий нет. Может вам видней оттуда, не знаю.
Про простых людей на майдане тоже согласен. Кто же против их требований?
Вспоминаю репортаж с Грушевского - один закопченный активист говорил в сторону майдана: они там спят спокойно, а мы воюем. Придут пофоткаются и назад. А це не файно, - говорит...
Вам то самим приятно было смотреть, как кидали молотова на пацанов ВВшников?
Как бы не был виновен Янукович, но это уже слишком.
Да и такой уж большой грех у Януковича в тех событиях, если внимательно разобраться?
Сейчас на него все грехи навешают, как Хрущев на Сталина. Та же его партия. Чтобы вновь быть у корыта. Никакому олигарху народ не нужен (тому же Коломойскому...).

FMDX, откуда я знаю, что она "хвора"? И почему нельзя привести ее мнение. Меня оно заинтересовало, вот и решил узнать у западенцiв (без обид) тоже их мнение.
А от панi Ганi чего и ожидать (Радио Свобода...).
  •  

rl55

дрон, первая ссылка никакого доверия к автору не внушает у меня.
Вторя не открываеся.
  •  

FMDX

Напевно, перекладу, бо виникло якось непорозуміння з моєю українською для вас: "вам сей факт неизвестен, но...", тобто я не написав, що ви то мали знати. Як і не було, що ви не могли процитувати іі думку -- ви процитували, вам про неї пояснили, на тому і зійшлись :-)                                                                                                                                                    П.М. Цікаво, технічні засоби впливу малось наувазі засідання Ради безпеки ООН чи дійсно щось таки почали робити?                                                                                                      П.П.М. Що нас може очікувати через дебілізм окремої персони... "Oleksandr Danylyuk
Війна на території України, де 5 АЕС та аміакопроводи, нафто та газопроводи, каскад ГЕС може завершитись глобальною катастрофою від якої постраждає Європа, а можливо весь світ. В даний момент російські ракети та артилерія в Криму направлені зокрема в бік Южно-Української АЕС. П'яний російський прапор може незграбним рухом перетворити Південь України на пустку, а Чорне Море на радіоактивне болото."   
  •  

дрон

Цитата: rl55 від Березень 19, 2014, 23:21:21
дрон,
Вторя не открываеся.

Странно, у меня открывается...
А вот эта, с Эха Москвы тоже не откроется??? Текст с первоисточника:
http://echo.msk.ru/news/1282784-echo.html?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter
  •  

pavlo_r

Otar Dovzhenko
Люди, які кажуть, що Крим треба було зберегти/відвоювати зброєю (ще й за допомогою військ НАТО), чи то забувають, чи не думають про те, що там є мирне населення. Причому переважно громадяни України. А воювати довелося би з росіянами, які своє власне мирне населення не сильно бережуть, а вкраїнське й поготів. Херась по Чаплинці з «градів», херась по Феодосії чи Артеку («спишемо на Правий сектор») – не шкода. Винні все одно хохли, які не дають Криму самовизначитись.

Навіть якби після цього вдалося б повернути Крим силою під контроль України, нелюбов більшості тамтешнього населення стала би кровною ненавистю, а українці – кривавими окупантами. Надії на добровільну реінтеграцію зараз мізерні, але після бомбувань їх би не стало взагалі.

Мені фізично боляче думати про Мисове, де я провів три чудові шматки літа й куди, скоріш за все, вже ніколи не повернусь. Але нехай воно краще буде російським, ніж зруйнованим.
  •  

FMDX

  •  

rl55

#716
pavlo_r, вот еще один псих http://diak-svyatoslav.livejournal.com/484909.html
ЦитатаПоэтому никаких "пяти сценариев" нет, а есть только один — Бахрейн, Пятый флот ВМС США, тактический ядерный удар по Черноморскому флоту.

дрон, последняя ссылка работает.

FMDX, с переводом никаких проблем нет. Учил украинский в Крыму еще в 70-х при ненавистной многим советской власти и знал на 5.
Только вот хочу все полюбопытствовать - что сей смайл  :-) у вас означает? Дикий хохот, что ли? http://forum.ukrtvr.org/index.php?topic=50366.msg67051#msg67051


Ну, не нравится вам Лариса Скорик, вот еще одна ваша землячка http://lb.ua/news/2014/03/02/257882_ukraina-poshchechina_rossiyskoy.html
Говорит - Украину слили...
  •  

Serhiy1970

Влад, а зачем ты убрал крымские странички ?
Интересно всё таки что там вещает.
  •  

admin

я территориями с подобным статусом не занимаюсь
  •  

mutico

#719
 долбодятлам которые вырубили НРКУ в Крыму просить просвящения?: на фрокусах и прочих статистах много места... няшным обиженкам по адресу  Рассея :, и  теребить по форумах, вас там встретят . :punish:
  •