Прямий (екс Тоніс) [DVB-T2/супутник]

Автор admin, Березень 18, 2014, 10:23:41

Попередня тема - Наступна тема

Qolo

Цитата: FellDrew від Серпень 12, 2020, 20:23:50Все таки нє...
Мне почему-то кажется, что Орловская и Ганапольский скорее всплывут на ахметовской "Украине 24", чем на каналах близких к ОПЗЖ  :popcorn:
  •  

Xottabi4

Да уж, уже ТГ-канал TVPOST второй раз подводит с инсайдами, то про раскодировку Интеровских каналов писали выдумку, то про Орловскую. Нехорошо, доверие всё растеряют.
  •  

sanyo

Мене тут більше повеселила інфа про Калниша і його 25 штук баксів...Так би мовити інфа з почуттям гумору...
  •  

DrewUA

Цитата: IANDROCOM від Серпень 13, 2020, 03:47:50
Те що урізали фінансування, то видно. Бо останнім часом якість картинки впала, і не тільки сама якість як така (все якесь мильне і не чітке, як раніше.), а й студії таке враження що вже не "шатирять", не роблять декорації для випусків програм. Також постійно "злітають", то титри, плашки, рухомий рядок чи логотип (а буває й все разом), часом картинка "розлітається на піскселі" (на ютубі так мовило десь 3 хвилини). Щодо самих титрів, то вони часто плутаються і використовують старі титри, які за висотою не підходять і виглядає не гарно, підкладка під логотип теж не логічна, частина з анімацією, інша просто синя. То хай вже вся буде з анімацією, а не бог зна' як. Щодо самих заставок програм теж бог зна' що, не має єдиного стилю як це було раніше. Таке враження що в них немає грошей на графічного дизайнера, який зробить гарне оформлення каналу. І про студії, до карантину вони майже не вилазили з того павільйону, а з Парусу були тільки новини та декілька програм, хоча студії у Парусі набагато гарніші, картинка з парусу теж краща, а ніж з закритої "коробки".
Ця проблема у них з самого створення каналу, титри злетають завжди раз в тиждень, не рівно стоять теж вже давно, все через те що у них було все заточено під один дизайн який був від початку, а після того як 9 вересня 19 року вони перейшли на "Material" (якщо це можна так назвати), з графікою у них проблеми. Я не раз писав щоб вони поправили логотип, вони мені пишуть що якщо міняти хоч щось, то у них почнуться проблеми зі всією графікою, тому у новому сезоні вони придумають щось інше.
Щодо картинки, то з павільйону вони не міняли камер, які досталися їм ще від шустера. Тим камерам вже більше 10 років, тому й якісь від нових з парусу й камер з павільйону суттєво відрізняється.
Ну а заставки як ми бачимо готувались з того самого нового "Material" дизайну, але старі що були до того теж не чіпали, тому така чіхарда.
Суттєве розсипання на пікселі було (як аналогове телебаченея типу), це було не давно але там тільки один раз.
  •  

DrewUA

#229
Прямий починає міняти музичні заставки программ. Зокрема сьогодні вже змінили муз. заставки программи "Ситуація", "ВладаХохотала" та "Ехо України".
  •  

IANDROCOM

#230
Цитата: FellDrew від Серпень 14, 2020, 18:36:52
Прямий починає міняти музичні заставки программ. Зокрема сьогодні вже змінили муз. заставки программи "Ситуація", "ВладаХохотала" та "Ехо України".
Репортер туди ж https://www.youtube.com/watch?v=mJlDBNW2RK8
UPD: "Політична кухня", "Великі новини", рекламні айді та перебивка теж з новим саундтреком. 
Деякі з них непогані, але більшість не "личать".
  •  

mikhail

І менше ефірного часу стало з сурдоперекладачами
  •  

DrewUA

#232
Цитата: IANDROCOM від Серпень 16, 2020, 18:40:39
UPD: "Політична кухня", "Великі новини", рекламні айді та перебивка теж з новим саундтреком. 
Деякі з них непогані, але більшість не "личать".
Згоден, але більшість з них під стиль каналу звучать не те що не звично, а й якось не динамічно як для інформаційного каналу. Не підходять якщо коротко.
Цікаво, чому вони вирішили не чекати нового сезону (про який ведучі повідомляють), і почали міняти все прямо зараз  :13:

Цитата: mikhail від Серпень 16, 2020, 22:22:01
І менше ефірного часу стало з сурдоперекладачами
Це з 1 липня вже... раніше був цілодобовий переклад (у ночі записи перекладу), а зараз з 14 до 23 (під час ток шоу тільки).
Взагалі я так думаю що скоро й цей переклад приберуть

Spoiler
Не робіть даблпости. Sanja
[close]
  •  

sanyo

НОВИЙ СЕЗОН ПОЛІТИЧНИХ ПЕРЕСЛІДУВАНЬ ВІД НАЦРАДИ: ЦЬОГО РАЗУ СПРОБУЮТЬ ВІДІБРАТИ ЛІЦЕНЗІЮ У "ПРЯМИЙ FM" https://prm.ua/noviy-sezon-politichnih-peresliduvan-vid-natsradi-tsogo-razu-sprobuyut-vidibrati-litsenziyu-u-pryamiy-fm/
  •  

DrewUA

Хто може знати перехід на нове оформлення? На YouTube є пряма трансляція (відмотайте). Перехід був з 06:59 ранку сьогоднішнього дня.
  •  

IANDROCOM

#235
Цитата: FellDrew від Серпень 31, 2020, 09:16:53
Хто може знати перехід на нове оформлення? На YouTube є пряма трансляція (відмотайте). Перехід був з 06:59 ранку сьогоднішнього дня.
Я то знаю про цей метод, я так і записав (дай боже тепер то залити в мережу з моїм інтернетом.)
Саме оформлення, це повне жахіття рівня MS Paint. Я так розумію вони хотіли "закосити" під НАШ та Україну 24, але вийшло просто огидно.

DrewUA

Цитата: IANDROCOM від Серпень 31, 2020, 13:59:33
Я то знаю про цей метод, я так і записав (дай боже тепер то залити в мережу з моїм інтернетом.)
Саме оформлення, це повне жахіття рівня MS Paint. Я так розумію вони хотіли "закосити" під НАШ, та Україну 24, але вийшло просто огидно.
Я би взагалі повернув би дизайн який був від осені 2018 до вересня 2019 (паралоновий ефект, коса підкладка під логотип). Як на мене його б трохи підправити і просто класс було б.І підходило б під весь дизайн (заставки, шапки). А тут щось... Це ще гірше ніж той що був з вересня 2019.

P.S. Жестовий переклад взагалі це щось... вони б ще його на середині екрану зробили би.
  •  

Xottabi4

Между тем человек "от нечего делать" и за бесплатно сделал то, что за хорошие деньги должны были сделать дизайнеры:


DrewUA

Цитата: Xottabi4 від Вересень 01, 2020, 21:04:00
Между тем человек "от нечего делать" и за бесплатно сделал то, что за хорошие деньги должны были сделать дизайнеры:


Ідеально. Цей би дизайн Прямому і було б класс

P.S. ніяк не можу зрозуміти, чому дизайнери українських телеканалів роблять на виході...  :censored:
  •  

kram2000

#239
Прямий вже не мовить в аналоговому мовленні Краматорська
https://forum.ukrtvr.org/index.php?topic=50902.msg140096#msg140096
  •