Прямий (екс Тоніс) [DVB-T2/супутник]

Автор admin, Березень 18, 2014, 10:23:41

Попередня тема - Наступна тема

kram2000

На Прямому каналі по суботам теж показуватимуть художні і документальні фільми (як і на 5-му), а в неділю - концерти
https://detector.media/production/article/185412/2021-03-02-pryamyy-kanal-zapustyv-try-novi-proiekty-ta-pereformatuvav-stari-programy-do-vesnyanogo-sezonu/
  •  

IANDROCOM

Цитата: kram2000 від Березень 02, 2021, 15:58:25
На Прямому каналі по суботам теж показуватимуть художні і документальні фільми (як і на 5-му), а в неділю - концерти
https://detector.media/production/article/185412/2021-03-02-pryamyy-kanal-zapustyv-try-novi-proiekty-ta-pereformatuvav-stari-programy-do-vesnyanogo-sezonu/
Концерти і так показували..
З поплавком, приблизно о третій.
  •  

BanderaTV

Цитата: IANDROCOM від Березень 02, 2021, 20:01:31
Концерти і так показували..
З поплавком, приблизно о третій.
Буде ще більше: "Варенички мої, варенички мої із сметанкою...". Ой не будемо про наболіле.
  •  

vital-fm

Ну так треба ж звільнену від кроліків нішу заповнити.
  •  

BanderaTV

Цитата: vital-fm від Березень 03, 2021, 01:16:36
Ну так треба ж звільнену від кроліків нішу заповнити.
І куди вони подінуться?

  • В інтернеті - їх не сприйматимуть.
  • Канали медведчука - об'єдналися в одного лайно-демона.
  • Інтер - можливо, але чи надовго вони там залишаться?

  •  

vital-fm

Теоретично на лайви можна підкинути, або на канал іх.
  •  

IANDROCOM

А хто у нас тут переобувся?
https://www.youtube.com/watch?v=MjrGqbRL7qA
Ведучий Влад Волошин, працював на Іхньому.
А так - новий сезон, ні про що, поміняли назви/заставки, а так все і лишилося як і було, хіба що окрім підлоги у павільйоні.
  •  

krasaffcheg

#262
От краще б щось зробили з картинкою з цього павільйону. Бо графіка у HD, а картинка у SD. Б'є по очах.
  •  

DrewUA

Цитата: IANDROCOM від Березень 08, 2021, 20:18:40
новий сезон, ні про що, поміняли назви/заставки, а так все і лишилося як і було, хіба що окрім підлоги у павільйоні.
Ну чомуж, взранку тепер 3 ведучих (по дві години пара), які стоять за трибунами.
Цитата: krasaffcheg від Березень 08, 2021, 20:38:46
От краще б щось зробили з картинкою з цього павільйону. Бо графіка у HD, а картинка у SD. Б'є по очах.

Камери ще "Шустерівські" достались, вирішили зекономити, не міняли.
  •  

kram2000

Микола Вересень все ж таки пішов з Прямого каналу, судячи за програмою передач "Прямого"
  •  

kostyantyn

Програма передач - то не показник. До того ж сам Вересень сказав "Детектору",що залишається на "Прямому", а от у який проект його "відправлять" він і сам не в курсі. "Прямий" також сказав тому ж таки "Детектору", що Вересень в них працює.
Тобто він не звільнився, і його начебто не звільнили. Можливо десь буде з'являтися як не постійний ведучий. До того ж колишня співведуча (за Прямим Ефіром) та керівниця (Орловська) нічого ще не сказала, "Детектор" до неї "недостукався".
  •  

Denis05ua

Я вчора і сьогодні у Тернополі на вулиці Лесі Українки бачу бігборд з п'ятьма ведучими Прямого.
Я - Касіян Назар Андрійович. Мені 15 років. Зараз тимчасово живу в Шаумбурзі.
  •  

BanderaTV

Цитата: Denis05ua від Березень 10, 2021, 22:11:05
Я вчора і сьогодні у Тернополі на вулиці Лесі Українки бачу бігборд з п'ятьма ведучими Прямого.
І як це відноситься до теми обговорення?
  •  


kostyantyn

  •