Хочу терміново купити ресивер S2.

Автор Свіщ, Квітень 13, 2014, 20:05:59

Попередня тема - Наступна тема

Свіщ

Маю вже років 10 евросат.Мене в принципі він влаштовує,але  маю телевізор  діагоналлю 42  й хотів би вже купити з HD.Тільки не пишіть , що немає сенсу, купувати всеодно буду,бо старий віддам батькам.Вже б давно купив , але лякало можливе кодування всіх українських каналів в майбутньому.Зараз нова влада думаю не буде кодувати, а знецінення гривні підштовхнуло до того, щоб купити поскоріш.Якщо ще встигну захватити по старих цінах щось.
Я не вибагливий, шарингом користуватись не буду.Що хотів би це:
1)Наявність дисек 1.2(в мене антена з мотором).ОБОВЯЗКОВО!!!!!
2)Ціна до 800 гр.
3)Елементарна надійність,щоб не ламався кожен рік.Евросат не погано служив, хоч самий дешевий був.Правда прошивав раз в років 2, бо починав глючити, й блок живлення рази 3 міняв.От і хотілось , щоб не гірше.
4)Щоб мав картоприймач.Можливо колись захочу переглядати якийсь не дорогий платний пакет.
5)Бажано українська мова в меню(але не обовязково).

Ось і все.Прохання допомогти швидше, щоб  на днях я міг купити,поки не подорожчали, а може вже й пізно?Й назвіть ціну, щоб я міг оріентуватись чи стара вона чи вже піднялась.Дякую.
  •  

Radiostyle

#1
  •  

Qolo

GI Matrix Lite - неплохой вариант, уже со встроенным Т2 (если Зеонбуд уберет кодировку, то будет очень кстати).
Сейчас цена сильно варьируется, к примеру - на AGSat (http://www.agsat.com.ua/product/gi-matrix-lite/) 854 грн, а тут все еще 584 грн
  •  

Свіщ

Коли півтора року назад купував телевізор то незважаючи на кодування т2 купив з т2.Тому якщо буду розглядати  цей варіант то скоріш за дешевшу ціну.
Й ще питання по двох ресиверах.Я не вникав ніколи в тонкощі, тому й відстав в багато чому,приходиться питати.По цьому:
Він справді записує відео на юсб?
По овпенбоксу:
Щось прочитав що там можна дивитись триколор і ще дещо без ніяких кардшарингів?Просто налаштуватисть на супутник і все?
  •  

DJ ZHYK

К примеру у меня ресивер SkyPrime HD (поддерживает все форматы, также можно вести запись на флэшку, а также служит еще как двд-проигрыватель, есть картоприемник), одним словом я им очень доволен, покупал я его осенью, тогда он стоил 428 грн. (заказывал на сайте http://antenka.com.ua/) через новую почту, пришел сразу через сутки, очень удобно, но сейчас он подскочил до 812 грн., только что смотрел на этом же сайте где покупал (http://antenka.com.ua/product/skyprime_hd/)
  •  

Свіщ

Був на базарі, й обходив багато точок продажу.Кругом пропонували GI 8120 за 1050 гр.(зараз буде мабуть дешевше, бо доллар був по 13 тоді).З одним продавцем поговорив то той сказав  запропонував SkyPrime HD за 700 гр, зараз мабуть буде менше, 600 з лишнім.Я запитав за овпенбокс  і продавець відповів що там нічого в ньму немае, ні запису ні плеєра.Просто переплата за бренд.Ціна сказав буде 850 гр(зараз дешевше).Ось і думаю завтра подзвонити. щоб прошив и взяв з собою, післязавтра поїхати й купити , але так і не визначився який.Каже що може будь який привезти.З усього питання склались:
1)Чому кругом є GI8120?Може він чимось особливо хороший?Операційною системою?Але я навіть не розумію для чого вона там?
2) Openbox S2 HD читав що відкриває  деякі пакети(триколор здаеться) без інтернету, карточок.Може таке бути?Й точно в ньому є запис и відтворення відео?Дивно чому продавець говорив , що немае й рекомендував SkyPrime HD.І справді в овпенбокс хороша картинка так як її хвалять?Хтось порівнював з іншими?
3)SkyPrime HD дешевший ,й функції в ньому є які мені потрібно, але чи справді шд буде трохи гірше чим на овпенбоксі?Чи шд кабель справді поганий, як пишуть про нього?
  •  

hyper

У самого SkyPrime :)
Я его еще по акции за 395 грн брал. Отличный тюнер
  •  

svital

Також стою перед вибором ресивера з мінімально-необхідним запасом функцій на майбутнє. Як варіант - Eurosky 4500 HD PVR. Які про нього відгуки?
  •  

Ігор

Я ним користуюся.Нічого поганого не скажу. Показує канали в mpeg4, можна слухати Наше радіо в аас, пише на флешку. Раніше думав продати, щоб купити щось новіше, але вирішив залишити, за таку ціну, те що треба.
  •  

mikhail

з тим курсом гривні / долара я вже нічого не куплю походу
  •  

Ігор

Я літом встиг купити все, що можна. Зараз також не купив би.
  •