Армія FM - Військове радіо

Автор hash67, Грудень 18, 2015, 15:02:37

Попередня тема - Наступна тема

agkvas

Цитата: pavlo від Лютий 24, 2024, 18:35:13Я щойно слухав армія фм що в інтернеті що на супутнику в них звук перевантажений

Афігєнний у них звук, нічого не хрипить/не репить, басів трохи "накрутили", але якщо вуха не "дешманські", та в своєму еквалайзері ніяких "експериментів" не проводив, то має все бути гуд.
  •  

pavlo

Цитата: agkvas від Лютий 24, 2024, 23:52:55Афігєнний у них звук, нічого не хрипить/не репить, басів трохи "накрутили", але якщо вуха не "дешманські", та в своєму еквалайзері ніяких "експериментів" не проводив, то має все бути гуд.
Я Еквалайзер не крутив мене стоїть за замовчуванням
  •  

agkvas

Коли "стоїть за замовчуванням" це теж гуд!))
Але, все ж таки, варто спробувати послухати на різних пристроях/вухах, може і звук тоді виявиться не таким "перевантаженим"?
  •  

Roman3101

#153
https://detector.media/infospace/article/223734/2024-03-03-polska-radiostantsiya-rmf-fm-peredast-obladnannya-dlya-ukrainskogo-viyskovogo-radio-armiya-fm/

Березень 03, 2024, 21:00:30
Польська радіостанція RMF FM передасть обладнання для українського військового радіо Армія FM
  •  
    Подякували за цей пост: Vova.UA

admin

запит до УДЦР
Зміна потужності радіообладнання мовлення (аналогове звукове мовлення): № з/п Область Населений пункт Частота (МГц) Зміна Р (кВт)
1. Черкаська Черкаси 100,6 з 0,25 до 1
2. Хмельницька Хмельницький 107,6 з 0,25 до 1
3. Кіровоградська Кропивницький 99,3 з 0,5 до 1
  •  

GAS

А якось можна зацікавити/аргументувати "Армію ФМ" мовити в Рені? На 102.3, я так розумію, вони вже не підуть, але теоретично могли б на прораховану частоту 91.1 податися?
  •  

TV-Ukr

Якщо на 102.3 не буде претендентів, то після конкурсу Армія може взяти дозвіл і на цю частоту.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  
    Подякували за цей пост: GAS

vital-fm

Так, наче, вони нових частот, за виключенням прикордоння, не освоюють.
Йдуть туди, де відмовились і, мабуть, присутні передавачі, на яких оперативно можна організувати мовлення (Захарівка).
  •  
    Подякували за цей пост: GAS, Roman3101

GAS

Рені - якраз самісіньке прикордоння :)
  •  

ProRadio

Цитата: GAS від Березень 22, 2024, 09:24:03Рені - якраз самісіньке прикордоння :)

Так з Румунією ж, а не з країною-агресором
  •  

GAS

Цитата: ProRadio від Березень 22, 2024, 13:07:40Так з Румунією ж, а не з країною-агресором
А ще прикордоння з дуже сепарськи налаштованою частиною Молдови - Гагаузією. Там й леніни ще стоять, й герби срср в будинках культури, рпц в усій красі, та й депутати Гагаузії не соромляться відкрито казати про дружбу з росією. Власне, рік тому я звідти спіймав радіо і ось тут описав, що я там почув https://forum.ukrtvr.org/index.php?msg=160967

vital-fm

Ну так це не на постійній основі, по такій логіці доцільно було б мовити десь у Вапнярці чи Роздільній.
  •