Володарка

Автор Radiostyle, Квітень 29, 2014, 17:43:19

Попередня тема - Наступна тема

Radiostyle

А я нещодавно повернувся з Володарки,був біля вежі КФКРРТ,спілкувався з директором філії,так він сказав,що Ера зараз працює з потужністю приблизно 50 Вт (сам передавач 100 Вт),а 500 Ватний стоїть без діла )-:
  •  

admin

А за ліцензією 100? Фото РТПЦ зробив?
  •  

Radiostyle

Так,за ліцензією вони мають право мовити з потужністю не більше 100 Ви,фото на за то не зробив,передавальні антени високо,фота не мав,а на моб.,які про не вийшло,надіюсь ще буде можливість сфотографуватися)
  •  

admin

  •  

Radiostyle

#4
Цитатаauthor=admin link=topic=2535.msg69955#msg69955 date=1398787986]
ОК, дякую
:wink:
Ось ще інформація від тех,директора станції В'ячеслава Яхненка:
У Володарці працює  тільки модулятор з потужністю 50 Вт, що достатньо для покриття м. Володарка та Володарського району згідно ліцензії 0396-м, а підсилювач який демонтували на  1 Квт  сам по собі працюювати не буде і є
резервним.
У нас 46 міст і весь час виходить з ладу передавальне обладнання. Цей підсилювач ми недавно відправили у м. Шостка, а поламаний знаходиться на ремонті. І так процес замкнутий.
  •  

Ігор

Так поставили б той передавач, що на 500 Вт.
  •  

Radiostyle

#6
Цитата: Ігор від Квітень 29, 2014, 21:02:13
Так поставили б той передавач, що на 500 Вт.
Я так зрозумів, що він у ремонті, а інший поїхав у Шостку, так що вони поки на мінімумі)
  •  

Radiostyle

#7
Владе, в таблицю можна спокійно добавляти Авторадіо, Перець, Нет, Ретро, УР-1 з БЦ ;-)
  •  

Radiostyle

Помітки "слабкий сигнал" зі Стильного і Нету можеш зняти,там їх на 5 стабільно чутно ;-)
  •  

Ігор

Імхо. Якщо в мене їх сигнал настільки добре приймається на будь-який пристрій, то в них має бути краще. Через рельєф.
  •  

mikhail

давно тут не проїжав....  але наскільки я памятаю сигнал з Бц в мене там приймався гарно лише на магнітолу в машині
  •  

Radiostyle

Цитата: mikhail від Квітень 26, 2015, 19:46:50
давно тут не проїжав....  але наскільки я памятаю сигнал з Бц в мене там приймався гарно лише на магнітолу в машині
Вищеперераховані станції приймаються і на побутовий приймай,і на мобільний ;-)
  •  

pavlo_r

#12
101.2 в ефірі. Виловив Дегеном на Е95. Дякую Radiostyle за те, що попросив перевірити. Інакше б провтикав.
  •