Бобровиця (місто)

Автор admin, Березень 15, 2015, 22:57:12

Попередня тема - Наступна тема

admin

 
НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ
З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ № 2123

20.11.2013                                                       м. Київ                                             Протокол № 34

Про визначення переможця конкурсу
та видачу ліцензії на  мовлення
з використанням
54 ТВК у м. Бобровиці Чернігівської обл.

З урахуванням рішення від 24.07.2013 № 1493 ,,Про затвердження конкурсних умов", Національна рада рішенням від 24.07.2013 № 1494 оголосила конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних телерадіоканалів.
Оголошення про конкурс опубліковано 30.07.2013 у газеті ,,Голос України" № 139 (5639) та у мережі Інтернет на сайті Національної ради www.nrada.gov.ua.
До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням 54 ТВК у м. Бобровиці Чернігівської обл. було подано 1 заяву від ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «МЕДІА-ЮГ», м. Одеса («Grani»).
Національною радою встановлено, що статутні документи ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «МЕДІА-ЮГ», м. Одеса («Grani»), відповідають
ст. 12 Закону України ,,Про телебачення і радіомовлення", конкурсну гарантію як обов'язкову умову участі у конкурсі сплачено у повному обсязі і у встановлений конкурсними умовами строк.
На підставі пункту а) ч. 14 ст. 25 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «МЕДІА-ЮГ», м. Одеса («Grani»), здатне забезпечити виконання конкурсних умов, зокрема в частині програмної концепції мовлення (має 100% національного продукту, значний обсяг інформаційно-аналітичних та культурно-мистецьких програм).
Національна рада вважає за необхідне визнати переможцем конкурсу на отримання ліцензії на мовлення з використанням 54 ТВК у м. Бобровиці Чернігівської обл. ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «МЕДІА-ЮГ», м. Одеса («Grani»).
Керуючись статтями 8, 9, 10, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 36, 39 Закону України ,,Про телебачення і радіомовлення", статтями 15, 17, 18 та 24 Закону України ,,Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", враховуючи План розвитку національного телерадіоінформаційного простору, беручи до уваги інформацію структурних підрозділів Національної ради, Національна рада
вирішила:
1. Визнати ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «МЕДІА-ЮГ», м. Одеса («Grani»), переможцем конкурсу на отримання ліцензії на мовлення з використанням 54 ТВК у м. Бобровиці Чернігівської обл., потужність передавача – 0,1 кВт, територія розповсюдження програм згідно з додатком 1 до рішення, обсяг мовлення – 24 години на  добу.

или
http://www.telekritika.ua/pravo/2013-11-20/87709
  •  

admin

Анульовано ліцензію телерадіокомпанії, яка не скористалася своїм правом розпочати мовлення
Регуляторний орган на засіданні 15 квітня ухвалив рішення анулювати ліцензію телерадіокомпанії «МЕДІА-ЮГ» (логотип – «GRANI») у зв'язку з тим, що мовник не скористався своїм правом протягом року після отримання ліцензії розпочати мовлення.
Ліцензія телерадіокомпанії «МЕДІА-ЮГ» на місцеве ефірне мовлення на 54 ТВК у м. Бобровиці Чернігівської області була видана 9 січня 2014 року. Регуляторний орган проводить планову перевірку своїх ліцензіатів після першого року їх діяльності. Таку перевірку компанії «МЕДІА-ЮГ» провести не вдалося, оскільки ліцензіат не розміщується за зазначеною ним у дозвільних документах адресою. Моніторинг від 23 березня зафіксував, що «GRANI» не мовлять. Отже, ліцензіат не скористався своїм правом, передбаченим частиною першою статті 43 Закону України «Про телебачення і радіомовлення».
Відповідно до пункту г) частини другої статті 37 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» Національна рада анулює ліцензію на мовлення на підставі відсутності передбаченого ліцензією мовлення протягом року від дня видачі ліцензії. Цим правом регулятор скористався на сьогоднішньому засіданні, анулювавши ліцензію телерадіокомпанії «МЕДІА-ЮГ».
http://nrada.gov.ua/ua/news/radanews/22017.html
  •  

Иваныч

 А на якому  супутнику мовить?

admin

це я наплутав, зараз виправлю. В кабельному Іллічівська було.
  •  

admin

Интересная инфа, договор аренды антенно места для Зеонбуда на 85 метрах в Бобровице - 5640 грв/месяц
https://polonex.com.ua/prozorrosale2/auctions/29672

Схема вышки
  •